Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2021 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    16.03.2014
    Posty
    36
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    "Drzewko miłości ? To pierwsze co skreśliłem" LOL najwiekszy Twoj bład w tej grze ;D Ono daje bonus x10... a z premią od znajomego daje x22. Wiec nawet włączając raz na dobę to weź policz, właściwie z czym to porównujesz? Ze stekami x2? Czy innymi x3? ... Drogie w wytworzeniu rzeczy - np arkebuzy, armaty czy moździerze robię tylko przy włączonej premii x22. Do tego można je przestawiać wiec tak naprawę 1 wystarczy mieć na maxa a pozostale na min do przeliczania. Mam 3 i chce miec 6.
    Ja aż tak nie kombinuje - te arkebuzy mam pod jarmarkiem, ale na eventowe i introligatory jest jak znalazł.

  2. #12
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pamiętajcie, że event startuje o 9-tej bo BB nie ogarnia czasu własnego serwera. O 9-tej też się skończy i znów będzie płacz i narzekanie.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    dlaczego kaleczycie język polski i piszecie zdania bez sensu? "Zachęcamy do podzielenia się opiniami w dedykowanym wątku." - dedykowanym? wiecie co to słowa oznacza? powinno być przeznaczonym, a nie dedykowanym. dedykować można komuś wiersz
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Pamiętajcie, że event startuje o 9-tej bo BB nie ogarnia czasu własnego serwera. O 9-tej też się skończy i znów będzie płacz i narzekanie.
    zespół programistów pracuje nad tym od dawna........

  5. #15
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    Drzewko miłości ? To pierwsze co skreśliłem, bo nie widzę sensu jak to wykorzystać, a raczej połączyć z innymi premiami, bez konieczności logowania częściej niż raz na 12 godzin.
    Drzewko miłości jest super, najlepszy budynek dający premie na produkcje i mały, używam na mennicach od jakiegoś czasu, a tak to na eventy gdzie musisz robić dynie czy coś innego jest bardzo przydatne, do tego na mennicach żetonów bardzo się opłaca. Przemyśl jeszcze ten zakup, warto

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    dlaczego kaleczycie język polski i piszecie zdania bez sensu? "Zachęcamy do podzielenia się opiniami w dedykowanym wątku." - dedykowanym? wiecie co to słowa oznacza? powinno być przeznaczonym, a nie dedykowanym. dedykować można komuś wiersz
    Jesli to jedyne, co wychwyciles, to przeczytaj calosc ponownie

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Interesuje mnie ten "Dowód miłości".
    Ma on w ikonce niewyczerpalną kopalnię żelaza, bo w ubiegłym roku zawierał taką.
    A teraz w spisie zwartości kopalni nie ma.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    Interesuje mnie ten "Dowód miłości".
    Ma on w ikonce niewyczerpalną kopalnię żelaza, bo w ubiegłym roku zawierał taką.
    A teraz w spisie zwartości kopalni nie ma.
    Na wiki jest stare zdjęcie tu masz aktualne z testowego

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    16.03.2014
    Posty
    36
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Na wiki jest stare zdjęcie tu masz aktualne z testowego
    Tu akurat sama cena, ale niewyczerpki żelaza nie ma w tym roku.

  10. #20
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    właściwie z czym to porównujesz? Ze stekami x2? Czy innymi x3? ... Drogie w wytworzeniu rzeczy - np arkebuzy, armaty czy moździerze robię tylko przy włączonej premii x22.
    dziwne, ja wszystkie z wymienionych robilem na stekach, a po bodaj tygodniu produkcji mialem zapasy ktore mi wystarczyly na prawie 5 lat.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.