Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73

Wątek: Ogłoszenie: macOS i 32 Bitowe systemy - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez JackOff2012 Zobacz posta
    8 lat gry, poszło............

    Szkoda. :-((
    Nie tylko u ciebie

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od 3 dni nie mogę się zalogować. Dno a nie gra. Tyle czasu włożone, o pieniądzach nie wspomnę.

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Nowy Świat
    Cześć wszystkim
    Potwierdzam od wczoraj nie ma możliwości zalogowania się do gry na 64 -bitowym systemie.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    to ja wyjątkowo nie mam problemu i co lepsze jestem w stanie nie tylko zalogować się i zebrać nagrodę za logowanie, ale mogę normalnie grać bo nie tnie. mam windows 8? 7? oraz 64 bity chyba. (i tu problem bo nie wiem jak sprawdzić) laptop prehistoryczny z wyłączonym dostępem do aktualizacji...

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u Mnie, nie chwaląc się, śmiga na kliencie aż miło..
    powiem więcej, nie chwaląc BB, że gra się lepiej niż przedtem na flashu.
    pewnie mam farta, jak zwykle

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gniewko88 Zobacz posta
    Dwa różne kompy, 2 różne windy obie 64 bity, 5 przeglądarek i gra nie rusza, klient niezaktualizowany. Wiem jest jeszcze milion innych sposobów TYLKO CZY MAM JESZCZE OCHOTĘ ICH SZUKAĆ. Przecież nie jestem Edisonem i nie wymyślam scyzoryka. Jestem tylko McGayver.
    Odinstaluj wcześniejszą wersje, pobierz nowa i zainstaluj. Całość zajmuje dosłownie minute i gra śmiga.

  7. #47
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo nam przykro, ale nie będziemy mogli wdrożyć wersji klienta na macOS i - w przypadku użytkowników macOS - musimy czekać na wersję „The Settlers Online” poprzez Unity, która będzie dostępna później, zgodnie z planem.
    Dziwną przyjęliście strategię - najpierw informujecie graczy, że pracujecie pad wersją pod MAC i podajecie przybliżoną datę realizacji, a później, że nic z tego nie będzie. Zapewne prawda jest taka, że żadne prace się nie rozpoczęły po przeanalizowaniu ile pracy to wymaga. Żeby tylko tak samo nie było z UNITY.

    Nadal pracujemy nad odpowiednią obsługą 32-bitowego systemu Windows i poinformujemy Was o naszych postępach tak szybko, jak to możliwe.
    Na klienta działającego na 32-bit raczej nie ma co liczyć. Dopiero po przejściu na Unity możliwe, że będzie taka możliwość ale znając złożoność gry - nie będzie to wpierane i niekoniecznie będzie działać. Wymagało to będzie pobrania z archiwum unity silnika, który ostatnio był aktualizowany 2 lata temu co nie wróży zbyt dobrze.
    Ostatnio edytowane przez lepszat ; 28.01.2021 o 12:18

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jaj z graczy robicie? ale że by klejnoty kupować to micha wam się hasa

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Sokaar Zobacz posta
    mam takie przemyslenie powiazane z herosami online

    kiedys tez BBPenelopa tam przyszla i od tego czasu herosy nurkowaly w dol, dzisiaj jak wiemy gra zostaal zamknieta

    oby z TSO nie bylo podobnie
    byl terromort wszystko szlo bezproblemowo przyszedl taku tez nie bylo najgorzej, sporo rzeczy szlo zalatwic ...teraz mamy penelope i ilosc bledow i porazek jakie tutaj serwuja jest masakryczna ... dawno ta gra zostala spisana na straty ale tego ci nie powiedza...

  10. #50
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez IIMUCHOMOREKII Zobacz posta
    czy harmonogram nie miał tak wyglądać ??
    http://prntscr.com/xo1ty7
    Miał. Ale to był harmonogram orientacyjny (między innymi dlatego nie miał dat), pewne rzeczy już uległy przesunięciu w czasie, np. serwer testowy UNITY. Zgodnie z tym harmonogramem wersja UNITY powinna już być na serwerze testowym, tymczasem dopiero w najbliższych dniach ma być podana dokładna data uruchomienia serwera testowego UNITY, wraz z instrukcją logowania.

    Cytat Zamieszczone przez Acoma Zobacz posta
    To może od razu lepiej pisać port pod Linuxa 32 bit, lub win2000 - oba można zainstalować za darmo na wirtualnej maszynie na przykład VirtualBox - też do pobrania za darmo.
    Linux nigdy nie był oficjalnie obsługiwany (sprawdź wszystkie wymagania systemowe, jakie kiedykolwiek istniały dla „The Settlers Online”) i nadal nie będzie. Linux to system „modułowy”. Linux może używać plików Windows. Jako użytkownik Linuksa powinieneś ogólnie mieć podstawową wiedzę dotyczącą tego, jak z nich korzystać.
    Ten system operacyjny jest po prostu zbyt skomplikowany dla normalnego użytkownika. Jest to "system do pracy”, z czym trzeba umieć sobie poradzić.

