Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby generałowie siedzieli w Tawernie zamiast na wyspie/archipelagu??

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, to dobry pomysł

    28 87.50%
  • Nie mam zdania

    1 3.13%
  • Nie, kompletny klops

    3 9.38%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Tawerna - niech się na coś przyda

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Tawerna - niech się na coś przyda

    Pomysł na wykorzystanie Tawerny - wszyscy generałowie siedzą w Tawernie i nie zajmują miejsca na wyspie. Z Tawerny można im przypisywać wojsko bez potrzeby umieszczania nich na wyspie/archipelagu.

  2. #2
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Równie dobrze możesz odesłać nieużywanych do menu gwiazdy - też nie zajmują miejsca na wyspie.
    [Wycofanie]
    Ostatnio edytowane przez Acoma ; 04.01.2021 o 19:12

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    nie zajmuja miejsca ale zeby zaladowac wojo trzeba ustawiac na wyspie

  4. #4
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tylko ustawić możesz w dowolnym miejscu wyspy - nie koniecznie koło bazy - gdzie i tak wyląduje po powrocie.
    Jedynym mankamentem jest to, że trzeba uważać, aby opróżnić z wojska - o ile jakieś tam targa.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Acoma, jak ktoś ma kilkudziesięciu generałów, a maja ludzie tyle to zajmują oni kupę miejsca na wyspie. Weź teraz ręcznie, każdego generała z osobna pakuj do gwiazdy. Potem gdy robisz przygodę, wyciągaj kilku, czekaj az wylezą z magazynu i się rozłożą na wyspie (musisz mieć wolne miejsce, a dużo graczy cierpi na jego brak). Po przygodzie znowu ich klikaj do gwiazdy i gdy robisz inną przygodę wybierasz innych i tak w kółko. A tak w Tawernie masz ich wszystkich, nie zajmują miejsca na wyspie, nikogo nie musisz klikać do i z gwiazdy, a wojsko przydzielasz im tak jakby z poziomu Gwiazdy (klikasz w Tawerne, pokazują ci sie generały, przydzielasz im wojsko i po sprawie).

    Poza tym generały po powrocie nie koniecznie lądują kolo bazy. Baza swoją drogą to dom Władyki

  6. #6
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stary_Niedźwiedź - a co Ci da przechowywanie ich w Tawernie?
    Naprawdę uważasz że dojście do wybranego, 'wyszkolonego' genka w liście jaka jest wykorzystywana w Tawernie, będzie znacząco szybsze, aniżeli wyszukanie danej postaci w oknie 'gwiazdy'?

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Acoma Zobacz posta
    Stary_Niedźwiedź - a co Ci da przechowywanie ich w Tawernie?
    Naprawdę uważasz że dojście do wybranego, 'wyszkolonego' genka w liście jaka jest wykorzystywana w Tawernie, będzie znacząco szybsze, aniżeli wyszukanie danej postaci w oknie 'gwiazdy'?
    Ilu masz generałów? 5? 10? ja mam 42. I ja mam ich mało. Inni mają ich 2x może 3x wiecej. Każdy generał zajmuje miejsce na wyspie gdzie w tym miejscu mógłby stać budynek? Rozumiesz już? Czy mam ci to graficznie jak w przedszkolu rozrysować?

  8. #8
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czemu mam nie rozumieć.
    Czy przyglądałaś się ostatnio jak wygląda wybieranie postaci w Tawernie? A jak w gwieździe?
    Nikt nie żąda, aby nie używani genkowie zajmowali miejsce na wyspie - od tego jest 'Wycofanie'.

    Jak swoich nie używam - to zawsze ich chowam do gwiazdy, a jak potrzebuję to wybieram i po wyposażeniu - wysyłam.
    A nawet jak zajmują miejsce na wyspie, to i tak widnieją w gwieździe A wątpię, jak ewentualnie przepchniesz przechowywanie ich w Tawernie, to i tak dalej będą zajmować pozycję w gwieździe
    Ostatnio edytowane przez Acoma ; 05.01.2021 o 08:42

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysł, moim zdaniem wszyscy specjaliści powinni siedzieć w tawernie a nie w gwieździe i całe zarządzanie nimi powinno odbywać się przez tawernę, szczególnie generałowie, jak ich dużo wróci z przygody to trzeba ich potem szukać po wyspach, bo nie wiadomo gdzie wylądowali. Jakby nie lądowali na wyspie, tylko od razu w tawernie, a wojo można byłoby dodawać również przez tawernę, to by było duże udogodnienie.

  10. #10
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla przypomnienia - tak wygląda menu tawerny:
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: tawerna.jpg, 
wyświetleń: 73, 
rozmiar: 20.1 KB, 
ID: 3483.  

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.