Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Rynek Bożonarodzeniowy

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    coraz łatwiesze te eventy , i faktycznie nie ma co kupić a gracz z małym stażem ma na co zbierać

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Stary Niedźwiedź Aruzus dobrze pisze. Na nowym świecie (chyba) też jest taka przechwalanka gracza z 2017 roku. Też każdy event prosty. Nie grałeś 5 lat i miałeś kasację konta. Pamiętasz ilu można było odkrywców kupić do czerwca 2015 roku, a ilu można było mieć z eventów? To ci podpowiem, że razem z tymi za kleiki nie było to chyba nawet 30. A teraz masz 53 i kupiłeś tylko tubylczych i szczęśliwych (piszesz, że 3,4 - ciekawe bo ja mogę kupić 2, a żadnego nie kupowałem za klejnoty). Jeszcze napisz, że już 80 poziom wbiłeś. Ja mam 87 odkrywców (w tym 3 tawernianych) i możliwość kupienia 15 za klejnoty. Zdobywałem zawsze maks możliwych odkrywców z eventów i innych, poza tymi za klejnoty jak teraz bałwan. Skoro nie kupiłeś ze sklepu wszystkiego za klejnoty to nie ma fizycznej możliwości byś miał 53 odkrywców bo ja przed eventem wielkanocnym z tamtego roku miałem coś około 60. Skoro mi przybyło jakiś 20 odkrywców do tego eventu to nawet dokupując za klejki tych co napisałeś nijak nie wychodzi mi 53 (nawet ze świątecznym +8). Świąteczny to chyba ośmiu + bałwan za klejnoty, piłkarski 2020 - chyba 4, urodzinowy 2020 - chyba 4, halloween 2020 - chyba 7, wielkanocny 2020 - chyba 5. Mogłem się walnąć o +/- 5. Wiesz, ja też mam tubylczych wykupionych, po tylu latach uzbierałem...Nie kojarzę by poza eventami można było coś dozbierać jeszcze, w ostatnim niecałym roku. Czyli ze sklepu 12, 3 z tawerny i przy dobrych wiatrach uwzględniając paczki i może jak coś w kalendarzach było to dodatkowe 30. Jakbym nie liczył do 53 zawsze zabraknie. Zanim coś napiszesz to sprawdź najpierw co mówią archiwa np. settlers wiki, albo stwórz bardziej wiarygodną wersję.
    Nie wiem w co Ty grasz ale ja mam więcej Szczęśliwych do kupienia:



    Jako że nie chce ci się sprawdzać archimum ewentów i zarzucasz mi oszczerstwo, zrobię to za ciebie:

    1. Ewent Halloween 2020
    • Zauroczona Odkrywczyni: 3
    • Odważna Odkrywczyni: 1
    • Przestraszony Odkrywca: 3
    Razem: 7

    2. Ewent Urodzinowy 2020
    • Stanowcza Odkrywczyni 1
    • Szczęśliwy Odkrywca 1
    Razem: 2

    3. Ewent Piłkarski 2020
    • Zapalona Odkrywczyni 1
    • Żądna Przygód Odkrywczyni 2
    • Szczęśliwy Odkrywca 1
    Razem: 4

    4. Ewent Wielkanocny
    • Księżniczka Zoe 1
    • Dzielna Odkrywczyni 2
    • Nieustraszona Odkrywczyni 2
    Razem: 5

    5. Ewent Świąteczny 2020
    • Skromny Odkrywca 2
    • Staranny Odkrywca 1
    • Śnieżny Odkrywca 3
    Razem: 8

    Poza ewentem:
    • Szczęśliwy Odkrywca - 5 (za klejnoty zdobyte za wbijanie poziomów, Excelsior itp)
    • Tubylczy Zwiadowca - 13 (za klejnoty zdobyte za wbijanie poziomów, Excelsior itp)
    • Odkrywca z Tawerny - 3
    Razem: 21

    Łącznie:47
    Tylu zebrałem tylko z samego grania. Reszta bodajże ze światecznych paczek za klejnoty.

