Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby generałowie siedzieli w Tawernie zamiast na wyspie/archipelagu??

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, to dobry pomysł

    28 87.50%
  • Nie mam zdania

    1 3.13%
  • Nie, kompletny klops

    3 9.38%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Tawerna - niech się na coś przyda

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Graczom którzy mają zabudowane całe wyspy, generałowie i tak rozkładają się gdzie popadnie (gdzie popadnie - w sensie, że i tak w to miejsce nic się nie postawi, chyba że "coś" 1x1).
    Jeżeli ktoś gra już parę lat, to nie tylko ma sporo generałów, ale i też kwatermistrzów (jak ja), więc w większości przypadków (chyba), wojsko wysyła się na kwatermistrzach, po co się bawić ładując wojsko na generałów, prościej i szybciej.
    Z innej znów strony, nie wiem co da dodanie generałów do tawerny, będą wyglądać tak samo jak w gwieździe, albo i gorzej.
    Jestem na nie, niech zostanie jak jest (chyba że wymyślą coś ciekawszego niż tawernę).

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ogólnie ja to bym dodal budynek do zarządzania specjalistami, albo przerobił tawerne. Generałowie możliwosc dodawania/usuwania wojska bez potrzeby rozstawiania sie na wyspie do tego masowa wysylka na przygody (to juz jest, ale można jakos skumulować to w 1 budynku), odkrywcy masowe wysylanie po skarby przygody itp, co by nie klikac 100x 2x na dzien, geologowie do poszukiwania złoz 2 kliknieciami, zaznaczam geologow zaznaczam co maja szukac i lećta, a nie każdego po kolei

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Acoma Zobacz posta
    Dla przypomnienia - tak wygląda menu tawerny:
    Ale wiesz, że menu można przerobić?, a wręcz trzeba będzie jeśli pomysł ma zostać wdrożony.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po części pomysł dobry, ale może opcja w tawernie do zaznaczenia:
    "Automatycznie generałowie z przygody wracają do gwiazdy" dla mnie byłaby lepsza.

    Dlaczego, bo zajmują miejsce na wyspie i są rozrzucani losowo.

    Może dla niskich lvl bedzie to problematycznie, ale wysokie lvl to możliwe, że jak Ja, wysyłają wojsko tylko kwatermistrzami.
    Dlatego dla mnie byłoby najlepiej jakby generałowie z automatu wracali do gwiazdy z przygody, a nie rozbijali się gdzie się da.

  5. #15
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wcześniej grałem przez kilka lat, a teraz widzę że BB ma coraz mniejsze chęci utrzymywania tego projektu - nic dziwnego, 'starzy' gracze mają dość robotników aby z mniejszym entuzjazmem zakupywać dodatki - więc stworzenie nowego klienta stoi pod znakiem zapytania, a tym bardziej ułatwienie w zarządzaniu dziesiątkami ;murzynów'.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wycofanie do gwiazdy jest lepsze.
    Samo opróżnia generałów z wojska i wystawiam to co potrzebuję przed przygodą, reszta leci pusta, a wojo kwatermistrzami.
    Z tawerną byłoby więcej roboty.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Wycofanie do gwiazdy jest lepsze.
    Samo opróżnia generałów z wojska i wystawiam to co potrzebuję przed przygodą, reszta leci pusta, a wojo kwatermistrzami.
    Z tawerną byłoby więcej roboty.
    Z tego można fajny pomysł zrobić
    1. Żeby gienkowie po powrocie od razu pojawiali się w gwieździe i wtedy rozpakują wojsko sami. A kwaterzy żeby lądowali na wyspie.
    2. Albo tak jak wyżej z Tawerną żeby w niej się pojawiali automatycznie rozpakowywali i z jej poziomu można było edytować skład bez konieczności wywalania gienków i kwaterów na wyspie.

    Są możliwości różne ale oni muszą chcieć

  8. #18
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli ten sam mechanizm jak przy geologach?
    To miałoby sens. Niestety namiociki są potrzebne na początku gry.

    Chyba, że pojawiłaby się opcja w głównym MENU, o automatycznym chowaniu generałów do gwiazdy - po podboju wyspy nie 'zaśmiecaliby' wyspy, a i wysyłka do przygód byłaby szybsza.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.