Odpowiedz w tym wątku
Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21
Pokaż wyniki od 201 do 209 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #201
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    i Gdzie tu mowa o uczciwości TSO ? Ci co zarywają nocki i tłuką KŚ i Ci co się leniuchują .......wszyscy mają to samo haha
    Jest uczciwość jak za komuny, wtedy dzieliliśmy się z Ruskimi po równo, dla nich szło wszystko a dla nas gówno

  2. #202
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Gram dość sporo w tą grę nawet ja lubię ale nie jestem fanbojem co cieszy się z byle czego. Wystarczyło dodać borysa do nagrody za 1 miejsce i większość narzekających by skończyła a nawet zaczęła by robić ten koniec świata

  3. #203
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YouRQ Zobacz posta
    Ja tam na event nie narzekam.
    Paczka za ryby kupiona ? Kupiona.
    Przygód w evencie zrobione ZERO ? Zrobione.
    MSW za friko jest ? Jest.
    Myślę, że takich zadowolonych graczy jest więcej tylko po prostu nie piszą
    Pozdrawia leniuch czekający na gotowe :P
    Paczka za ryby kupiona? Kupiona.
    Przygód w evencie zrobione 3? Zrobione.
    MSW prawie za friko jest? Jest.
    W przeciwieństwie do ciebie ja uważam że to nie jest fair i mi ta nagroda się nie należy. Fakt, cieszę się że mam (to mój 1szy MSW) ale fakt faktem że nie ponienem go dostać. Jedynie co mi pozostaje to podziękować tym którze się namęczyli robiąc dziesiątki przygód Koniec Świata. Inna sprawa czy ich wysiłek faktycznie wpłynął na wynik końcowy. Tego się chyba nigdy nie dowiemy.

    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    [..]Podaj konkretny przykład z gry gdzie ten msw umożliwi ci wykonanie ataku którego nie da się wykonać w inny sposób. Podaj tez obóz w którym dzięki atakowi msw zyskasz największą oszczędność wojska. W tej umierającej grze nie ma i nie będzie nowych graczy większość niskopoziomowych kont to martwe konta.
    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    [...]na [cenzura] mi 10 MSW ?[...]
    Nie mierzcie innych swoją miarą. Ja nie mam MSW i mi się przyda. Robię przygody wg poradników z Wiki. To czy MSW jest lepszy czy gorszy niż inny generał wisi mi. Jadę na ślepo z poradników bo nie mam czasu na zabawy z symulatorem i zabawami z testowaniem ataków. Ogólnie mówiąc ja się cieszę że dostałem MSW.
    Inną sprawą jest to że nagrody z przygód i eventów powinny być dostosowane do poziomu gracza.
    A co do umierającego TSO, rozumiem że masz na to jakieś dowody?
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 16.03.2021 o 20:43

  4. #204
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie mierzcie innych swoją miarą. Ja nie mam MSW i mi się przyda. Robię przygody wg poradników z Wiki. To czy MSW jest lepszy czy gorszy niż inny generał wisi mi. Jadę na ślepo z poradników bo nie mam czasu na zabawy z symulatorem i zabawami z testowaniem ataków. Ogólnie mówiąc ja się cieszę że dostałem MSW.
    Inną sprawą jest to że nagrody z przygód i eventów powinny być dostosowane do poziomu gracza.
    A co do umierającego TSO, rozumiem że masz na to jakieś dowody?[/QUOTE]

    Na to nie trzeba mieć dowodów wystarczyło grać powiedzmy 3 lata temu czat płonął rozmowami a waga to minimum po 12 stron a nie to co dziś max 6

  5. #205
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Jedynie co mi pozostaje to podziękować tym którze się namęczyli robiąc dziesiątki przygód Koniec Świata. Inna sprawa czy ich wysiłek faktycznie wpłynął na wynik końcowy. Tego się chyba nigdy nie dowiemy.
    Nie mierzcie innych swoją miarą. Ja nie mam MSW i mi się przyda. Robię przygody wg poradników z Wiki. To czy MSW jest lepszy czy gorszy niż inny generał wisi mi. Jadę na ślepo z poradników bo nie mam czasu na zabawy z symulatorem i zabawami z testowaniem ataków. Ogólnie mówiąc ja się cieszę że dostałem MSW.
    Inną sprawą jest to że nagrody z przygód i eventów powinny być dostosowane do poziomu gracza.
    A co do umierającego TSO, rozumiem że masz na to jakieś dowody?
    Faktycznie szukanie ataków tym symulatorem jest wielce skomplikowane https://forum.tsotesting.com/threads...wift-Simulator
    dodajesz raz generałów wybierasz symuluj mapę 10-20 minutach masz wszystko wyliczone. Masz opcję mini poradnik wszystko się wyświetla wiki przy tym to strata czasu.
    W większość gildii na na naszym świecie jest aktywnych 5- 10 osób na 90 kilka osób, ilość ofert na handlu 3 strony kiedyś 30. Ilość rzeczy w czasie eventu do kupienia za klejnoty (te oferty są dostępne tylko w tym czasie) ilość promocji + 100% do klejnotów w czasie evetu walentynkowego- 5. Strony pokazujące ruch https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post294783
    Nikt nie liczył zrobionych przygód mogło by to spowodować dodatkowe bugi w grze

  6. #206
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    ...
    W przeciwieństwie do ciebie ja uważam że to nie jest fair i mi ta nagroda się nie należy.
    ...
    A gdzie ja napisałem, że to jest fair i nagroda mi się należy ?
    Dostałem to dostałem, nic z tym nie mogę zrobić, oddać się nie da.

  7. #207
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i fajnie, że dostaliście generałów bo taki był cel.
    Robiłam Końce świata i wielu znajomych też robiło. Poradnik genialny, zrobił kumpel z gildii na Duchy i Borysy. Jedna wysyłka i po przygodzie. Jak się ma 6 Duchów i 4 Borysy to jest to i łatwe i przyjemne. Wpadała broń, którą sprzedam w evencie. Dla graczy o niższych lvlach generalicja jest bezcenna, a dla mnie zrobienie takiej przygody to pikuś (Pan Pikuś). Gra to zabawa i współpraca. Trudno porównywać koszty takiej przygody u gracza początkowego, do gracza z dużym dorobkiem i dlatego fajnie że dostali wszyscy nagrody. Taki był cel.
    A marudy niech spadają na drzewo liście pompować i banany prostować ;P

  8. #208
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    No i fajnie, że dostaliście generałów bo taki był cel.
    Robiłam Końce świata i wielu znajomych też robiło.[..]
    Szacun i podziękowania. Ja nie potrafiłem się zmusić do robienia tych przygód (nie potrafiłem się zmusić? polska języka być trudna)

  9. #209
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Szacun i podziękowania. Ja nie potrafiłem się zmusić do robienia tych przygód (nie potrafiłem się zmusić? polska języka być trudna)
    I ja nie moglem sie zmusic za wyjatkiem 1x. Przygode sprzedawalem za 50% ceny ze sklepu a i tak nie wyprzedalem wszystkiego bo nie bylo wystarczajaco duczo chetnych i zostalem z nimi jak zostalby Himilsbach z angielskim gdyby zdecydowal sie go uczyc

Odpowiedz w tym wątku
Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.