Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59

Wątek: Zmiany w grze - 02.03.2021 - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.10.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mi gra działała prawie bez zarzutu. Jeszcze wczoraj około23:40

    A dziś do tej pory nie uruchamia się. Walczę z problemem od 2 godzin ....

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    11.10.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Złota Góra
    ja walcze z tym od 11,00 jak tylko gra ruszyła i nic nie działa zadna kombinacja nawet odinstalowanie antywirusa a plik client od starego niedzwiedzia nie działa

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Link do mojego pliku Client.swf <--- klik
    Moze komus pomoze. U mnie gra jak zwykle dziala bez zarzutu.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Link do mojego pliku Client.swf <--- klik
    Moze komus pomoze. U mnie gra jak zwykle dziala bez zarzutu.
    Dzięki wielkie mi pomogło

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    ...''Nowe [TAJNE] Starożytne [TAJNE] pojawiło się ponownie, aby siać spustoszenie i szukać zemsty! Połączcie siły, by walczyć z tym niebezpiecznym [TAJNE] i przygotujcie się na nową przygodę, której jeszcze nie znacie, nowy budynek i nowe interesujące przedmioty dostępne w sklepie. Zapobiegnijcie razem [TAJNE] w [TAJNE]!''
    Przypominała mi się ta perełka
    http://settlersonlinewiki.eu/eventy/...zarni-rycerze/

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.10.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie mogę uruchomić gry :/.... obie poprzednie wersje klienta działały a ta nie. Potrzeba było aż tylu godzin na skonstruowanie takiego ewenementu

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @bb_penelopa: korzystajac z okazji odnosie sie do ogolnej mojej satysfakcji z Twoje pracy: [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE], a take pozwole sobie podsumowac podejscie firmy BB/Ubisoft to tej gry: [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE]

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    MagicznyGarnek ... masz całkowitą [TAJNE] rację, ta gra powinna działać bez zarzutu a to co sie dzieje to [TAJNE] mać nie chce mi się gadać na ten temat ... BB znów coś [TAJNE]

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.10.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    ktoś życzył przecież graczom "Miłej gry....?" no i jest Przynajmniej wiosna na świeżym powietrzu a nie przy kompie

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Do [TAJNE] nędzy, kiedy na forum będzie można lajkować wpisy? czy to naprawdę [TAJNE] mać jest nie do ogarnięcia przez was? Jest tyle bezpłatnych gotowców na dobrze zorganizowane forum, a wy [TAJNE] nie umiecie albo nie chcecie się za to zabrać. To na koniec jeszcze do was żołnierska wiązanka: [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE] [TAJNE].

    Dziękuję za uwagę, i pozdrawiam was wszystkich gracze, bo macie do tej gry wręcz anielską cierpliwość
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 03.03.2021 o 08:34 Powód: [TAJNE]

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.