Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Kłamstwo BB !

  1. #11
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    to ja mam pytanie, tych którzy nie dostali się teraz do gry z powodu win32 lub appla lub innych przeszkód - kiedy będzie wgrana poprawka?
    O ile mi wiadomo, klient na MAC oraz klient dla użytkowników 32-bitowych systemów Win7 i Win10 ma być dostępny w tym miesiącu. Nie znam konkretnej daty.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziękuję a info, trzymam kciuki, żeby jak najszybciej

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wraz z uruchomieniem klienta 32bitowego,
    Poproszę o gest ze strony ubi dla graczy którzy ominęli event świąteczny.
    Czyli jakaś zakładka do budynków -niehandlowych do wykupienia za 1 rybę które były w ev. świątecznym
    np. w kalendarzu, głownie chodzi mi tylko o 1 budynek - ten co dawał premie 800% na coś ale nie miałem okazji.
    Naturalnie mile widziane będzie rozesłanie maila pocztowego - o starcie bety 32bitowej.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    CO SIĘ STANIE PO DEZAKTYWACJI?
    (18 stycznia, ~10:00, czasu polskiego)

    o 9 event zniknął co na to BB ? kolejny przypadek ? czy zero szacunku do graczy którzy czekali do samego końca z wszystkim ?

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    to tak jak ze zmiana czasu na forum , nie ogarniaja

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    484
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez ColinRaphaël Zobacz posta
    CO SIĘ STANIE PO DEZAKTYWACJI?
    (18 stycznia, ~10:00, czasu polskiego)

    o 9 event zniknął co na to BB ? kolejny przypadek ? czy zero szacunku do graczy którzy czekali do samego końca z wszystkim ?
    Ten event w ogóle dziwnie się zaczął, bo o godzinie 9 a nie jak zawsze o 10. Kolejne dni w kalendarzu też były gotowe do otworzenia o 9, po prostu coś pokręcili. Nauczka na przyszłość nie zostawiać nic na ostatnią chwilę.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ...nie zmienili czasu na zimowy?

  8. #18
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zależy w jakiej strefie czasowej są ustawione serwery.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sure Zobacz posta
    ...nie zmienili czasu na zimowy?
    a potrafia? moze to nie bylo priorytetem?

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    czesc wszystkim od jakiegos czasu juz ni9egram w ta gre ale widze ze dalej suport i bb niedaja rady jak gralem to trzeba bylo jesc duzo ciastek zeby talerzyki byly czyste pic duzo flaszek itd jak skonczyly sie odpowiedzi to zaczynalo sie od nowa ze gra niedziala to zawsze gracz byl winny

    zas zaczna sie promocje za realna kase czasami zamiast tego cosie kupilo mozna dostac w promocji banankaja akurat niegralem za realna kase ale inni gracze kupywali i dostawali od suportu banany na hhjak ktos lubi banany i chce dostac w promocji to trzeba przegladac reklamy kiedy w jakims sklepie sa w promocji i moze w niedlugim czasie beda na serwerze rozdawac
    mam pytanie do tych co graja czy dalej idzie na przygody 3 osobowe zapraszac 4 osobe i zapraszac moze osoba zaproszona sprzedajac dropa czy juz to naprawili
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.01.2021 o 12:53 Powód: Połączenie dwóch postów

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.