Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73

Wątek: Ogłoszenie: macOS i 32 Bitowe systemy - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    tak ja piszą pozostali nie działa po aktualizacji i próbowałem na 32bitowym i 64bitowym systemie. Jak można zrobić tak aktualizacje

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie nie dziala, probowalem wszyskich mozliwych opcji

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie dziala , szlag trafil caly misterny plan

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie działa (niezbyt płynnie, ale jakoś działa) na starym 13-letnim komputerze, na o wiele nowszym nie chciała się uruchomić - ciągle info o braku możliwości aktualizacji (na obu najnowszy Win10 x64). Przegrałem client.swf ze starego kompa do nowego i teraz gra niby się uruchamia, ale zawiesza się tuż po załadowaniu paska postępu (na ekranie z pulsującymi hintami). Wcześniej też się zawieszała, ale po kilkukrotnych próbach udawało się uruchomić. Teraz próbuję chyba już z dwudziesty raz i ciągle to samo.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Męczy mnie to całe podejście do nas graczy. Czy nikt nie wpadł na taki pomysł by zrobić rozeznanie na jakich platformach systemowych gracze grają i sprawdzić czy gra w ogóle działa?
    W każdej normalnej robocie za taką robotę byłby prawdziwy kop w 4 litery i wilczy bilet w całej branży.
    Normalnie jest mi wstyd że poświęcam tej grze już tyle czasu

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Pogromca_Sierot Zobacz posta
    Męczy mnie to całe podejście do nas graczy. Czy nikt nie wpadł na taki pomysł by zrobić rozeznanie na jakich platformach systemowych gracze grają i sprawdzić czy gra w ogóle działa?
    W każdej normalnej robocie za taką robotę byłby prawdziwy kop w 4 litery i wilczy bilet w całej branży.
    Normalnie jest mi wstyd że poświęcam tej grze już tyle czasu
    Niestety. Wiele czasu i godzin poświęconych by uruchomić na nowo (o 7.40 jeszcze chodziło) ale człowiek się przywiązuje. Tyle lat. Szkoda tylko, że nikt z moderatorów nie napisze przepraszamy nie wiemy co się zadziało, staramy się rozwiązać problem i jak tylko znajdziemy rozwiązanie obiecujemy, że damy znać. Tak nie wiele a jednk człowiek czułby się lepiej. Braki w szkoleniach z komunikacji i umiejętności postępowania z nami klientami

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czy to problem na virtualbox zainstalowac w10?

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.10.2015
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Widzę sporo osób ma problemy... a pewnie też sporo z nich da się rozwiązać, może ktoś by coś potrzebował to pv... niech będzie priv tutaj, potem się może inaczej dogada

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Coraz więcej rzeczy nie działa!!!Logowanie dramat i jeszcze ten zepsuty exelsior jest coraz większy niesmak.Czy kolejny event wogółe się odbędzie...?????????????? Nawet nie myśle o pisankowym bo coraz wiecej ludzi odchodzi i zastanawia się czy gra dalej do tego czasu będzie istniała
    POzdrowienia dla Adminów tej wspaniałej gry ...
    Ostatnio edytowane przez kiodai ; 27.01.2021 o 01:50

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2016
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    prnt.sc/xp0ua6
    wczoraj gitara dzis jak widać kicha.. po ponownym pobraniu The Settlers Online Installer i zainstalowaniu to samo..
    ręce opadają..
    edit:
    nie aktualizowałem z rok flascha ani przeglądarki, specjalnie tylko do tej gry.. do innych celów korzystam z innej przeglądarki...

    forum.thesettlersonline.pl/threads/47681-Problemy-po-aktualizacji-26-stycznia-2021/page7

    drive.google.com/file/d/1Sg1eogDTkYR_ZGC-hTNypBv4JjpQvzCI/view

    Po skorzystaniu z porady powyżej i załadowaniu nowego mniejszego pliku client swf nadal to samo ..ehhh
    Ostatnio edytowane przez Aleksygra ; 27.01.2021 o 20:08 Powód: ciąg dalszy ;)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.