Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2021 - Dyskusja

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    wydarzenie daremne jedno to samo w kolko... jedyne czego bylo wiecej i w czym bb nas nie zawiodlo to lagi lagi i reconnecty

  2. #72
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Mój ulubiony evencik, nie dający wszystkiego na tacy
    Krótki, zmuszał do kombinowania, łączenia premek i handlowania, ale efekty tego są zadowalające
    Kalendarz dał dworek więc jak najbardziej na plusik.
    Osiągnięcia trochę bym jeszcze podrasowała, może kiedyś pojawiłby się jakiś budynek, klejnoty, czy specjalista za jakieś trudniejsze osiągnięcie do zrobienia.
    Sama formuła wymiany walentynek w celu podwyższenia doładowań wpadających z przygód jest spoko i fajnie, że leciały tylko z przygód dla wielu osób.
    Brakowało mi kwiatków w znajdkach pojawiających się na wyspie.
    Odkrywcy przynosili kwiatków w sam raz.
    Uzdrowisko/spa to raczej nie mój faworyt tego eventu, jego funkcja i rozmiar zupełnie nie trafił w moje gusta dla mnie nie przydatne i na ozdobę za duże, więc nie brałam.
    Cieszy mnie kolejne obserwatorium, fajne cudowne domki różne i te romantycznie też. Dzięki nim zwolniłam dużo miejsca na wyspie na kolejne budynki kopię dla zmniejszenia czasu.
    Drzewka miłości teraz już mogę odpalać codziennie i daje to spore efekty, jeszcze jakby działały ze 2h dłużej to w ogóle byłby sztos ale i tak są super.
    Paczka z rezydkami się też przydała.
    Generał samotnik, to chyba kolejny zbędny generał dla wysokich lvl, trochę za często są nowi generałowie, nawet już ludzie nie nadążają do nich poradniki robić, no ale pożyjemy to zobaczymy do czego on się przyda, mam nadzieję, że nie będzie się kurzył jak mróz i drżąca broda czy duch ( choć tego ostatniego to jeszcze na kooperacje się puści w event).

    U kupca pewnie każdy coś sobie upatrzył, mi zależało na 3 drzewkach i obserwatorium, co udało się kupić i już byłam zadowolona z eventu, jednak kupiłam dużo więcej bo jeszcze 8 odkrywców i paczkę z nimi, paczkę domów cudownych, 3 romantyczne domy oraz ulepszenia do wszystkich, 2 samotników i z handlu 2 dworki.
    Całkiem przyzwoicie wyszło, za rok więcej drzewek mogłoby być do kupienia, może w jakiejś paczce drzew (drzewko miłości + czarnodrzew + choinka prezentowa)

  3. #73
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Mój ulubiony evencik, nie dający wszystkiego na tacy
    Krótki, zmuszał do kombinowania, łączenia premek i handlowania, ale efekty tego są zadowalające
    I na tym bym zakończył. Teraz właśnie wychodzi różnica pomiędzy serwerami, pokazuje jak one się od siebie różnią. Widać ze tyle kupiłaś bo było czym handlować, na nowym Świecie ceny to była totalna porażka, nie wspomnę ze w grę wchodziły tylko kooperacje wymiana sprzedaż lotek trwała więc strata była już na czasie obserwatorium i stannicy.

    Duch i broda jak u Ciebie zbiera kurz w gwieździe to oznacza że nie potrafisz skorzystać z ich umiejętności.
    Brodaty robi swoje już nawet w drwalu skarb wiedzy a nawet ma zastosowanie na klanie śnieżki. Wole takiego generała co skorzystam z efektem niż mroza czy samotnika co nie ma sensu kupować dla różnicy kilku KZ czy Ry.

    Przy obecnych liczbach graczy na serwerach jestem za powiązaniem.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  4. #74
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja także jestem zadowolony. Udało mi się kupić prawie wszystko co chciałem czyli: paczkę domków, paczkę specjalistów, wszystkich odkrywców, 2 x Samotnika, 1 x geologa, 3 x cukiernik, 3 x drzewko, 1 x domek romantyczny, obserwatorium + receptura, stanica i kilka drobnych budynków jak małe domki i magazyny.

    Event ogólnie ciężki, męczące wysyłanie odkrywców, słabe ceny za doładowania kwiatków w drugim tygodniu wydarzenia i dlatego zabrakło na resztę domków.

    Kolejny generał - Samotnik. Pewnie większość czasu samotnie będzie siedział w gwieździe - mało zastosowań dla niego ale może kiedyś się przyda. Szkoda że nie dostał flankowania albo obszarowych dla jednostek ze zwiększonymi obrażeniami - wtedy coś więcej byłby warty.

    W najbliższym czasie kolejne mini wydarzenie - pewnie jakiś podwójny drop z wybranych przygód. Oby tylko nie sezon kooperacyjnych bo każdy już ma pewnie dość klepania grobowców, ataku na łup, bukanierów i jeziorek. A może to będą zadania kryzysowe? Pożyjemy, zobaczymy.

    PS: Zdecydowanie za mało zadań i osiągnięć - chwila i zrobione.
    Ostatnio edytowane przez lepszat ; 22.02.2021 o 15:32

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta

    Przy obecnych liczbach graczy na serwerach jestem za powiązaniem.
    i jo i jo tyz , łączyć serwery bb

  6. #76
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja groby klepnąłem tylko do osiągnięć. A tak to tylko drugiego na sprzedaż dropa...lepsza opcja jak się komuś kooperacyjnych klepać nie chce, mi się nie chce.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.