Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #121
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pisałem juz nie raz przy poprzednich paskach postępu - nawet nie pamiętam jaki to byl event - ze postęp na tych paskach jest czysto umowny, nie mający wiele wspólnego z grą, i o dziwo byli tacy co w to nie wierzyli... To pewno teraz wierzą ze ludzie "czaskają" te jedną przygodę aż miło ;DD
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #122
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    az szkoda to komentowac... no ale poziom bb "tszymie" wysoki
    Skoro nawet wytrawnym pilotom czasem włącza się autopilot to czemu by niedzielnym użytkownikom języka znad Wisły nie mógł się włączać tępomat?...

  3. #123
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    ,,Nasz zespół ds. Społeczności będzie codziennie dzielić się postępaami, abyście mogli utrzymać motywację do zdobywania tych wszystkich ważnych trofeów! Pamiętajcie, że wszystkie instancje współpracują, aby uzyskać globalną nagrodę - wyjdź i walcz, aby zwyciężyć ze złymi kapłanami!"

    Pozdrawiamy,
    Wasz Zespół "The Settlers Online"

    Czytałem trzy razy. Chyba już naprawdę nikomu nie zależny na nas. Najważniejsze że instanje współpracują i można się dzielić postepwami.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 09.03.2021 o 11:52

  4. #124
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    " i ja jej wtedy mówię":
    -w takim tępie szczelaj w opony, a nie w instrybutor.

    Wszystkiego dobrego BB Penelopo

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dziki Zobacz posta
    Naprawdę tam jest napisane w "tępie" bo nie wierzę co widzę...
    Niestety. Mam nawet zrzut ekranu bo nie wierzylem w to co widze

  6. #126
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Strasznie mnie zasmuciliście BB, dnia dzisiejszego czyli do 09.03.2021 do godziny 00:15 liczyłem na to że reaktywowany event będzie miał chociaż taki sam zalążek rywalizacji jak podczas pierwszego wydania eventu z 2012 roku, a tu nagle trafił mnie wasz niemiłosierny grom z jasnego nieba, niszcząc ostatnią krople dobrego humoru, która została na koniec lub co dla niektórych na początek tego dnia oraz ostatnią nadzieję, która według mnie podtrzymywała ducha poprzedniego eventu. Mianowicie chodzi o wpis informujący o "globalnym postępem związanym z Ratowaniem Świata". Okazało się że wrzuciliście wszystkie jeszcze żywe serwery do jednego worka niszcząc ducha rywalizacji z pierwszej edycji wydarzenia.

    No ale cóż nie ma też co się dziwić temu bo zapewne suma aktywności poszczególnych serwerów była taka niska że nawet 100% by się nie uzbierało więc lepiej było wszystkich połączyć w jedną całość

    To jest moje skromne zdanie na ten temat, każdy ma inne ale wychodzi na to że byłem jednym z nielicznych, którzy ucieszyli się na możliwość ponownego rozegrania rywalizacji w tym evencie, a tu stało się tak a nie inaczej :'(

  7. #127
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Dziękuję za zwrócenie uwagi!

    Nasz zespół ds. Społeczności będzie codziennie dzielił się z Wami aktualizacjami.

    Udanych rozgrywek!
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 09.03.2021 o 11:49

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.12.2019
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Satlersiaczki Satlersianie z całym szacunkiem dla waszych lvl-i gdzie wy wyczytaliscie że to jest EVENT??????Aż mnie mnie niedobrze się robi jak to co nieco poczytałem najlepiej jak by wam dali lvl80 za frii i game over? czy jak to się tam pisze)))))) Jak do naszej społeczności chcecie namówić ściągnąć nowych graczy?// takimi komentarzami? Lepiej zrezygnujcie z gry niech inni młodzi mają szansę. Pozdrawiam wszystkich miłego grania ja zrobiłem 10

  9. #129
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Globalny wynik w dniu 9 marca = 63.29%

    W obecnym tempie na koniec eventu Gracze uzyskają
    158% (Srebrny Poziom)

  10. #130
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzK1958 Zobacz posta
    Pozdrawiam wszystkich miłego grania ja zrobiłem 10
    Brawo Grzegorz! I dziękuję, za pomoc! Dzięki Tobie może uda się osiągnąć Złoty Poziom!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.