Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Rynek Bożonarodzeniowy

  1. #31
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Co moje personalne wycieczki mają do tematu postu. Po prostu nie znoszę ludzi, którzy dając swoje złote rady tym co pytają, przy okazji chwalą się co to oni nie zrobili w 3 miesiące, w 6 czy 10. Jak się chwalisz to spodziewaj się riposty.
    Czy ty jesteś normalnie ogarnięty umysłowo? Nie chwaliłem się ile ja czego mam tylko chciałem nakreślić obraz że da się, w stosunkowo rozsądnym czasie, uzbierać to i owo.
    "chwalić się «podkreślać własne zalety lub zasługi»" - za słownikiem PWN. Odnieś się do tego? GDZIE JA SIĘ CHWALIŁEM???!!! Nie odniesiesz sie bo NIGDZIE nie napisałem że jestem lepszy!!! Szach Mat.
    Jeśli to jest pierwszy ewent autora tego postu, to bedzie miał problem ze zdobyciem wszystkiego dlatego mówiłem żeby skupił sie na odkrywcach, bo to inwestycja w przyszłość. Ciebie to ugryzło, że sobie dobrze radzę, zarzucasz mi kłamstwa i walisz jakimiś dziwnymi obliczeniami które możesz zastosować TYLKO I WYŁĄCZNIE w swoim przypadku. W twoich wypowiedziach są tylko insynuacje i gdybania.

    Nie odniosłeś się ani słowem co do tematu tego postu!!!
    Pomogłeś autorowi w jego dylemacie?
    Odpowiedziałeś na jego pytania?
    NIE!!!

    Chcecie mnie besztać? Od tego jest prywatna wiadomość albo utwórzcie taki wątek na forum (Klub hejterów Starego Niedźwiedzia czy co tam). Zadałem ci 2 pytania na które uniknąłeś odpowiedzi. Widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Tak podejrzewałem.

    KONIEC TEMATU

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Set2g i Aruzus już ci dobrze napisali. Nie chce mi się szukać twoich postów z przechwałkami o których wspomniał ten drugi, ale m.in. z tych rad odnośnie uruchomienia gry (o ile dobrze kojarzę, że są twoje) to też cwaniakujesz.

    Nie pomogę ci w tym, skoro tego nie widzisz.

    Jakie mi pytania zadałeś? Widziałem coś o teście na inteligencję i pytanie o wycieczki personalne i ci odpowiedziałem. Reszta jakiś pytań, znaczy zdań gdzie dałeś na końcu znak zapytania to te przechwałki, że ty umiesz, a inni nie.

    Ja umiem tyle, że przy PD x3 (jak w ten event) twoje PD zrobię w 2-3 dni, no ale oczywiście na to trzeba czas, musiałbym się zamknąć w pokoju, wziąć urlop w piątek lub poniedziałek i spać po 6 godzin, a jedzenie ktoś musiałby mi przynieść Co tak się boisz napisać ile przesiadujesz w grze (nie ma nic złego w tym, że ktoś przesiaduje po 8 czy 10 godzin)?

    Czepiasz się, że nie odpowiedziałem na twoje pytania? A ty na które odpowiedziałeś, albo jak się odniosłeś do moich wyliczeń odnośnie kryształków na zadania, które dają 50 klejnotów?

    A jak już piszesz, że nic nie napisałem na pytanie autora wątku to napiszę, że nie opłaca się tego budynku. Gracz z 2 miesięcznym stażem siódme poty wyleje na podniesienie tego, a najpewniej nie da rady tego podnieść. Lepiej wydać na co innego. W końcu za 10 miechów będzie miał 53 odkrywców i co najmniej 65 poziom. Lepiej odkrywców kupować

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Ja umiem tyle, że przy PD x3 (jak w ten event) twoje PD zrobię w 2-3 dni, no ale oczywiście na to trzeba czas, musiałbym się zamknąć w pokoju, wziąć urlop w piątek lub poniedziałek i spać po 6 godzin, a jedzenie ktoś musiałby mi przynieść Co tak się boisz napisać ile przesiadujesz w grze (nie ma nic złego w tym, że ktoś przesiaduje po 8 czy 10 godzin)?
    Nie trzeba siedzieć po 10 godzin dziennie w ten ewent żeby wbić 1kkk pd wystarczy 120 godzin.

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pewnie, że się da. Pod pewnymi warunkami...

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Nie trzeba siedzieć po 10 godzin dziennie w ten ewent żeby wbić 1kkk pd wystarczy 120 godzin.
    Oczywiście tylko klep przez 5h te samą przygodę przez event? Później jest gadania mam już dość tej czy tamtej przygody bo akurat była w jakiś sposób premiowana w event.
    Osobiście mnie ten lvl gila bo nic mi nie daje każdy kolejny a nawet jak BB wymyśli to też mi to bedzie latało.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.