Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #131
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    ha ha ha

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzK1958 Zobacz posta
    najlepiej jak by wam dali lvl80 za frii i game over?
    ty na pierwszym nie wbiłeś nawet 70 i zrobiłeś " game over "
    Ostatnio edytowane przez The_Cocoloco ; 09.03.2021 o 21:58

  2. #132
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzK1958 Zobacz posta
    Jak do naszej społeczności chcecie namówić ściągnąć nowych graczy?// takimi komentarzami? Lepiej zrezygnujcie z gry niech inni młodzi mają szansę.
    nie zamierzam nikomu polecac tej gry i nikogo tu sciagac bo potem do mnie mieli by pretensje o to jak sa traktowani przez wladze i jak bb podchodzi do ludzi i do wszystkich problemow jakie tu sa.... czyli kompletna olewka...

  3. #133
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chcielibyśmy podzielić się globalnym postępem związanym z Ratowaniem Świata:

    Globalny wynik w dniu 10 marca = 77.53%

    W obecnym tempie na koniec eventu Gracze uzyskają
    156% (Srebrny Poziom)

  4. #134
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzK1958 Zobacz posta
    Satlersiaczki Satlersianie z całym szacunkiem dla waszych lvl-i gdzie wy wyczytaliscie że to jest EVENT??????Aż mnie mnie niedobrze się robi jak to co nieco poczytałem najlepiej jak by wam dali lvl80 za frii i game over? czy jak to się tam pisze)))))) Jak do naszej społeczności chcecie namówić ściągnąć nowych graczy?// takimi komentarzami? Lepiej zrezygnujcie z gry niech inni młodzi mają szansę. Pozdrawiam wszystkich miłego grania ja zrobiłem 10
    Ponowie napisze posta bo widzę że kogoś boli pisanie prawdy.
    Jak nie potrafisz grać to nie graj event = wydarzenie
    Nawet bb podało w grafice co i kiedy ale Ty taki zapalony gracz zapomniałeś o tym.



    Na tym zakończę swoją myśl bo posty są kasowane.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  5. #135
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Osoba, która wyliczyła zaangażowanie graczy, to pewnie ta sama co liczy surowce i punkty w grze stosując kreatywną matematykę no bo kto to powiedział, że dwa dodać dwa to cztery .... Pozdrowienia również dla tego co obsługuje suwaki. Fajna robota. Ciekawe ile w jego pracy to wytyczne szefa a ile wkładu własnego ???
    Powodzenia

  6. #136
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chcielibyśmy podzielić się globalnym postępem związanym z Ratowaniem Świata:

    Globalny wynik w dniu 11 marca = 91.78%

    W obecnym tempie na koniec eventu Gracze uzyskają
    153% (Srebrny Poziom)

  7. #137
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Nawet bb podało w grafice co i kiedy ale Ty taki zapalony gracz zapomniałeś o tym.

    Tylko że ta grafika jest mało aktualna. Niby pierwszym krokiem miało być uruchomienie serwera testowego Unity, który nadal nie działa. Bodajże przedwczoraj BB na forum angielskiej wersji językowej przyznało, że mają z tym problem. Bardzo możliwe, że na event wielkanocny ruszy od razu serwer live bez testowego (o ile w ogóle ruszy).

  8. #138
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Próbowałem dać szansę temu wydarzeniu, odpaliłem sporo mapek, myślę, że z 20* sztuk, ale widzę po aktywności spadającej z dnia na dzień (dzisiaj już brązowy poziom - spadło ze srebrnego), że gracze chyba protestują w ten sposób (może i dobry). Nawet dołożenie MSW (nie mam tego generała, więc fajnie byłoby zdobyć) zdaje się nic w tej sprawie nie zmienić. Drop dość słaby z tej przygody i PD również, więc jak ktoś traci coś więcej niż rekrutów, to mu się nie opłaca i rozumiem niechęć do grania. Ciekawe jak to się wszystko zakończy ;-)


    * gra idzie szybko, z 25-30 minut - 4 x DUCHy szkolone pod kooperację z 30 reksiami i 200 elitarnymi oraz 4 x MGG z 1-10r do dobijania.

  9. #139
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez HTSZ Zobacz posta
    Próbowałem dać szansę temu wydarzeniu, odpaliłem sporo mapek, myślę, że z 20* sztuk, ale widzę po aktywności spadającej z dnia na dzień (dzisiaj już brązowy poziom - spadło ze srebrnego), że gracze chyba protestują w ten sposób (może i dobry). Nawet dołożenie MSW (nie mam tego generała, więc fajnie byłoby zdobyć) zdaje się nic w tej sprawie nie zmienić. Drop dość słaby z tej przygody i PD również, więc jak ktoś traci coś więcej niż rekrutów, to mu się nie opłaca i rozumiem niechęć do grania. Ciekawe jak to się wszystko zakończy ;-)


    * gra idzie szybko, z 25-30 minut - 4 x DUCHy szkolone pod kooperację z 30 reksiami i 200 elitarnymi oraz 4 x MGG z 1-10r do dobijania.

    Szkoda czasu na nagrody i dropa z przygody - choć strat 0 - wyszkolony Samotnik 245 Eż i z jednego miejsca puszczasz - niszczy wszystko - sam zrobiłem juz kilkadziesiąt przygód - ale naprawdę szkoda czasu co do opłacalności przygód nawet względem expa i chyba szkoda oczu na to popieprz... tło przygody

  10. #140
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Złoty Poziom: 200% Trofeum (Złote trofeum Dnia Zagłady), 4x Rytuał Drzewa-Matki, 1x Ulepszone gospodarstwo,
    1x Generał Ponury Żniwiarz, 1x Posiadłość piratów, 6x Mikstura słabego punktu, 3x Eliksir. (NOWY) Generał: Mistrz sztuk walki
    Szkoda, że tak późno!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.