    Wróćmy do kwestii "gra / klient działa pod Linuksem". TAK, gra działała na Linuksie, jeśli miałeś szczeście. Teraz prawdopodobnie również będziesz w stanie uruchomić klienta, tyle tylko, że jest to bardziej skomplikowane niż kliknięcie "pobierz" i "graj". Ponieważ nie jest oficjalnie wspierany (do tej pory), nie ma również żadnej pomocy / wsparcia z naszej strony w tym zakresie. Musisz sam sobie z tym poradzić i zobaczyć, jak możesz uruchomić pliki systemu Windows.
    Gracze uprzejmie podzielili się instrukcjami, które możesz wykorzystać.

    Powód, dla którego Linux nigdy nie był obsługiwany i nadal nie jest obecnie oficjalnie obsługiwany, jest taki, jak wspomniano powyżej. Nie jest to system specjalnie zaprojektowany „do gier”, nie jest to prosty system, trzeba się z nim zapoznać lub przynajmniej wykazać chęć do tego. Najmniejsza sytuacja pod Linuksem może powodować problemy - na które nie możemy wpływać ani zmieniać w żaden sposób (czat, animacje, grafika itp.).
    ORAZ jest ogólnie używany przez mniej niż 3% użytkowników internetu na świecie. Szczególnie w naszej grze Linux jest używany przez znacznie poniżej 0,5% ogółu graczy.

    Cała sytuacja powinna być inna w momencie przejścia na Unity, ponieważ zgodnie z obecnym planem nie trzeba tam pobierać klienta, czyli „wszystko jest po staremu”. <- Ostrzeżenie: nie obiecujemy, że gra na pewno będzie działała na Linuksie. To jest plan!


    Cytat Zamieszczone przez lepszat Zobacz posta
    Dziwną przyjęliście strategię - najpierw informujecie graczy, że pracujecie pad wersją pod MAC i podajecie przybliżoną datę realizacji, a później, że nic z tego nie będzie. Zapewne prawda jest taka, że żadne prace się nie rozpoczęły po przeanalizowaniu ile pracy to wymaga. Żeby tylko tak samo nie było z UNITY.


    Na klienta działającego na 32-bit raczej nie ma co liczyć. Dopiero po przejściu na Unity możliwe, że będzie taka możliwość ale znając złożoność gry - nie będzie to wpierane i niekoniecznie będzie działać. Wymagało to będzie pobrania z archiwum unity silnika, który ostatnio był aktualizowany 2 lata temu co nie wróży zbyt dobrze.
    Od grudnia BB prowadzą rozmowy z odpowiednimi zespołami (Adobe / Apple) i analizują sytuację oraz możliwości udostępnienia klienta. Niestety, do tej pory bez wielkiego sukcesu, ponieważ dyskusje i wyjaśnienia kontekstu muszą trwać.

    Obecnie sytuacja z systemami 32-bitowymi jest trudna, ponieważ oficjalne udostępnianie tych systemów przez Microsoft zostało przerwane już w 2004 roku. Tak, teraz pojawi się stwierdzenie „ale Windows 10 istnieje dopiero od 2014 roku”.
    Prawda. Zapomina się tutaj o tym, że wielu miało znacznie starsze systemy i korzystało z aktualizacji. Obecnie większość starszych systemów korzystała z bezpłatnej aktualizacji do Windows 10, ale nadal są to „stare systemy”.

    Drugi problem to wydajność tych systemów. Możesz mieć najlepszy komputer na świecie, z 32 GB pamięci RAM itp. Z systemem Windows 10 - 32-bitowym? Aha, nagle można go wykorzystać tylko 3,2 GB RAM, ponieważ wydajność jest ograniczona. W 2020 i 2021 roku to również nie jest aktualne. Ponieważ nawet najstarsze gry wymagają obecnie co najmniej 4 GB pamięci RAM. TSO może już osiągać swoje granice z 3-4 GB pamięci RAM, poza tym gra ma 10 lat, a nawet więcej, jeśli uwzględnimy czas rozwoju.

    Krótko mówiąc: nowoczesne programy nie specjalizują się już w utrzymywaniu działania starych systemów. W związku z tym pojawiło się tutaj wiele problemów, tak że teraz nie możemy po prostu zagwarantować bezpiecznego pobierania.

    Wielu osadników ceni sobie bezpieczeństwo w internecie, i po prostu nie możemy tego obejść. Zwłaszcza, że ​​systemy 32-bitowe, ze względu na swój wiek i odmiennie zaprojektowane aktualizacje zabezpieczeń, również generalnie niosą ze sobą pewne ryzyko dla użytkownika - dlatego zmiana / aktualizacja do systemów 64-bitowych jest opłacalna pod wieloma względami.

    Obecnie nadal trwają rozmowy i współpraca z odpowiednimi zespołami, aby umożliwić rozwiązanie. Ale nie można ich ponaglać. Staramy się informować Was na bieżąco.

    Mac to zupełnie inna sprawa. W porównaniu z wersją Win32-bit, Mac nie powinien mieć problemu związanego z wiekiem.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.01.2021 o 09:10

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.