    Jeśli grasz tak długo i masz tylu Odkrywców to już twój problem nie mój.
    Poza tym jestem tajnym agentem BB (wg niektórych geniuszy). Dostaję bonusy prosto z Düsseldorf'u...
    Poza tym co komu zawdza ile kto ma Odkrywców??? Chciałem tylko pokazać, że grając regularnie, można się dorobić całkiem sporej ilości Odkrywców. Żal ci że jestem ogranięty i że jakoś sobie radzę? Zacznij grać a nie psioczyć na innych. Żal ci że wydałem kilka groszy na extra klejki? Idź do pracy lub ją zmień... Bosz... Typowe cebulactwo...

    A poziom mam 65.

    Lepiej?

    Poza tym proszę, ale to proszę zacytuj mnie gdzie ja się przechwalam??? Zacytuj mnie proszę, gdzie stwierdziłem, że każdy ewent jest prosty?
    Bo jeśli ja mam 53 Odkrywców i się przechwalam, to w takim razie co ty teraz zrobiłeś...?

    Tak swoja drogą ilość zawiści i jadu jaka się tu przelewa przechodzi moje zrozumienie. Choćbym miał i nawet pierdylion odkrywców a ty jednego to jaką mam przewagę nad tobą? Może poza brakiem bólu tylnej-dolnej części ciała, żadnej...

    A teraz odpuście sobie te osobiste wycieczki i skupcie się na merytorycznej dyskusji na dany temat.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 08.01.2021 o 22:02

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Stary_Niedźwiedź, nie chce mi się liczyć, ale tak na oko w 1/3 postów dotyczących klienta gry podkreślasz że Tobie gra działa, fajnie, tylko że pewnie nie jednego gracza szlag trafia któremu gra nie działa.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jaka człowieku zawiść? Po prostu ja jestem graczem, który gra wystarczająco długo by wiedzieć, że to co wypisujesz jest owszem realne, tyle że podkoloryzowane. Dobrze ci napompowali w gildii. Nie napisałeś jeszcze ile czasu spędzasz nad grą. Czy może umknęło mi gdzieś? No ile tym latającym zamkiem robisz klejków na tydzień. Za logowanie + z epickich masz 200 na tydzień. Samym tym na jednego tybylczego trzeba 5 tygodni, a na szczęśliwego 10. Dodajmy klejki z excelsiora. Dajmy na to maks. 100, 150 na tydzień. 350 razem. To daje nam tubylczego w niecałe 3 tygodnie, szczęśliwego w niecałe 6, mówisz 10 miesięcy grasz - to jakieś 48 tygodni. Zakładając, że najpierw trzeba wbić 50 poziom. Potem klejek nie ma już dużo, do 65 poziomu chyba ok. 9000 klejnotów łącznie. Nie doczytałem czy nie napisałeś, za co borysa kupiłeś? W gildii nie narzekałeś? Każdemu nowemu (staremu) można dać po kilka baniek surowców do budowy i gratisowe bydynki bez patentu (mi się wala kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt w gwieździe). A wojsko to szybko robiłeś? Bo mi wychodzi, że nawet z dopalaczami w postaci koszar czy poligonu nie narobisz nawet na buffach by szybko poziomy wbijać. Jak sobie nie narobię kilkanaście tysięcy elitarnego wojska wcześniej to jak siądę do przygód to nie nadążam z robieniem wojska. No ile czasu poświęcasz? No i na koniec widzisz, ubyło ci z 53 sześciu odkrywców. Bo reszta z paczek za klejnoty. Magia. Tylko widzisz. Te paczki za klejnoty nie były za tanie, więc samym wbiciem poziomów, excelsiorem, logowaniem i epickimi ze sklepu tylu klejnotów nie uzbierasz. No ale jak się kilka niedopowiedzeń zostawi.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 08.01.2021 o 22:36

