Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Kłamstwo BB !

  1. #31
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Wystarczyło napisać prawdę a nie obiecywać gruszki na wierzbie że gra będzie przełomowa i wszystko będzie działać super. https://forum.thesettlersonline.pl/t...-amp-Unity-FAQ
    Jeden mały cytat...,, Następnie powitamy wszystkich w nowych krainach The Settlers Online. Nie możemy się doczekać, kiedy wykorzystamy nową technologię, aby wynieść grę na nowe wyżyny i wspólnie z Wami, naszą niezmiennie zaangażowaną, pełną pasji i ukochaną społecznością opracować długo oczekiwane funkcje."
    Ja tu widzę obiecywanie gruszek na wierzbie wiemy jak gra działa
    A ja tu widzę brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Zdanie, które zostało przytoczone, odnosi się do tego co będzie po przejściu na UNITY, a nie do stanu przejściowego (czyt. obecnego, kiedy musimy grać przez klienta). Do czasu przejścia na Unity jeszcze długa droga, więc może się wstrzymaj na razie z takimi komentarzami.

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    po tylu latahc grania sadzisz ze po przejsciu na unity wszystko sie zmieni i gra sie rozwinie?

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    A ja tu widzę brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Zdanie, które zostało przytoczone, odnosi się do tego co będzie po przejściu na UNITY, a nie do stanu przejściowego (czyt. obecnego, kiedy musimy grać przez klienta). Do czasu przejścia na Unity jeszcze długa droga, więc może się wstrzymaj na razie z takimi komentarzami.
    Nikt mi nie zabroni komentować obserwuję i wyciągam wnioski mapa drogowa do unity https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47495
    - serwer testowy unity miał być przed ewentem świątecznym - nie ma do dzisiaj
    - działający dla wszystkich klient przejściowy - nie ma
    - strat unity najpóźniej 4 kwietnia
    - ilość promocji na klejnoty w czasie ewentu świątecznego podpowiada że może zabraknąć pieniędzy na unity
    - stan techniczny tej gry obecnie jest tragiczny a kadra zarządzająca ta sam
    Podsumowując można ufać BB oni zawsze dotrzymują słowa zaraz kupię klejnoty za 100.000 pewna inwestycja

  4. #34
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Nikt mi nie zabroni komentować obserwuję i wyciągam wnioski mapa drogowa do unity https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47495
    - serwer testowy unity miał być przed ewentem świątecznym - nie ma do dzisiaj
    - działający dla wszystkich klient przejściowy - nie ma
    - strat unity najpóźniej 4 kwietnia
    - ilość promocji na klejnoty w czasie ewentu świątecznego podpowiada że może zabraknąć pieniędzy na unity
    - stan techniczny tej gry obecnie jest tragiczny a kadra zarządzająca ta sam
    Podsumowując można ufać BB oni zawsze dotrzymują słowa zaraz kupię klejnoty za 100.000 pewna inwestycja
    Odniosłam sie do obiecywania gruszek na wierzbie.
    A teraz odniosę się do kilku punktów:
    Nie widzę nasilenia promocji na klejnoty, powiedzialabym, że ilość jest stała, a sama promocja jest odpalana w regularnych odstępach czasu
    Co do mapy drogowej - było napisane, że może się przesunąć w czasie
    i skąd wziąłeś datę 4 kwietnia?

    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    po tylu latahc grania sadzisz ze po przejsciu na unity wszystko sie zmieni i gra sie rozwinie?
    To nie tak, że widzę wszystko na różowo, ale też nie tak, że widzę na czarno...
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 03.02.2021 o 17:18

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    ja po 6 latach widze same prob lemy i coraz gorsza jakosc ... ibb mnie nie zawodzi w tym... a co do promo na klej to pamietam czasy ja ktrzeba bylo czekac miesiac lub dluzej na 1 a teraz wala non stop

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Odniosłam sie do obiecywania gruszek na wierzbie.
    A teraz odniosę się do kilku punktów:
    Nie widzę nasilenia promocji na klejnoty, powiedzialabym, że ilość jest stała, a sama promocja jest odpalana w regularnych odstępach czasu
    Co do mapy drogowej - było napisane, że może się przesunąć w czasie
    i skąd wziąłeś datę 4 kwietnia?
    To nie tak, że widzę wszystko na różowo, ale też nie tak, że widzę na czarno...

    Wielkanoc jest 4 kwietnia wiec unity powinno wystartować przed tym terminem. Walentynki rok temu wystartowały po walentynkach ale to mały problemik każdemu może się zdarzyć
    Faktycznie czepiam się i wszystko widzę na czarno zupełnie bez powodu takie były początki:
    - https://forum.thesettlersonline.pl/t...wanie-sytuacji
    - https://forum.thesettlersonline.pl/t...ja-(17.01.2013)
    tyle lat minęło a lagi są obecne do dzisiaj.
    Liczymy ile będzie promocji na klejnoty: jedna była chyba w patek przed ewentem dzisiaj czyli środa druga wcale nie ma ich dużo.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 04.02.2021 o 00:07

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Nie widzę nasilenia promocji na klejnoty, powiedzialabym, że ilość jest stała, a sama promocja jest odpalana w regularnych odstępach czasu
    Liczymy ile będzie promocji na klejnoty: jedna była chyba w piątek przed ewentem , środa 3 .02. , dzisiaj poniedziałek kolejna promocja na klejnoty 2 razy w tygodniu oj chyba jest problem z kasą

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Mając na uwadze, że w każdej chwili mogą coś spieprzyć lub odciąć od grania, nie zaryzykowałbym wydawanie pieniędzy na klejnoty.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Jenkowice Zobacz posta
    Mając na uwadze, że w każdej chwili mogą coś spieprzyć lub odciąć od grania, nie zaryzykowałbym wydawanie pieniędzy na klejnoty.
    o ludzie, ty jeszcze chcesz inwestować w tę grę ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.