Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgadzam sie z wszystkimi nagrody kiepski nie warto czasu tracić na ten event ryby wydani i wystarczy

  2. #102
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sk8k1000 Zobacz posta
    Czy można prosić o pisanie poprawną polszczyzną?
    Co to jest "dezaktywacja"?
    W każdym evencie i opisie ten sam błąd :-(
    Może chodziło o DEAKTYWACJĘ (bez "z")?
    Tak samo przecież NIE piszemy "dezmobilizacja", "zdezkompletowanie", "dezmolowanie", "dezkompozycja", "dezmineralizacja", "dezlegalizacja"...
    pozdrawiam,
    sk8k1000


    Wyłącznie dezaktywacja. Wprawdzie w regulaminie operatorów sieci komórkowych można się natknąć na termin deaktywacja, co ma znaczyć „czynność odwrotna do aktywacji”, ale nie należy przyjmować tego do wiadomości. W ortografii obowiązuje reguła, że do wyrazów będących odwrotnością, przeciwieństwem, a rozpoczynających się od samogłoski dodajemy przedrostek dez-, a nie de-, np. dezaprobata, dezorganizacja, dezorientacja, dezintegracja, dezinformacja. W innym wypadku piszemy de-, np. depenalizacja, destabilizacja, desegregacja.
    Ludzie, weźcie emocje schowajcie do kieszeni, bo możecie sami sobie strzelić, jak to się mówi, w kolano.

    Niech się zajmą UNITY.
    A ten event jest skończony i koniec,
    nie ma sensu dalej o nim pisać.

  3. #103
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    zostawmy ich niech nadal pracuja nad "die siedler" haha

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie ja jestem przeszczęsliwy ) kupiłem paczkę za ryby i trzy dni nie trzeźwiałem

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    aż wejdę na inne kraje co tam o tym evencie "niespodziance" w sumie i poniekąd Tajnym piszą

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tamayori Zobacz posta
    Trofeum dnia zagłady... mam już jedno w menu gwiazdy. Może o jakimś dodatkowym miejscu pod budowę pomyślcie? Ja już nie mam miejsca żeby te wszystkie Wasze trofea i ozdoby stawiać (większość w menu gwiazdy siedzi). Dodatkowa wyspa w nagrodę za zrobienie eventu byłaby zachętą, żeby te przygody klepać. Za to co proponujecie to mogę wejść do gry co najwyżej po paczkę za ryby hahaha
    Zdecydowanie popieram. Dodatkowe miejsce jest niezbędne aby dalej grać. Nie ma gdzie stawiać nowych budynków z eventu. Nie mają gdzie lądować generałowie. Brak miejsca blokuje grę.

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Jako nagrodę eventową proponuję np. kopalnię piasku z którego można by usypać dodatkową wysepkę na archipelagu.
    Ostatnio edytowane przez Bevilac ; 08.03.2021 o 02:29

  8. #108
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Poszukiwacze Przygód,

    ze względu na nieprzewidziane problemy techniczne specjaliści nie przynoszą potrzebnych przygód. To rzeczywiście utrudnia całą walkę, ale jesteśmy pewni, że nadal uda Wam się zdobyć trofea dla innych osadników i dla siebie. Jeśli masz 26 poziom, otrzymasz wiadomość e-mail z załączonymi 5 potrzebnymi przygodami. Proszę, używaj ich swobodnie, aby pomagać swoim przyjaciołom, członkom gildii i Osadnikom na całym świecie. Nie zapominaj, że jest to wydarzenie społecznościowe, które oferuje specjalne trofeum dla tych, którzy nie byli z nami w roku 2012 lub po prostu chcą ten cenny przedmiot!


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #109
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Poszukiwacze Przygód,

    ze względu na nieprzewidziane problemy techniczne specjaliści nie przynoszą potrzebnych przygód. To rzeczywiście utrudnia całą walkę, ale jesteśmy pewni, że nadal uda Wam się zdobyć trofea dla innych osadników i dla siebie. Jeśli masz 26 poziom, otrzymasz wiadomość e-mail z załączonymi 5 potrzebnymi przygodami. Proszę, używaj ich swobodnie, aby pomagać swoim przyjaciołom, członkom gildii i Osadnikom na całym świecie. Nie zapominaj, że jest to wydarzenie społecznościowe, które oferuje specjalne trofeum dla tych, którzy nie byli z nami w roku 2012 lub po prostu chcą ten cenny przedmiot!


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    całkiem w kosmosie straciliście kontakt z bazą na ziemi
    nie chcę się wyzłośliwiać pod tym wpisem, bo wklejanie podobnych andronów to twoja praca a więc to nie twoja ''zasługa'', to tylko ze 2-3 linijki emotek wkleję by poniedziałek był weselszy




    a jak już jestem to zostawię pytanie: czy jest jakiś podgląd na rywalizacje serwerów i co jeśli świata nie uda się uratować, jest taka opcja?
    wszyscy będą wygrani-przegrani, czy nie będzie nagród, nie będzie gry, nie będzie niczego jak u kononowicza?
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 08.03.2021 o 11:59

  10. #110
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Poszukiwacze Przygód,

    ze względu na nieprzewidziane problemy techniczne specjaliści nie przynoszą potrzebnych przygód. To rzeczywiście utrudnia całą walkę, ale jesteśmy pewni, że nadal uda Wam się zdobyć trofea dla innych osadników i dla siebie. Jeśli masz 26 poziom, otrzymasz wiadomość e-mail z załączonymi 5 potrzebnymi przygodami. Proszę, używaj ich swobodnie, aby pomagać swoim przyjaciołom, członkom gildii i Osadnikom na całym świecie. Nie zapominaj, że jest to wydarzenie społecznościowe, które oferuje specjalne trofeum dla tych, którzy nie byli z nami w roku 2012 lub po prostu chcą ten cenny przedmiot!


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Problemy techniczne a kiedyś ich nie było? -,,Kończ waść wstydu oszczędź"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.