Zobacz wyniki ankiety: Tak chcę zmienić to zadanie z Maksymilizacją kopalń

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 25.00%
  • Nie

    21 65.63%
  • Obojętne

    3 9.38%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zadania ze statku Maksymalna wydajność złóż

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Zadania ze statku Maksymalna wydajność złóż

    Witam mam do was propozycje o tuż chodzi mi o to żeby TSO łaskawie zmieniło jedno zadanie bo jest niestety nie opłacalne i drogie w trzy dupy.
    To zadanie brzmi tak: Maksymalna wydajność złóż! I co zawiera to zadanie trzeba wybudować 2 kopalnie tytanu na poziomie 6sztym co za tym idzie 400zaprawy, trzeba mieć 5szt kopalń węgla na poziomie 6szt a co za tym idzie 1k zaprawy w sumie 1,4k zaprawy idzie na same kopalnie nic nie warte. Dlatego moja ankieta jest robinia pod to żeby zmienić to zadanie na to żeby kopalnie miały góra lvl 5. Dlatego w tym celu dołączam do ankiety niech gracze głosują na tak i niech będzie jak najwięcej głosów w tej sprawie z góry dziękuje za każdy pozytywny głos.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    Tarczyn, gra wymaga twojej mobilizacji i wyzwań w grze, włącz czas premium, kilka przygód czy wypraw i masz zaprawę))) Nie jesteś w przedszkolu i grasz od dawna, także jestem na nie. Pozdrawiam

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.07.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na NIE Pozdrowionka

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    A ja bym jeszcze właśnie grę skomplikował. Zrobił bym coś takiego jak w Heroes. Tydzień plagi...Na przykład woda wyschła lub zboże nie wzeszło bo spaliło słońce. Albo nieznani sprawcy okradli skarbiec ze złotem, spłonęły młyny i trzeba je odbudować. Co tydzień co innego. Wiecie jak ciekawie by się zrobiło? O wariactwie z tymi surowcami na handlu nie wspomnę. Troszkę by nas to wytrąciło z takiej rzekłbym: monotonii

  5. #5
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież można raz wybudować kopalnie i zatrzymać - wydatek jednorazowy a pewnie i tak raczej nie korzysta się ze wszystkich przez cały czas.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    otoz to

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Tarczyńca
    A co powiesz na takie zadanie: zerknij do słownika języka polskiego i słownika interpunkcji (tak, jest taki). Zastosuj zdobytą tam wiedzę w swoich wypowiedziach.
    Nagroda: czytelny i zrozumiały tekst.

    Co do Twojego pomysłu - nie. Dlaczego? Bo nie.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Co za problem postawić przemysłówki?, które zaliczają to zadania, bo są liczone jako poziom 7. Stawiasz raz, stopujesz i masz gotowe na kolejne takie zadanie jak się pojawi.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CzrodziejGandalf Zobacz posta
    A ja bym jeszcze właśnie grę skomplikował. Zrobił bym coś takiego jak w Heroes. Tydzień plagi...Na przykład woda wyschła lub zboże nie wzeszło bo spaliło słońce. Albo nieznani sprawcy okradli skarbiec ze złotem, spłonęły młyny i trzeba je odbudować. Co tydzień co innego. Wiecie jak ciekawie by się zrobiło? O wariactwie z tymi surowcami na handlu nie wspomnę. Troszkę by nas to wytrąciło z takiej rzekłbym: monotonii
    Bardzo dobry pomysł, popieram

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez CzrodziejGandalf Zobacz posta
    A ja bym jeszcze właśnie grę skomplikował. Zrobił bym coś takiego jak w Heroes. Tydzień plagi...Na przykład woda wyschła lub zboże nie wzeszło bo spaliło słońce. Albo nieznani sprawcy okradli skarbiec ze złotem, spłonęły młyny i trzeba je odbudować. Co tydzień co innego. Wiecie jak ciekawie by się zrobiło? O wariactwie z tymi surowcami na handlu nie wspomnę. Troszkę by nas to wytrąciło z takiej rzekłbym: monotonii
    Jak ci się nudzi to wystaw na handlu wszystko za 1 rybę i masz już swoją klęskę. W menu budowy masz skrzynkę z narzędziami wybierz usuń budowlę zamknij oczy i klikaj niech ślepy los da ci plagę. Zrealizowałem twój cały pomysł na urozmaicenie bez programowania nie musisz dziękować

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.