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Stary_Niedźwiedź, nie chce mi się liczyć, ale tak na oko w 1/3 postów dotyczących klienta gry podkreślasz że Tobie gra działa, fajnie, tylko że pewnie nie jednego gracza szlag trafia któremu gra nie działa.
    A co to ma wspólnego ze mną, że im gra nie działa? Nie rozumiem? Czemu te żale do mnie kierujesz. Nie mam żadnych powiązań z BB. A skoro nie chce ci się liczyć to skąd ta liczba 1/3? I po co te osobiste wycieczki znowu? Też nie rozumiem... Jaki to ma związek z tematem tego posta? Polecam wrócić TU



    jozioblabla:
    Dobrze ci napompowali w gildii
    Skąd wiesz? Pytałeś kogoś? Zasięgałeś opinii?
    Nie napisałeś jeszcze ile czasu spędzasz nad grą. Czy może umknęło mi gdzieś?
    Nie umknęło ci. Nie napisałem. Ale co to ma wspólnego z ilością posiadanych specjalistów? Lub z tematem tego posta? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Polecam wrócić TU
    Dodajmy klejki z excelsiora. Dajmy na to maks. 100, 150 na tydzień
    Dlaczego zakładasz że maks 100 czy 150? Bo ty tyle robisz? A jeśli zdobywam więcej to te twoje kalkulacje są lekko nietrafione.
    Zakładając, że najpierw trzeba wbić 50 poziom.
    Dlaczego mam czekać do 50 poziomu ze zdobywaniem klejnotów??? Nie rozumiem.
    Nie doczytałem czy nie napisałeś, za co borysa kupiłeś?
    Borys był do kupienia za jajka bodajże (to był ewent wielkanocny o ile się nie mylę). W czym problem? Nie rozumiem.
    W gildii nie narzekałeś? Każdemu nowemu (staremu) można dać po kilka baniek surowców do budowy i gratisowe bydynki bez patentu (mi się wala kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt w gwieździe)
    Nie narzekałem. Nie wierzysz? Spytaj. Pomogli mi raz czy dwa tak konkretnie, gdy były te wiosenne i letnie paczki. Dostałem chyba 10k monet i jakichś tam surowców (chyba ryb). Tyle. Co to ma wspólnego z ilością Odkrywców? Nie rozumiem twojego toku rozumowania.
    A wojsko to szybko robiłeś? Bo mi wychodzi, że nawet z dopalaczami w postaci koszar czy poligonu nie narobisz nawet na buffach by szybko poziomy wbijać.
    To źle ci wychodzi. Grasz długo, liczyć nie umiesz. Polecam powrót do nauki materiału z klas 1-6 szkoły podstawowej. Po raz kolejny jak to się ma do ilości Odkrywców???
    Jak sobie nie narobię kilkanaście tysięcy elitarnego wojska wcześniej to jak siądę do przygód to nie nadążam z robieniem wojska.
    Nie obchodzi mnie co ty sobie i jak robisz. Nie ma to żadnego związku z ilością posiadanych przeze mnie Odkrywców.
    ubyło ci z 53 sześciu odkrywców. Bo reszta z paczek za klejnoty. Magia. Tylko widzisz. Te paczki za klejnoty nie były za tanie
    Dla kogo nie były tanie? Dla mnie czy dla ciebie? Skąd wiesz jakie paczki i ile kupiłem??? Jeśli były za drogie dla ciebie - zmień lub zacznij pracę.
    ubyło ci z 53 sześciu odkrywców
    Przyznaję się, mój błąd, biję się pierś. Ale jaką różnicę robi 47 czy 53 Odkrywców. Przy 47, na przedłużonych co póltora dnia przybniosą około 1500 prezentów. Ewent trwa 3 tygodnie. Policz sobie. A nie czekaj. Najpierw musisz wrócić do nauki materiału z klas 1-6 szkoły podstawowej, bo ci dziwne wyniki mogą wyjść przy twoich założeniach i gdybaniach.
    więc samym wbiciem poziomów, excelsiorem, logowaniem i epickimi ze sklepu tylu klejnotów nie uzbierasz
    Ja nie uzbieram czy ty nie uzbierasz? Bo ja uzbierałem, więc nie wiem...

