Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: "Poszukiwacz" a 11 złóż marmuru

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    "Poszukiwacz" a 11 złóż marmuru

    Witam.. Otrzymałam zadanie posiadania 11-stu złóż marmuru, gdzie dostępne do odkrycia są 10 złóż.... Proszę o podpowiedź jak to zrobić....czy na wyspie jest możliwych do odkrycia 11 złóż marmuru??? Możliwe że budując w pobliżu potencjalnego złoża, jakiś budynek, blokuję możliwość jego odkrycia.... Dzięki za podpowiedzi i sugestie....
    Ostatnio edytowane przez Wiolettt ; 20.12.2020 o 13:44

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Trzeba wyszkolić geologa na poszukiwanie dodatkowego złoża i szukać nim jak masz już te 10 odkrytych, te 11 u mnie bywało chyba w s9 jak dobrze pamiętam, koło złoża złota, tego pojedynczego, 4 złoża są trochę wyżej jeden koło drugiego a ten samotny trochę niżej.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    mam kilku geologów ze sprawnością 24% odnalezienia 2 złóż marmuru, zlecałem im 8-10 razy odnalezienie 11go złoża i nic.... dopiero Sumienny geolog po wyszkoleniu 24% oraz "szczęśliwy kilof" , odnalazł 11ste złoże marmuru Dzięki za uwagę i podpowiedzi!

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.