Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 18 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 177

Wątek: Problemy po aktualizacji 26 stycznia 2021

  1. #151
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.10.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    Mar85 - poobserwuj clienta - puchnie jak sk....
    wtedy warto wylogować się i wejść ponownie - gra chodzi płynnie - az do czasu gdy client znowu spuchnie
    nie wiadomo co zapierd... twórcy clienta ze tak zżera pamięć - co ciekawe że nie wzdyma się tak szybko ten 32bit - testowane

  2. #152
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Cologran
    nie uważasz że tym powinni sie zajmować testerzy gry a nie zwykli gracze? (chyba że jestes testerem -to dlaczego tak późno ta informacja?) a CM bb_penelopa powinna to pisać, że client 32 chodzi z polska wersją, co zrobić gdy sa problemy itp, itd. Coś mi sie wydaje że nasi ciężko myslący albo ciągle myślący bb nie dostosowani są do warunków rynku i społeczności ludzi grających - bo co na razie zaobserwowałem to bb albo modzi usuwają niewygodne posty - dotyczace krytyki lub zawierajace niewygodne pytania

  3. #153
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.10.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Brawo Loxuh
    ale Twój post zostanie skasowany - bo rozwinąłeś skrót community manager CM jako ciężko myślący - a to przecież bardzo urazi naszą penelopę

  4. #154
    Początkujący Osadnik Awatar Jamgram556
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie ta sama bieda jak przed aktualizacją, na innym kompie to samo. Jestem zwątpiony już po wielu próbach... Chyba będzie trzeba poczekać na to całe Unity.

  5. #155
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    jamgram
    jaki win?
    napisz w razie czego na priv

  6. #156
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Czy client 32 bity ma szanse działać pod WinXP?

  7. #157
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A więc tak, wczoraj podczas rozgrywki musiałem zniknąć na chwilę a więc wyłączyłem clienta gry. Po powrocie nie mogłem wejść do gry ( pokazywało się logo Tso po czym znikało) Procesy są włączone, oczekiwałem aż ,,samo się załaduje" niestety nic z tego. A więc starałem się uratować event.
    Pobrałem instalator na systemy 64x bo taki posiadam, bez zmian.
    Wyczyściłem pliki przeglądarki również bez zmian
    Próba otworzenia gry przez inne przeglądarki również bez zmian
    Wykonywanie czynności zgodnie z waszymi poradnikami również bez zmian.
    Od 24 h próbuje uratować event ale chyba to nie na moje siły pisałem do was na Facebooku ale skończyło się na tym że nikt mi nie pomógł jedynie napisali że (udoskonaliliśmy clienta) ktoś wie jak mnie poratować?

  8. #158
    niemocnyKamyk
    przecież z tą grą szału idzie dostac ciągle coś nie działa klient co chwila zasypia ile jeszcze ja się pytam?!?!?!?!?!?!

  9. #159
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, ktoś może próbował uruchomić na Viście? pojawia się taki komunikat: Nie znaleziono punktu wejścia procedury RaiseFailFastException w bibliotece KERNEL32.dll.

  10. #160
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.10.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez rycerzciastek Zobacz posta
    Witam, ktoś może próbował uruchomić na Viście? pojawia się taki komunikat: Nie znaleziono punktu wejścia procedury RaiseFailFastException w bibliotece KERNEL32.dll.
    Spróbuj

    Spróbuj użyciem narzędzia System File Checker:
    Otwórz Wiersz poleceń z uprawnieniami administratora: kliknij Start -> Wszystkie
    Programy -> Akcesoria, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy
    Wiersz poleceń, i z menu wybierz Uruchom jako administrator.
    W oknie Wiersza poleceń wpisz komendę:

    sfc /scannow

    i potwierdź klawiszem ENTER.

    Jak skończy - restart kompa i zobacz czy zadziała.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 18 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.