Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tytuł: Die Siedler Online - po aktualizacji

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Tytuł: Die Siedler Online - po aktualizacji

    Wszyscy teraz rozpisują się na temat nowego klienta, działania itp.

    Ja chciałem tylko zwrócić uwagę, że przed wprowadzeniem nowego klienta, tytuły były zawsze - przynajmniej w polskiej wersji - po angielsku, czyli The Settlers Online. Teraz są po niemiecku. Wiem, że wersja pierwsza wydana w Niemczech itp. nie czepiam się. Ale czy nie można normalnie po angielsku, po ludzku jak było wcześniej?
    Albo dalej - może Osadnicy Online? 0

    Wygląda to trochę tak, jakby ktoś zrobił jedną grafikę i nie chce się nikomu robić innej, po angielsku, taki zapychacz. Mnie to wizualnie razi, innych może grzać. Chciałem tylko zwrócić uwage, że moim zdaniem ktoś coś ostro zepsuł 0
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A gdzie taka grafika jest?

  3. #3
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    A gdzie taka grafika jest?
    Choćby przy ładowaniu gry, z tym Mikołajem. Wcześniej, przed eventem było w wersji standardowej.
    Skrzydła do góry!

  4. #4
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    No faktycznie jest po Niemiecku.... Tak sobie poszło Polskie BB na łatwizne....

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szczerze to nawet nie zauważyłem... Ale skoro ekran ładowania ma niemiecki tytuł to rozdaję wszystko co mogę znajomym i kończę zabawę z TSO. Miarka się przelała!!! Nie będzię mi tu niemiecke konsorcjum niemieckich tytułów zapodawać w niemieckiej grze!!! Skandal!!!

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Wygląda to trochę tak, jakby ktoś zrobił jedną grafikę i nie chce się nikomu robić innej, po angielsku, taki zapychacz. Mnie to wizualnie razi, innych może grzać. Chciałem tylko zwrócić uwage, że moim zdaniem ktoś coś ostro zepsuł 0
    za duzo od nich wymagasz, sprzątaczki sprzątają biura, po godzinach 'naprawiają' bugi, a teraz jeszcze chcesz, żeby sie tłumaczeniami zajmowały ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.