Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 177

Wątek: Problemy po aktualizacji 26 stycznia 2021

  1. #131
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    z3nfist Dzieki za wrzute wszystkiego w jednym .Kopiuj wklej zrestartuj pomoglo.
    Tylko ja sie pytam : gdzie w tym wszystkim jest BB??? Zal najprostszych slow

  2. #132
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB zajęte jest nie tylko Settlersami, ale i innymi, może bardziej dochodowymi grami. Ilość grających nie ma z tym nic wspólnego.
    Innym zajęciem BB jest nadzór nad powstawaniem stabilnego klienta - a przeniesienie i sprawdzenie kodu na inny język może zająć i rok.

  3. #133
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    padłem

  4. #134
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pomorek Zobacz posta
    To jakas kpina z tymi patchami. kilkanascie razy juz reinstalowalem klienta i wklejalem ten plik client.swf i dalej nie dziala.

    Czy nie moga tego po prostu naprawic?????

    Tak ponizej wyglada folder gry. Jakies sugestie?
    U mnie to tak wygląda, i działa:
    https://prnt.sc/xq1gtk
    https://prnt.sc/xq1hfd

  5. #135
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2016
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wklejenie client.swf do folderu client dopiero dziś uruchomiło grę..
    prnt.sc/xx0vz8
    i działa ale co człowiek się naczekał.. dziękuje że wreszcie działa (31stycznia 2021 13:05)

    PS: kilka dni temu gracze polecali jeszcze raz instalcje klienta .. więc zrobiłem ,uruchomiłem i nadal komunikat "nie można zaktualizować"
    dopiero wklejenie client.swf do folderu Client dopiero dziś uruchomiło grę..
    nic nie wspomniałem o flaschu bo gra do 8 rano 26 stycznia działa bez problemu
    plik cilent.swf pobrałem z drive.google.com/file/d/1Sg1eogDTkYR_ZGC-hTNypBv4JjpQvzCI/view
    bo link z plikem od Penelopy był nie możliwy do pobrania
    Działa wszystko :-) oby bez nowych problemów

    historia:
    prnt.sc/xp0ua6 - 26stycznia 2021
    wczoraj gitara dzis jak widać kicha.. po ponownym pobraniu The Settlers Online Installer i zainstalowaniu to samo..
    ręce opadają..
    edit:
    nie aktualizowałem z rok flascha ani przeglądarki, specjalnie tylko do tej gry.. do innych celów korzystam z innej przeglądarki...

    forum.thesettlersonline.pl/threads/47681-Problemy-po-aktualizacji-26-stycznia-2021/page7

    drive.google.com/file/d/1Sg1eogDTkYR_ZGC-hTNypBv4JjpQvzCI/view

    Po skorzystaniu z porady powyżej i załadowaniu nowego mniejszego pliku client swf nadal to samo ..ehhh

    jest 29 stycznia 2021 rano około 7.05 czy naprawicie logowanie..? nie moge sie zalogować po tej waszej aktualizacji..
    Ostatnio edytowane przez Aleksygra ; 31.01.2021 o 16:25 Powód: dla jasności co kiedy

  6. #136
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hej, dzieki za porade z3nfist . Jak pisales skopiowalem do folderu The Settlers Online caly folder client. Niestety nie dziala.

    A jaka masz zawartosc folderu w ktorym jest folder Client? zobacz co jest u mnie.

    Warto nadmienic ze po ponownej instalacji Uplay folder Client w ogole nie istnieje!
    Wiec pierwotnie nie zmienialem konfiguracji foldera- jedynie dodalem plik client.swf
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Capture1.JPG, 
wyświetleń: 62, 
rozmiar: 59.5 KB, 
ID: 3494.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Capture2.JPG, 
wyświetleń: 57, 
rozmiar: 24.5 KB, 
ID: 3495.  
    Ostatnio edytowane przez Pomorek ; 31.01.2021 o 14:54

  7. #137
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    Probowalem juz tak jak MOD_Victoria i tez kicha.
    Dla jasnosci tak wyglada folder po reinstalacji- brak w nim foldera Client.
    I nawet (za rada z3nfist ) po wstawienu calego foldera Client i zawartych w nim plikow gra dalej sie nie laduje.

    Moze cos pominalem?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Capture3.JPG, 
wyświetleń: 60, 
rozmiar: 60.1 KB, 
ID: 3498.  
    Ostatnio edytowane przez Pomorek ; 31.01.2021 o 15:28

  8. #138
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Pomorek
    Nie masz folderu Client. Zaloguj się na stronie TSO, kliknij Pobierz. Potem zaintasluj The Settlers Online.exe. Odpal grę. Folder Client powinien się utwrzozyć przy 1szym uruchomieiu gry. Jak się uruchomi to luz. Jeśli nie to wejdź do katalogu Client. Sprawdź czy masz plik Client.swf. Jeśli jest to go usuń. Jeśli go nie masz i/lub go usunąłeś ściągnij mój plik i wklej go do katalogu Client. Katalog Client powienien zawierać to co z3nfist już wrzucał dziesiątki razy.

    Link do mojego pliku Client.swf <--klik

    @aleksygra (i inni)
    Nie potrzebujesz Flasha aby TSO działało. Możesz spokojnie odinstalować Flasha.

    Po całej tej instalacji, kopiowaniu i wklejaniu, gdy uruchomisz grę i dalej nic się nie dzieje:
    1. Zaczekaj chwilę, czasem uruchomieie klienta może trochę potrwać.
    2. Włącz menadżera zadań (Ctrl+Shift+Esc) i zakończ zadania Client i/lub The Settlers Online (te ostatnie będzie na dole listy zadań, może być tak że będzie tylko jedno zadanie aktywne lub dwa). Uruchom grę ponownie.
    3. Jeśli używasz fiddelra do wyszukiwania kolekcji, wyłącz go zanim uruchomisz grę.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 31.01.2021 o 15:55

  9. #139
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    417
    Serwer
    Kolonia
    MASAKRA... Pomorek

    jesli dales moj caly katalog, to czemu pliki z niego są w katalogu głównym The Settlers Online

    w tym katalogu The Settlers Online
    muszą być katalogi..

    Adobe AIR
    Client
    META-INF


    tak to wygląda, u mnie:



    zaś w katalogu Client jest tak:

    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 31.01.2021 o 16:33

  10. #140
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    pozdro Rafal i pozdrow wszystkich w gildi od hfh

Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.