Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 76

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2021 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kielbach Zobacz posta
    Nie to nie jest błąd wyświetlania tylko błąd zliczania. Prestiż działa dokładnie tak samo jak uniesienie co więcej zawsze działał na wszystkich polach na walentynkach i halloween. Do tego teraz u części osób działa poprawnie a u wielu nieprawidłowo.
    Masz rację. U mnie działa prestiż na uprawie kwiatów. Chyba. Premium + Prestiż + torba = 8 kwiatków. Tyle mi ląduje w magazynie. Nie ujmuje mi nic.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyżby BB zmieniło nazwę gry na "Not Responding", bo większość czasu mam taki napis na pasku Klienta. Tak skopanego programu nie widziałem od czasów DOS'owskich. Dzieci w gimnazjum piszą lepiej działające programy. Jeśli tak ma wyglądać granie na Unity to życzę wam powodzenia. Pewnie pies z kulawą nogą nawet tutaj nie zajrzy
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    u mnie prestiż+premia+olej powinno dodawać łącznie 30 kwiatków natomiast dodaje 20.....

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    wczoraj prestiz nie dzialal ani na olej ani na inne premki dzis sprawdzam 2 raz i narazie dobrze nalicza

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez funn Zobacz posta
    u mnie prestiż+premia+olej powinno dodawać łącznie 30 kwiatków natomiast dodaje 20.....
    jaka premia? z drzewem miłości sie nic nie sumuje tak samo z walentynkami... Wydaje mi sie prestiż i drzewo x22 to max, potem prestiż i olej i x10...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    zee4c chodzi o to ze olej plus prestiz daje 10 z 1 farmy a dawal polowe mniej to samo torba plus prestiz zamias8 bylo 4 .. dzis juz jest ddorbze jak narazie
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 02.02.2021 o 12:36 Powód: xxx

  7. #47
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Uprzejmie informuję, że aby wszystko działało jak należy - zawsze po aktywacji wydarzenia należy wyłączyć grę na około 15 minut.

    Dziś już wszystkie premie powinny działać, jak zamierzono. 

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Uprzejmie informuję, że aby wszystko działało jak należy - zawsze po aktywacji wydarzenia należy wyłączyć grę na około 15 minut.

    Dziś już wszystkie premie powinny działać, jak zamierzono. 

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    dzis dziaja wczoraj naliczalo nieprawidlowo... ja rozumie ze mam sie wylogowywac po rozpoczeciu wydarzenia na 15 min? jeszcze jakies nowowsci? nie moze tu nic dzialac normalnie chodz raz?

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Uprzejmie informuję, że aby wszystko działało jak należy - zawsze po aktywacji wydarzenia należy wyłączyć grę na około 15 minut.

    Dziś już wszystkie premie powinny działać, jak zamierzono. 

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    W moim przypadku wyłączone było dwa razy na 30 minut i nic nie dawało. Druga sprawa że nigdzie nie było informacji żeby trzeba było wykonywać relog z przerwą na 15 minut. Trzecia sprawa kiedy będą zwracane straty w produkcji kwiatów z dnia wczorajszego.

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    oni zawsze maja swoje wytlumaczenie ... nigdy nie bylo z tym problemu teraz im sie cos ubzduralo jak nie potrafia naprawic

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.