Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Migracja kont Ubisoft - technikalia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia

    Migracja kont Ubisoft - technikalia

    Nie znalazłem nigdzie wątku dotyczącego planowanej migracji kont. Dlatego w kontekście tego co napisała na stronie głównej BB_Penelopa uruchamiam wątek, w którym chcę poruszyć pewien problem.
    Jak dokonać migracji konta do konta Ubisoft biorąc pod uwagę problemy jakie miałem w przeszłości.
    Już opisuję po krótce o co chodzi:
    1. Do jesieni 2020 używałem logowania za pośrednictwem konta Facebook'a. Jesienią w wyniku błędu...wynikającego z wdrożenia nowej wersji Face, moje konto zostało odpięte od Facebooka i straciłem możliwość logowania. Na szczęście przyszedł mail, że usunięto moje konto powiązane z Face i mogę je zmigrować do konta Uplay/Ubisoft. Tak też zrobiłem i odzyskałem możliwość dalszej gry. Logowałem się kontem Uplay/Ubisoft. Konto Face było przypisane do maila @o2.pl, zmigrowane konto było przypisane do maila @gmail.com
    1. Przed świętami BN2020 w wyniku wdrożenia obecnego klienta w grze - najprawdopodobniej przez grzebanie administratorów w kontach użytkowników - utraciłem możliwość zalogowania się w grze przez konto Uplay/Ubisoft. Zgłoszenie Support, dochodzenie, uwierzytelnianie że to moje konto i tak dalej. Okazało się, że moje konto z powrotem postało podpięte pod konto Facebook i że mam się uwierzytelniać w grze w ten właśnie sposób. Tak loguję się do tej pory
    W związku z planowanymi zmianami od 25.02, jak mam ponownie odpiąć swoje konto, bez jego utraty i przypiąć go ponownie do posiadanego przeze mnie konta Uplay/Ubisoft?? Jak prawidłowo wykonać taką migrację?? Niestety odpowiedzi na stronie nie tłumaczą nic jeśli chodzi o konta powiązane z Facebook

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie podano żadnej instrukcji fakt.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też czekam z niecierpliwością na instrukcję migracji autoryzacji z Facebook do Ubisoft Connect.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Wezcie wreszcie podajcie krok po kroku jak to zrobić . nie po to człowiek tyle lat gra .

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Logowanie się do gry poprzez Facebook będzie w dalszym ciągu możliwe.

    Pamiętajcie jednak, że należy korzystać z innego sposobu logowania (f Login), który także jest dostępny na stronie głównej gry.
    Jeśli zdecydujecie się oddzielić konto gry od Facebooka i połączyć je z serwisem Ubisoft, to możecie zrobić to samodzielnie, według poniższej instrukcji:
    - Połącz się z Facebook
    - Przejdź do zakładki "Aplikacje=> Aplikacje, z których korzystasz "
    - Usuń „The Settlers Online”.
    Następnie otrzymacie maila z linkiem. Za jego pomocą, będziecie w stanie połączyć grę z Ubisoft.
    W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt z Supportem.
    Formularz kontaktowy znajduje się na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Penelopa,
    maila nie dostaję żadnego. Napisałem do supportu.
    Ja czegoś nie rozumiem, najpierw każecie przenosić konta do ubi, po czym tutaj piszesz, że logowanie przez FB będzie w dalszym ciągu możliwe. No to.... będzie możliwe czy nie będzie?
    Prośba aby też pisać instrukcje tak jak się to robi a nie jakieś inne opisy
    - Połącz się z Facebook <-- OK
    - Przejdź do zakładki "Aplikacje=> Aplikacje, z których korzystasz " <-- zakładka aplikacje? aplikacje z których korzystasz? Raczej, Ustawienia i prywatność --> ustawienia --> aplikacje i witryny i dopiero wybierasz TSO i można usunąć.
    - Usuń „The Settlers Online”. <-- OK

    Potem ktoś się zastanawia, że maila nie dostał bo może usunął inaczej niż z zakładki aplikacje.(?)

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    mam konto na ubisoft conect czy jak uruchomię settlers to zacznę od nowa czy to będzię moja wyspa po aktualizacji nie moge grać ani na kilenice ani na ubisoft
    Ostatnio edytowane przez Lunari ; 23.02.2021 o 12:09

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Co aktualizację mamy reinstalować ten program??? Jakieś jaja...

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    jaja do potegi-cały czas wyskakuje wyczyść-i od nowa muli i znów wyczyśc.....

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    wyczyśc pamięc podreczna-czyszcze i tak ponownie wyskakuje komunikat?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.