Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz pomysł?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    45 86.54%
  • NIE

    7 13.46%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Handel prywatny - transakcja wieloma surowcami

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia

    Handel prywatny - transakcja wieloma surowcami

    Witajcie. Zapewne wielu z was wie jak bardzo irytujące jest przesyłanie różnych surowców/przedmiotów/rzeczy oddzielnie, w pojedyńczych traksancjach do znajomych poprzez prywatny handel. Jest to uciążliwe w wielu sytuacjach, np. w handlu, gdy chcemy zaoferować lub zażądać kilka różnych przedmiotów albo podczas proszenia znajomego o wrzucenie kilku różnych premii - musimy je wysyłać oddzielnie zamiast za jednym razem.

    Aktualnie możemy zaoferować 1 rzecz i zażądać 1 rzeczy. Mój pomysł polega na tym, aby można było za jednym razem zaoferować i/lub zażądać większą liczbę surowców/przedmiotów w jednej transakcji, czyli po prostu zwiększyć liczbę "slotów" na przedmioty, najlepiej do 10 slotów. Po zmianach moglibyśmy zaoferować do 10 różnych przedmiotów i zażądać również do 10 przedmiotów.

    Jeśli podoba wam się pomysł to zagłosujcie i napiszcie w poście, jeśli zbierzemy bodaj 40 głosów na TAK to pomysł zostanie przekazany deweloperom pod ich rozwagę.
    Ostatnio edytowane przez Lisq3 ; 03.02.2021 o 15:56
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lepiej zwiekszyc ilosc transakcji w jednej puli (obecnie 4, i wiecej za klejnoty), oraz liczbe puli (obecnie chyba 10).

    PS. A wytlumacz jeszcze po co Ci publiczna ankieta?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2018
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    A co gdy mam 9 żądanych a 10 -go nie? cała transakcja w piach?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Jestem za takim rozwiązaniem.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2015
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    zbędne

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.