Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 76

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2021 - Dyskusja

  1. #51
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pretor29 - aaa z 3 farm na raz myślałem ze o 1 piszesz ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #52
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Event tylko dla nadaktywnych. Ci co grają mało, raczej nie poszaleją. Ja zrobię z maks 3 przygody, i to jak czasu starczy, tak więc może na stanice się zbierze. Dosypki do pól ceny zaporowe, tak więc ciężko będzie zebrać na coś więcej samymi poszukiwaczami.

  3. #53
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Event tylko dla nadaktywnych. Ci co grają mało, raczej nie poszaleją. Ja zrobię z maks 3 przygody, i to jak czasu starczy, tak więc może na stanice się zbierze. Dosypki do pól ceny zaporowe, tak więc ciężko będzie zebrać na coś więcej samymi poszukiwaczami.
    Może niekoniecznie dla nadaktywnych. Event jest ustawiony na interakcję z innymi graczami. Od początku był jednym najtrudniejszych, najbardziej wymagających eventów (choćby przynoszenie kwiatków przez odkrywców). Korzystaj z udogodnień, po to są Walentynki i inne premie, abys mógł zdobyć z przygód 3x więcej dosypek. A potem dobra premia i nie trzeba się siłować.

    Poza tym, od dawna już jest tak, że to co w sklepie, to wybór a nie koniecnzość. Kiedyś było tak, że każdy gracz miał na celu wykupienie wszystkiego i to było łatwe, nie było tego dużo. Z czasem się zwiększył asortyment i jest coraz trudniej aby mieć wszytko. Teraz potrzebowałbyś minimum 100k kwiatków. Ale jeśli chcesz tylko Drzewko, 2200 i po zabawie. Wybór należy do Ciebie i nei ma co narzekać 0
    Skrzydła do góry!

  4. #54
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Mając 20-30 minut dziennie na grę, rzeczywiście dam radę zrobić mnóstwo przygód. Z tych dostępnych minut często zostaje z 15, bo gra nie raczy się ładować. To jest dopiero przygoda Tak więc event tylko dla tych co to udają że pracują i mogą trzaskać jedną przygodę za drugą.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    16.03.2014
    Posty
    36
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Mając 20-30 minut dziennie na grę, rzeczywiście dam radę zrobić mnóstwo przygód. Z tych dostępnych minut często zostaje z 15, bo gra nie raczy się ładować. To jest dopiero przygoda Tak więc event tylko dla tych co to udają że pracują i mogą trzaskać jedną przygodę za drugą.
    Jak masz 30 minut dziennie na grę to pasjansa ułóż a nie wylewasz żale na forum.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event zaliczam do bardzo udanych
    Trzeba było troszkę czasu poświęcić, ale warto, obkupiłam się na maxa. Klient dał radę, mam nadzieję że będzie tylko lepiej.

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Event był o tyle beznadziejny, że te wszystkie budynki trzeba kupować w iluś sztukach (kopiach), które zajmują miejsce na wyspie, jakby nie dało się po prostu ulepszyć danych budynków.
    Są ulepszenia dla budynków ale dotyczą one odblokowywania poszczególnych receptur, co jest również beznadziejne - kiedyś czegoś takiego nie było. No ale jeśli faktycznie musimy zapłacić za dodatkowe rzeczy, to zróbcie je w formie receptur wykupywanych oddzielnie, a zamiast kupowania po kilka razy tego samego budynku pozwólcie go po prostu ulepszyć...

    A co do przebiegu eventu - był beznadziejny, o wiele gorszy od poprzednich. Masa drogich rzeczy, które dodatkowo są w wielu sztukach i z wieloma poziomami. Generał beznadziejny, nagrody z kalendarza słabe... No i najgorsze chyba, czego nigdy nie uświadczyłem w takiej skali - LAGI i problemy techniczne!! Które trwały praktycznie przez cały event. Powinniście za coś takiego dawać ludziom darmowy miesiąc premium za takie męczarnie.
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    Drzewko miłości ? To pierwsze co skreśliłem, bo nie widzę sensu jak to wykorzystać, a raczej połączyć z innymi premiami, bez konieczności logowania częściej niż raz na 12 godzin.
    To "pocisnąłeś"... Drzewko jest idealne do Mennicy żetonów a to jest wystarczający powód żeby je mieć. W połączeniu z Miłosnym uniesieniem lub Prestiżową premią dla znajomego daje 22 żetony z jednej mennicy co 3,5 dnia.
    Faktycznie, nieprzydatne to drzewko...

  9. #59
    motylek2jo
    Jak w zeszłym roku mało kwiatków odkrywcy przynosili i tak samo za przygody. no ale nowy generał nawet daje radę

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    event oki, tylko klient do bani. wszystko ze u kazdego inaczej czas pokazuje. pierwsze błedy było widac jak sie ludzie zgłaszli np do łg. kazdy widział inna kolejnosc. podczas eventu to juz było mega. dostaje zapke na przygode, wczesniej info ze zapka leci, czekam 20-50 sek jest i co akceptuje i znowu czekanie do 1 min. okazuje sie ze licznik czas mi pokazuje (to było w Anł) 5;00:02 to tyle w temacie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.