    Uwaga! Dział "Test na yntelygencje" - PRZECZYTAJ PONIŻSZE ZDANIE ZE ZROZUMIENIEM...(podkresliłem ci, wytłuściłem i na czerwono zaznaczyłęm żebyś zauważył)
    A teraz powiedz mi, w tej całej twojej mądrości i błyskotliwości, co te twoje personalne wycieczki pod moim adresem, mają wspólnego z tematem tego posta???
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 08.01.2021 o 23:35

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Dobrze ci napompowali w gildii.
    Chlooooopie, nie tylko to! Nie dosc ze cala 94-osobowa gildia spedza 24/7 na wspieraniu go, to jeszcze 95% graczy z naszego serwera na niego robi (reszte wykonczymy podatkiem cukrowym), oraz rodziny wszystkich graczy, jak rowniez ich znajomi i krewni znajomych. Nowy Swiat juz przekabacilismy i tez robi na Misia, teraz pora na Sloneczny Grod i Kolonie, tylko sposrod setek chetnych musimy wybrac misjonarzy ktorzy sie zajma wlasnie tymi serwerami... Nastepnie wprowadzimy zapis w konstytucji o obowiazkowym wspieraniu Wyspy Misia.


    Nomen omen, blabla bla bla.... :P

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Poza tym jestem tajnym agentem BB (wg niektórych geniuszy). Dostaję bonusy prosto z Düsseldorf'u...

    A teraz odpuście sobie te osobiste wycieczki i skupcie się na merytorycznej dyskusji na dany temat.

    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Nie mam żadnych powiązań z BB.

    To źle ci wychodzi. Grasz długo, liczyć nie umiesz. Polecam powrót do nauki materiału z klas 1-6 szkoły podstawowej.

    Dla kogo nie były tanie? Dla mnie czy dla ciebie? Skąd wiesz jakie paczki i ile kupiłem??? Jeśli były za drogie dla ciebie - zmień lub zacznij pracę.

    Przyznaję się, mój błąd, biję się pierś. Ale jaką różnicę robi 47 czy 53 Odkrywców. A nie czekaj. Najpierw musisz wrócić do nauki materiału z klas 1-6 szkoły podstawowej, bo ci dziwne wyniki mogą wyjść przy twoich założeniach i gdybaniach.



    Uwaga! Dział "Test na yntelygencje" - PRZECZYTAJ PONIŻSZE ZDANIE ZE ZROZUMIENIEM...(podkresliłem ci, wytłuściłem i na czerwono zaznaczyłęm żebyś zauważył)
    A teraz powiedz mi, w tej całej twojej mądrości i błyskotliwości, co te twoje personalne wycieczki pod moim adresem, mają wspólnego z tematem tego posta???
    chłopie, co się ciskasz? nikogo nie obchodzi ile grałeś, ile kasy wydałeś, a wydałeś - i jakbyś się tego wstydził, kto z rodziny czy kolegów stukających w settlersy robił zrzutki na to byś nadrobił stracony (zyskany raczej) poza grą czas

    ale zrozum że to jak się chwilami zachowujesz razi, zapytasz ale co, co, coo?
    a np. to zacytowane, przykład (kolejny) TYLKO jedna strona i 2 razy wspominasz że nie masz układów, nie jesteś tajnym agentem, ani pracownikiem BB
    no nie jesteś, co 5-10 post będziesz o tym pisał, a jak wspomnisz że NIE to znaczy że TAK??
    może wpisz to sobie do sygnaturki obok liczby generałów, odkrywców i geologów i będzie Ok.

    coś tam piszesz że nie chcesz osobistych wycieczek a wycieczki to twoja specjalność, pracujesz w jakimś biurze podróży?
    luz, locktown kiedyś się skończy i wszystko wróci do normy, pozdrówka i pomyśl zanim odpiszesz

  8. #28
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jest wątek o Rynku Bożonarodzeniowym, czy licytacja kto ile wydał realnej kasy na konto? MOD może by się zainteresował.

  9. #29
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    chłopie, co się ciskasz? nikogo nie obchodzi ile grałeś, ile kasy wydałeś, a wydałeś - i jakbyś się tego wstydził, kto z rodziny czy kolegów stukających w settlersy robił zrzutki na to byś nadrobił stracony (zyskany raczej) poza grą czas

    ale zrozum że to jak się chwilami zachowujesz razi, zapytasz ale co, co, coo?
    a np. to zacytowane, przykład (kolejny) TYLKO jedna strona i 2 razy wspominasz że nie masz układów, nie jesteś tajnym agentem, ani pracownikiem BB
    no nie jesteś, co 5-10 post będziesz o tym pisał, a jak wspomnisz że NIE to znaczy że TAK??
    może wpisz to sobie do sygnaturki obok liczby generałów, odkrywców i geologów i będzie Ok.

