Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: balans produkcji drewna iglastego.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    balans produkcji drewna iglastego.

    Witam. Jestem świeży i próbuje ogarnąć zadanie z balansem produkcji drewna iglastego. Produkcja drewna ma być na poziomie 0, drzew na poziomie 0,a desek 360 na 12 godzin. Wyłączyłem produkcje drzew i zaliczyło, produkcja desek jest zaliczona, za cholere nie zalicza produkcji drewna. I nie wiem co zrobić, stoję w miejscu od kilkunastu godzin. Jestem na poziomie prawie 11 więc to początkowe zadanie. Proszę o pomoc.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadanie jest idiotycznie sformulowane/ przetlumaczone, chodzi o to zebys mial zerowy/ dodatni bilans produkcji a nie produkcje na poziomie zero.

    Jak postawisz odpowiednia ilosc budynkow zeby produkowac deski/ bale drewna z dodatnim bilansem to zadanie sie samo zaliczy. Poza tym zdaje sie jest kompletnie opcjonalne wiec mozna je olac, a na pewnym poziomie rozbudowy i tak sie samo zaliczy.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.