Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Lubię takie eventy, co trwają 5 minut.

  2. #22
    Osadnik Awatar Tamayori
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trofeum dnia zagłady... mam już jedno w menu gwiazdy. Może o jakimś dodatkowym miejscu pod budowę pomyślcie? Ja już nie mam miejsca żeby te wszystkie Wasze trofea i ozdoby stawiać (większość w menu gwiazdy siedzi). Dodatkowa wyspa w nagrodę za zrobienie eventu byłaby zachętą, żeby te przygody klepać. Za to co proponujecie to mogę wejść do gry co najwyżej po paczkę za ryby hahaha

  3. #23
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tamayori Zobacz posta
    Trofeum dnia zagłady... mam już jedno w menu gwiazdy. Może o jakimś dodatkowym miejscu pod budowę pomyślcie? Ja już nie mam miejsca żeby te wszystkie Wasze trofea i ozdoby stawiać (większość w menu gwiazdy siedzi). Dodatkowa wyspa w nagrodę za zrobienie eventu byłaby zachętą, żeby te przygody klepać. Za to co proponujecie to mogę wejść do gry co najwyżej po paczkę za ryby hahaha
    Witaj!

    Na chwilę obecną nie mamy takich planów. Dziękuję za przekazanie nam swoich uwag. Trafiły już do odpowiedniego działu, gdzie zostaną rozpatrzone. O ile nie każda z otrzymywanych sugestii doczekuje się indywidualnej odpowiedzi, każda z nich jest uważnie czytana i brana pod uwagę.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A wystarczyło dodać osadników do trofeum, podobnie jak do ekspedycyjnego zamku - 500 sztuk przy brązowym trofeum, 1000 przy srebrnym, 2000 przy złotym i już event zacząłby mieć jakikolwiek sens....
    A tak, to tylko sens ma wydanie 89k rybek na paczkę z odkrywcą. Niestety, BB, niestety...

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    najbardziej ekscytujące bedzie to kto kupi te paczki za kleiki ????????????????

  6. #26
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Pomijając ten okrutny żart. Zapytam, chociaż wiary brak. Czy przygoda została dostosowana do wyższych leveli poprzez zmiany składu na trudniejszych przeciwników? Tak aby gracze z poziomem 50+ mieli co robić w evencie...

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tamayori Zobacz posta
    Trofeum dnia zagłady... mam już jedno w menu gwiazdy. Może o jakimś dodatkowym miejscu pod budowę pomyślcie? Ja już nie mam miejsca żeby te wszystkie Wasze trofea i ozdoby stawiać (większość w menu gwiazdy siedzi). Dodatkowa wyspa w nagrodę za zrobienie eventu byłaby zachętą, żeby te przygody klepać. Za to co proponujecie to mogę wejść do gry co najwyżej po paczkę za ryby hahaha
    Zeby te trofea miały jeszcze jakieś funkcje użytkowe - to jeszcze można by to stawiać. Ale w innym przypadku - zaśmiecają wyspę. Co do samego eventu - nic nowego. A gra prosi się o tyle zmian. Skoro to koniec świata - to dlaczego nagrodą nie jest np generał, którego można kupić za kryształy, itp.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Opinia może być tylko krótka - KPINA!!!!!!!

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie narzekajcie juz na ten event bo za kare zabiorą nam te paczke za ryby i co wtedy zrobimy

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli to będzie ta sama przygoda co poprzednio bez żadnych zmian w PD, dropie oraz składach wojska to posłużę się klasykiem "Niemiec płakał jak to implementował do gry...ale ze śmiechu". Event dla słabszych graczy może być atrakcyjny tylko pod względem PD oraz nagród które będą 3x. Generał jest tak słaby, że ich raczej nie skusi, a 1x gospodarstwo to ani to wyjątkowy budynek ani to aż tak drogie aby nawet tych "maluczkich" nie było na to stać. Nie wiem jak na innych serwerach ale na tym na którym ja się znajduje tych słabszych leveli jest jak na lekarstwo, a emeryci TSO na to się nie skuszą gdzie jest ich znaczna większość.
    Teraz to już za późno ale proponuje przy następnym takim "TAJNYM" niespodziankowym evencie zrobić listę różnych pakietów z nagrodami na które gracze by oddawali głosy i w każdym z pakietów byłby jeden unikatowy budynek którym nie można handlować. Nasz czas, Wasz prezent i takie coś pokazałoby, że szanujecie graczy. Przy obecnym stanie nie dziwię się, że wszystko było owiane tajemnicą bo pewnie więcej postów byłoby na forum z negatywną opinią. Powodzenia dla mniejszych leveli jeżeli będą mieli chęć powalczyć to służę pomocą militarną i to będzie mój cały wkład w event, a i żeby nie było zaraz hejtu, że walczyć nie będę, a nagrodę przytulę to od razu napiszę tu oficjalnie, że oddam gospodę i to co się da z nagrody dla biorącego w tym udział młodzika. Pozdrawiam.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.