Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: problemy z uruchomieniem aplikacji.

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez depesz1973 Zobacz posta
    zrobilem wszystko co w filmiku, pobralem flash playera, mam 64 bity, windows 7, zauwazylem ze plik client nie ma rozszerzenia .exe tylko we wlasciwosciach jest napisane 'application' moze to jest problem?
    Ściągnij i zainstaluj Total Commander --> TUTAJ

    Wejdź w:
    Konfiguracja-->Ustawienia



    Operacje-->"Zaznaczanie plików za pomocą myszy" wybierz "Lewy przycisk myszy (jak w Windows).


    Znajdź na dysku plik instalacyjny który ściągnąłeś ze strony TSO (The Settlers Online Installer, prawdopodbnie w katalogu Pobrane/Downloads), kliknij prawym klawiszem myszy na nim i po The Settlers Online Installer wstaw .exe po czym zatwierdź i uruchom The Settlers Online Installer.exe

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Spróbujcie w ten sposób, nie wiem czy zadziała, ale mi się szybko załadowało przy win 10

    Jak się gra będzie wczytywać i się zawiesi wejdźcie w:
    - menager zadań
    - zaznaczcie client.exe
    - naciśnijcie prawy przycisk myszy
    - w trybie zgodności zaznaczcie to pole i wybierzcie windows 8


    (czyli uruchom ten program w trybie zgodności z windows 8)

    I myślę, że jak dwie, którym nie chodzi dadzą znać, że im dalej nie działa to wystarczy.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    to komunikat, gdy zamykasz okienko klienta .. czasami to okno wyskakuje, dzieje się to
    gdy okno klienta zamkniesz, a mimo to klient nadal wisi,
    w drzewku menedżera zadań Windows:






    A czytał , ten temat:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ja-dla-Windows




    to tylko znak, zeby wyczyscic cache przegladarki
    (masz pozostalosci w pamieci podrecznej po smieciach z flesh playera),
    i ponownie sie zalogowac i poczekac az pliki sie zaladują , z nowego klienta.
    U mnie nic nie wisi a nadal nie działa. Aktualizacje są te, które wskazaliście w zaleceniach. klienta swf też robiłam ze trzy razy i nadal nic.
    Pierwszym razem po instalacji udało mi się zalogować a już kolejnym razem nie mogę i już nie wiem co robić.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Część graczy nie zalogowała się do teraz. Ponoć ma być w styczniu jakaś poprawa klienta. Przykro mi, że jesteście w takiej sytuacji i nie możecie brać udziału w evencie. Czekamy na was, trzymajcie się mocno

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Część graczy nie zalogowała się do teraz. Ponoć ma być w styczniu jakaś poprawa klienta. Przykro mi, że jesteście w takiej sytuacji i nie możecie brać udziału w evencie. Czekamy na was, trzymajcie się mocno
    Dzięki czekam na klienta na Maca, a tymczasem życzę Tobie i Gildii Wszystkiego Najlepszego z okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia!

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystkim lepszego nowego roku i obyśmy mogli być razem jak najszybciej

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Ten plik client jest niezgodny ze wszystkimi systemami operacyjnymi komputerow szkoda kombinowac tylko kupic nowe kompy z niemiecka wersja windows 10 to wtedy pogracie

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Benek1953 Zobacz posta
    Ten plik client jest niezgodny ze wszystkimi systemami operacyjnymi komputerow szkoda kombinowac tylko kupic nowe kompy z niemiecka wersja windows 10 to wtedy pogracie
    Ale bzdury. Niemiecka wersja? To "żeś pocisnął"... nie wiesz to nie wprowadzaj w błąd innych. Instalowałem na pięciu komputerach i jednym tablecie z windowsem, nigdzie nie było problemów.
    Nie mam pojęcia jak to robicie, że nie nie możecie zainstalować na 64 bitowym windowsie

  9. #19
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Benek1953 Zobacz posta
    Ten plik client jest niezgodny ze wszystkimi systemami operacyjnymi komputerow szkoda kombinowac tylko kupic nowe kompy z niemiecka wersja windows 10 to wtedy pogracie
    Ich möchte bestätigen, dass eine deutsche Version von Windows erforderlich ist, um das Spiel ordnungsgemäß auszuführen.

    Mit freundlichen Grüßen, ein geheimer deutscher Agent ...

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    problem z grą

    Witam
    w dniu dzisiejszym mam problem z załadowaniem gry Internet mi śmiga a cały czas wyskakuje brak odpowiedzi. Oczywiście po uruchomieniu CLIENT.
    Proszę o pomoc bo to nie jest pierwszy raz kiedy ten problem występuje.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.