Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba CI się pomysł podnoszenia leveli budynków, a nie dostawiania nowych?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, super opcja bedzie miejsce

    39 95.12%
  • nie wiem, jest mi to obojętnie

    2 4.88%
  • nie, bo będize za dużo miejsca

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Upgrade Budynków jakoś nie ilość

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj

    Upgrade Budynków jakoś nie ilość

    Proponuję aby nie zaśmiecać wyspy co raz większa ilością tych samych budynków aby uzyskać skrócenie czasu wprowadzić prostą zasadę.
    Stawiamy jeden budynek np Olejarnia. Zamiast po pewnym czasie kupić drugi za x waluty eventowej za ten sam x waluty eventowej podnieść jego level co dało by ten sam efekt. Podnieść można by było tylko podczas trwania eventu. to samo było by z innymi budynkami. Natomiast z Budynkami typu piekarnia mielibyśmy slot 3x piekarnia podczas eventu i można wybrać czy podnosimy jej level czy stawiamy drugi, który również skracał by czas jak ma to miejsce teraz. Różnica polegała by na tym że można by rozwinąć dwie, trzy piekarnie z których się korzysta i im podnosić level.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Jak wprowadzali pierwsze budynki na testowym to już tam pisałem, że powinni dodać plany jak w epickich budynkach i byłoby po problemie, ale BB nie ogarnia i prościej duplikować budynki. Oczywiście pomysł popieram.

  3. #3
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawy pomysł - lecz w tym wypadku można też by było dodać DOWNGRADE - czasem można by było dopasować całą ekonomię wyspy.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    jestem za !!! troche miejsca by sie zrobilo na wyspie !!!

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    20 ankieta na to samo - poprzednie 19 olanych przez BB..
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    20 ankieta na to samo - poprzednie 19 olanych przez BB..
    no wlasnie , przeciez o ni niczego nei wprowadzaja... wszystko laduje w koszu a wy sie dalej produkujecie

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.