Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pomysł budynku, w którym wymieniamy niepotrzebne przedmioty?

Głosujących
69. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK, to fajny pomysł

    65 94.20%
  • NIE, beznadziejny pomysł

    3 4.35%
  • jest mi to obojętne

    1 1.45%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Nowy budynek: Specjalny Kantor Handlowy - wymień niepotrzebne przedmioty

  1. #1
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowy budynek: Specjalny Kantor Handlowy - wymień niepotrzebne przedmioty

    Mój pomysł polega na dodaniu do gry nowego budynku, w którym możemy oddać przedmioty, którymi nie można handlować w grze:
    - specjalistów (których mamy co raz więcej a nie potrzebujemy np. Weteran, Naukowiec, Archeologiczny Geolog, Medyk itd.)
    - budynki (np. Manufaktura, Epickie Gospodarstwo)
    - premie (np. jakieś skórki i inne)

    Pytacie co w zamian? Byłoby miło gdybyśmy coś za nie dostali i tutaj mam 3 propozycje:
    1) 50% wartości przedmiotu u Kupca (połowa klejnotów)
    2) 50% wartości surowca eventowego dodawanego na początku eventu danego typu (czyli zwracamy Mikołajową w lutym, dostajemy za nią połowę prezentów na początku kolejnego eventu Bożonarodzeniowego)
    3) nowy surowiec w grze, który byśmy wymieniali w tym budynku na inne rzeczy, które mogłyby się zmieniać jak w Targowisku Gildii

    Można zrobić też ograniczenie, że da się wymienić dziennie tylko 1 przedmiot (lub nawet tygodniowo).

    Co myślicie o takim pomyśle?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    tylko ja kdobry by nie byl i tak bb go wywali

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ehhh, żeby można było ich chociaż ukryć bo niedługo to mi się scroll spali i najlepiej jakby tę zakładkę podzielili na trzy: generałowie, odkrywcy i geolodzy

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo dobry pomysł, ale nie ma szans na to, żeby został zrealizowany ;/

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam dziwne wrażenie, że BB byłoby mało chętne na wprowadzanie do gry czegoś, co de facto służy do pokazywania jak dużo zawartości gry nadaje sie na śmietnik.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Mam dziwne wrażenie, że BB byłoby mało chętne na wprowadzanie do gry czegoś, co de facto służy do pokazywania jak dużo zawartości gry nadaje sie na śmietnik.
    Czemu od razu na śmietnik? Kiedyś każdy chciał Weterana mieć ale kiedy pojawił się Major to Weteran stracił sens. Teraz mamy Starszych Gemini. Jest to jakiś postęp. Czemu tylko mamy się przebijać przez przedmioty, których już nie używamy. A założę się, że taka funkcja/budynek mocno ożywił by grę.

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W jaki sposob by ozywil, skoro w grze mialbys do roboty dokladnie tyle samo ile przed wprowadzeniem, a jedyne co ten budynek wnosi to mozliwosc odzyskania czesci waluty, ktora wydac mozesz aktualnie jedynie na dokladnie to samo co byś recyclował ?
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 07.01.2021 o 22:48
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    kiedy ostatnio jakis pomysl wprowadzilo bb?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie tylko przedmioty, ale też niepotrzebnych geologów, generałów itp.
    To ważne
    i nie chodzi o udowadnianie, że gra jest na śmietnik, tylko przez lata sie zmieniła. To z czym zaczynaliśmy jest już przestarzałe i nieaktualne, dobrze by było zrobić małe porządki. I nie likwidując, bo kiedyś żeby zdobyć te rzeczy poświęcaliśmy czas, monety, surowce itp.
    Ostatnio edytowane przez Lumpola ; 08.01.2021 o 10:56

  10. #10
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właściwie, to taką akcję mogłaby by przejąć Tawerna - a sama sprzedaż/zdanie specjalisty/gienka - to przeniesienie ikony na Tawernę.
    Mniejszy zwrot, kiedy nie przepadałyby zainwestowana w daną postać połowa manuskryptów, a 1/4 zwrotu za zwrot wszystkich zainwestowanych manuskryptów.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.