Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 64

Wątek: Zmiany w grze - 26.01.2021 - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2018
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Na europejskim forum użytkownik Harlequin_1963 wstawił swój plik client.swf. Ściągnęłam, podmieniłam z tego co był u nas na forum i dopiero to ruszyło.


    żadne inne kombinacje typu usuwanie plików, reinstalacje, czyszczenie ciastek nie pomagały. dopiero ta podmianka
    https://drive.google.com/file/d/1Sg1...4JjpQvzCI/view
    U mnie też zadziałało, dzięki wielkie

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Na europejskim forum użytkownik Harlequin_1963 wstawił swój plik client.swf. Ściągnęłam, podmieniłam z tego co był u nas na forum i dopiero to ruszyło.


    żadne inne kombinacje typu usuwanie plików, reinstalacje, czyszczenie ciastek nie pomagały. dopiero ta podmianka
    https://drive.google.com/file/d/1Sg1...4JjpQvzCI/view
    Wielkie dzięki za wyszperanie, pomogło

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie nie

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Pobrałem ponownie grę ze strony i poszło bez podmianki klientów. Z wcześniej pobranej instalki nie chciało.

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.05.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    2 lata wiedzieli ze adobe przestanie dzialac.. Malo czasu? zrobienie klienta to jest 2 dni

  6. #56
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Notka moderacyjna
    Dostosowaliśmy, zaktualizowaliśmy i poprawiliśmy dodatkowy plik (SWF) w naszych instrukcjach.
    Przewodnik zawiera teraz nowy plik i odnosi się do Graczy, u których występuje błąd „Nie można zaktualizować klienta”.
    Aby uruchomić najnowszą wersję gry, należy pobrać plik SWF i dodać go do wskazanych folderów.

    Plik jest również dostępny >tutaj
    Następnie należy zmienić nazwę pliku na client.swf<
    .
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 28.01.2021 o 18:31

  7. #57
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    wyście zrobili hahahahahahahaha padłem

  8. #58
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiekmaii Zobacz posta
    2 lata wiedzieli ze adobe przestanie dzialac.. Malo czasu? zrobienie klienta to jest 2 dni
    Gra miała się skończyć 31 grudnia 2020 w ostatniej chwili księgowy zmienił decyzję teraz widzimy jak na szybko próbuje się coś zrobić z niczego.

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2020
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Z całym szacunkiem, ale najwyraźniej do niektórych dalej nie dociera, że gra mogła powstać i 20 lat temu, ale środowisko uruchomieniowe dla niej wlasnie przestało istnieć i trzeba je napisać od zera, w roku 2020-2021 a nie w 2010.

    Można to oczywiście było zrobic rok - 2 lata temu, ale było nieuniknione.
    Sorki, zle troszkę trafiłeś, jakież to "środowisko uruchomieniowe" to że "Twórcy" w pewnym momencie skorzystali z ułatwienia "Tworzenia gry" za pomoca flasha, a przez te 10 lat było ich pewnie bardzo wielu, więc nikt nie ogarnia, kto w jakich folderach poumieszczał odpowiednie grafiki i muzyki i teraz trzeba jakiegoś super narzędzia żeby się nie rozleciało to inna bajka.

    Tak grę należało przepisywać na czysty html czy to na 5 czy już wcześniej na 4

    nie ma to jak czysty i przejrzysty program

  10. #60
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nic z tego posta nie zrozumiales

    Nie ma kompletnie zadnego znaczenia na co trzeba bylo przepisywac i kiedy. Istotne jest to, ze na co by nie przepisali, to wymagania sprzętowe determinowałaby użyta technologia, a nie to jak dlugo istnieje gra.

    Jak sie robi cos od podstaw przy uzyciu dostepnych w danej chwili narzedzi to zawsze jest ryzyko tego, ze na starym sprzecie ktory tych narzedzi nie wspiera nie bedzie to dzialac, a ludzie nagle sa tym zdziwieni.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.