    coś tam piszesz że nie chcesz osobistych wycieczek a wycieczki to twoja specjalność, pracujesz w jakimś biurze podróży?
    luz, locktown kiedyś się skończy i wszystko wróci do normy, pozdrówka i pomyśl zanim odpiszesz
    Jak napiszesz po polsku, z (w miarę) poprawnymi zasadami interpunkcji i (w miarę) poprawną formy składni zdania, to ci odpowiem. Czytałem to 3 razy i nie rozumiem co napisałeś.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiesz Stary Niedźwiedź czemu ci nie wierzę? Bo żeby mieć 18 części na list statystycznie trzeba wyłożyć z reguły 50-60 kryształów. Za znajdki kolekcjonerskie na wyspie są jakieś śmieszne ilości kryształowych odłamków (10 na 1 kryształ potrzeba). Choćbyś znajdywał wszystko ile razy to możliwe to z tego dużo kryształów nie będzie (a to już logowanka w różnych porach - stąd pytanie ile czasu grasz na dobę). Masz za logowanie i za zadania dzienne. Jak nie masz ciągłego premium to nie masz nawet szans na 10 kryształów dziennie. A nawet z premium często to nie jest 10. No i ze statku raz na tydzień 15. Nawet jak dostajesz z losowania w excelsiorze dodatkowe kryształy to nie zmienia to rozrachunku zbytnio. Na 18 cześci potrzeba tak jak napisałem 50-60 kryształów. No jeszcze okrętu widmo czasem raz na tydzień czasem wpadnie zadanko z kilkoma kryształami. To nie jest kwestia tego co ja robie i ilę mogę. Po prostu nie da się więcej bo nie ma skąd już zdobyć więcej. Z logowań ze 20 na tydzień, może ciut więcej. Ze znajdek kilka na tydzień, z okrętu widmo z 10. Z zadań dziennych na premium do 100, 15 z okrętu. No to ile tych klejnotów zrobisz? By mieć ciągłe premium też trzeba sporo klejnotów. Paczkami z eventów gdzie dostaniesz 3 paki z 2 x 7 dni i raz na tydzień ze sklepu 1 dzień też nie zwojujesz. Nic te prześmiewcze posty z grupy wsparcia z twojego serwera. Bajkopisarstwo to sztuka.

    Co do prezentów to mi nie musisz liczyć. Ja mam podkręconych wszystkich odkrywców na maks i na prestiżowej to oni przedłużone robią w niecałą dobę, a niektóre mogą w dwie doby 3 razy obskoczyć. Jaka różnica.\? No np. w przypadku jednego bałwana to może być ponad 100 prezentów różnicy. Przy 3 to ponad 300, a jak masz 4 za klejki (zbierasz dużo to może kupiłeś) to nawet ponad 400. Co przy jakiś 2 tygodniach (już 3 nie liczmy) robi ponad 5k różnicy, a to tylko 4 odkrywców. Ale są odkrywcy co przynoszą po około 60 pezentów na dobę i przy 6 to 360.

    A ten tekst "Dla kogo nie były tanie? Dla mnie czy dla ciebie? Skąd wiesz jakie paczki i ile kupiłem??? Jeśli były za drogie dla ciebie - zmień lub zacznij pracę." to co znaczy? Sugerujesz, że z tych logowań i zadań robisz 1000 klejek na tydzień czy jednak przyznajesz się, że posmarowałeś za kasę (oczywiście nie ma w tym nic złego, masz to kupujesz, ale nie wal ściemy)?

    Jeszcze kilka postów byśmy wymienili i wyjdzie ile z twojego grania jest podkolryzowane.

    Co moje personalne wycieczki mają do tematu postu. Po prostu nie znoszę ludzi, którzy dając swoje złote rady tym co pytają, przy okazji chwalą się co to oni nie zrobili w 3 miesiące, w 6 czy 10. Jak się chwalisz to spodziewaj się riposty.

    Co ma wspólnego z odkrywcami czas gry? Ano czas gry ma kluczowe znaczenie we wszystkim.

    No i te twoje podkreślanie, że niby ty umiesz a inni nie, kompleksy jakieś?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.