Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: logowanie Ubisoft Connect (dawniej Uplay) - pytania

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia

    logowanie Ubisoft Connect (dawniej Uplay) - pytania

    Zakończył się już praktycznie event bożonarodzeniowy, przed nami logowanie uplay. Po wprowadzeniu klienta zaginęło nam paru graczy, którzy czekają na aktualizację. teraz pojawiają się nowe wątpliwości - jak będzie wyglądało to logowanie uplay, czy ci co maja konta założone przez facebook będą mogli grać normalnie?
    Myślę, źe dyskusja na ten temat i informacja, pomoże nam przez to przejść z mniejszymi stratami
    Ostatnio edytowane przez Lumpola ; 11.01.2021 o 16:27

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    moze w koncu jakies info ? jedna pisala ze pracuja druga pisala ze trzeba bedzie zmieniac po czym kolejna mod'ka ze bb poamaga przy rozdzieleniu kont ale lepiej tego nie robic .... czy ktos w koncu ma jakas odpowiedz cyz to bedzie wygladalo ja kze wszystkim pracujemy naprawiamy i tak przez rok

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Nie ma potrzeby zmiany sposobu logowania z Facebook na Uplay. Jeżeli coś się zmieni - pojawi się oficjalne ogłoszenie.
    Jeśli jednak ktoś ma ochotę zmienić sposób logowania, wystarczy napisać w tej sprawie do naszego Supportu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 12.01.2021 o 15:35

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pytanie brzmiało: Jak będzie wyglądać logowanie uplay?

    Myślałam, że codziennie to robię wpisując maila i hasło. Ale podaliście na osi czasu "Logowanie uplay", co sugeruje zmianę. Jak to będzie wyglądać?
    Proszę o konkretna odpowiedź

  5. #5
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Myślałam, że codziennie to robię wpisując maila i hasło.
    Hej,

    jeżeli logujesz się za pomocą konta Ubisoft - problem Ciebie nie dotyczy, ale, tak jak napisała BB_Penelopa - obecnie nie ma konieczności zmiany logowania z FB / NK na Ubisoft (dawniej Uplay).
    Poinformujemy Was, jeżeli coś się zmieni.


    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Ale podaliście na osi czasu "Logowanie uplay", co sugeruje zmianę. Jak to będzie wyglądać?
    Proszę o konkretna odpowiedź
    Odpowiadałam na to pytanie w temacie Przyszłość The Settlers Online na osi czasu & Unity FAQ:
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Konto Ubisoft (dawniej Uplay) jest potrzebne, ponieważ na niektórych wersjach językowych (np. niemieckiej) jest teraz możliwe logowanie za pomocą starszych kont.

    Logowanie za pomocą kont Legacy wkrótce nie będzie już możliwe i użytkownicy będą musieli zmienić metodę logowania na Ubisoft (dawniej Uplay). Jednak nie dotyczy to graczy z polskiej wersji językowej.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziękuję za odpowiedź, myślałam że mam najstarsze konto

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wchodze na ubisoft i mam tam swoje dane do logowania czy musze je zmieniac

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ptak321 Zobacz posta
    wchodze na ubisoft i mam tam swoje dane do logowania czy musze je zmieniac
    Nie, nie musisz niczego zmieniać. pisałam o tym również tutaj.

    Jedyna zmiana, która do tej pory była konieczna, dotyczyła użytkowników STEAM.

    GDYBY coś uległo zmianie, to pojawi się stosowne ogłoszenie.


    EDYCJA:
    Pod pojęciem "starsze konta" w ogłoszeniu na stronie głównej należy rozumieć konta LEGACY.
    NIE DOTYCZY to graczy z polskiej wersji językowej. Ten fragment możecie zignorować.

    (link do posta z wyjaśnieniami powyżej.)

    Cała reszta dotyczy społeczności TSO na całym świecie.

    @MOD_Kastor dziękuję za zwrócenie uwagi, ten komunikat rzeczywiście może powodować nieścisłości i zamieszanie.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.01.2021 o 21:15

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Czyli jak ktoś utracił dostęp do e-maila na którym ma konto na settlersach, to po 25 lutym się nie zaloguje ?
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Czyli jak ktoś utracił dostęp do e-maila na którym ma konto na settlersach, to po 25 lutym się nie zaloguje ?
    Jeżeli możesz zalogować się do Ubi Connect to wszystko powinno działać.
    Zawsze możesz napisać do supportu UBIsoft prośbę o zmianę adresu mail (oczywiscie odpowiednio to argumentując)

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.