Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Walentynki 2021 - serwer testowy

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    U nowego generała 50% do ataku działa na: kuszników, łuczników, wyborowych łuczników , arkebuzerów i arkebuzerów w zbroi więc jest to idealne uzupełnienie borysa. Chciałem przetestować tego genka ale na testowym generuje jakieś błędy może coś jeszcze zmienią. Wydaje mi się że ten generał nie będzie jakimś wielkim przełomem a przyda się kilka razy w przygodzie. Niby ma pierwszy atak i 2k ataku ale nie na najsłabszy cel.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 15.01.2021 o 22:56

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    U nowego generała 50% do ataku działa na: kuszników, łuczników, wyborowych łuczników , arkebuzerów i arkebuzerów w zbroi
    W sumie racja, zapomnialem ze zgodnie z logika BB jednostki glownie uzywane jako ofensywne nie naleza do kategorii jednostek ofensywnych.

    więc jest to idealne uzupełnienie borysa.
    Nie jest to idealne uzupelnienie czegokolwiek, bo zadna z wymienionych kategorii nie ma splasha wiec bonusy do obrazen mozna o kant rzyci potluc.

    Biorac poprawke na moja pomylke w interpretacji opisu, wychodzi na to ze ten general to kolejny gniot.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie byleś jedynym który źle zinterpretował opis tego generała ja też się na to nabrałem a o splasha nie pomyślałem faktycznie może będzie tak dobry jak mróz. Mannerheim doda go do TSO Swift Simulator wtedy można będzie sprawdzić czy gdzieś się nie przyda.

  4. #14
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bez obszarowki zwiększanie dmg jednostkom jest bez sensu bo i tak idzie on w próżnie, podobnie jak Szalony naukowiec+puszki, gdzie na starych przygodach nie ma jednostek 200HP+ prócz bosów

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Paczka wojskowa... Duch i mróz... Bez komentarza
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    Paczka wojskowa... Duch i mróz... Bez komentarza
    mogli dac medyka i naukowca ^^

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie tyle bedzie konkurencja dla Borysa, ile Borys nie bedzie dla niego konkurencja, bo ten nowy ma zadatki dla bycia najlepszym generalem w grze.

    O ironio to tylko dowodzi tego, ze ludzie z BB nie maja pojecia co robia i efekty ich pracy sa calkowicie przypadkowe
    A co w tym złego że będzie najlepszy? Jak dają Mroza to narzekasz że jest słaby, jak dają Samotnika to narzekasz że będzie najlepszy... To jakiego byś chciał gienka? Średnika? To będziesz narzekał że jest średni... Nie rozumiem...

  8. #18
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    A co w tym złego że będzie najlepszy? Jak dają Mroza to narzekasz że jest słaby, jak dają Samotnika to narzekasz że będzie najlepszy... To jakiego byś chciał gienka? Średnika? To będziesz narzekał że jest średni... Nie rozumiem...
    do tego stopnia nie lubisz narzekania, ze widzisz narzekanie nawet tam gdzie go nie ma

    poza tym juz ustalilismy, ze najlepszy nie bedzie, bo jest kolejnym z dlugiej listy generalow z losowo dobranymi umiejetnosciami ktore nie maja sensu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    A ja bym chciał aby odkrywcy przynosi jeszcze mniej kwiatów albo nawet w ogóle, inaczej event jest niesprawiedliwy, bo ludzie którzy maja milion odkrywców z palcem w d... po trzech dniach wykupują cały kufer, piszą jaki to "łatwy event" i śmieją się z "biedaków"... Większość eventowej waluty powinna być za realny udział gracza czyli za dropy w przygodach albo ekspedycjach, a nie za klikanie przez 5 minut dziennie. Nic dziwnego, że w tę grę już prawie nikt nie gra, oprócz bogaczy którzy i tak mają wszystkiego ponad miarę, że z nudów przestają grać.
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    A ja bym chciał aby odkrywcy przynosi jeszcze mniej kwiatów albo nawet w ogóle,.
    lisq3 ty komunisto! Po to przez 6 lat poświęcałem czas i mnóstwo zasobów by zdobyć swoje 80 grubasów by teraz właśnie mieć z bani problemy z surowcami eventowymi to bidok i komunista zarządzi ze to nie potrzebnie... bo on nic nie ma to inni tez nie mogą...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.