Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 68

Wątek: Instrukcja dla Windows - dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    ale bzdety ze to nie mozna normalnie grac

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    czesc caly czas nie moge grac na win 10 a na 7 moge po formacie i po konserwie musze zrobic format dopiero wtedy gra odpala ktos pomoze co robie zle

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Ano, źle tłumaczysz.
    Napisz, w którym momencie jest problem, czy udaje się zainstalować klienta, czy masz jakiś komunikat, czy zmieniasz ścieżkę instalacji, jaką masz przeglądarkę, czy jest portable, czy nie, czy masz automatyczną piaskownicę.
    Każda z tych rzeczy może mieć wpływ na działanie gry. Z Twojego posta wiem, że nie możesz grać na win10. I tyle.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    zainstalowalem klienta wszystko zrobilem z instrukcji krok po kroku i dalej wyskakuje :Your client could not be updated please make sure to start the game via the website.
    Also make sure that you are still logged in.If the problem persists please contact support " a wszystko dzialalo do konserwy po konserwacji taki komunikat wyskakuje

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    nie zmieniam sciezki instalacyjnej i mam google chrome przegladarke
    dzis 15 razy instalowalem i odinstalowalem gre i dalej nic
    bede wdzieczny za kazda podpowiedz co robie zle

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Może spróbuj zainstalować wcześniejszego klienta?
    Podobne objawy miałem próbując się zalogować przez przeglądarkę w wersji portable, klient nie wykrywał faktu zalogowania. U Ciebie są podobne objawy, jakby przeglądarka była w piaskownicy lub coś podobnego.

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Czesc dzis nowy komunikat sie pojawił masakra :
    File loading failed! Please check your network connection, clean your browser cache or try again later.
    pomoże ktos ?

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam u mnie również wyskakuje i to dwa razy "File loading failed! Please check your network connection, clean your browser cache or try again later."
    czyściłem cache przeglądarki i jak dns i nadal to samo client.swf mam z marca tegoż roku. Ponad tydz. męczę sie i kombinuje jak mogę i nic. Ma ktoś rozwiązanie ?

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Udalo sie komus zwalczyc 'client could not be updated' po ostatniej konserwie? Bylo ok i tym razem mnie dopadlo I nic nie pomaga. Reinstalki, podmianka swf czy nawet calego folderu

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    ewent 2 dni działał dobrze a teraz nie mogę się do gry zalogować to jakieś jaja są
    Ostatnio edytowane przez bigfrajer ; 24.06.2021 o 21:41

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.