Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68

Wątek: Instrukcja dla Windows - dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    A jak to zrobić , żeby działało też na w pełni profesjonalnie zabezpieczonych komputerach? W win 10 się nie da. Po raz kolejny mamy dowód że kradzione jednak tuczy .
    Swoją drogą pozdrowienia dla Ubisyfu za taki wynalazek.
    Ale o dziwo jest też proste rozwiązanie dla osób którym się uruchomić gry nie dało. Trzeba to zrobić na win 7.
    Spokojnie... nikt wam nie każe instalować win 7.
    Wchodzicie sobie do tego katalogu c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\ i tam macie pliki z rozszerzeniem .exe (dla jasności stworzyłem sobie wcześniej katalog "client" tak jak to jest w powyższej instrukcji i przegrałem do niego wszystkie pliki i katalogi z katalogu "The Settlers Online" )
    Następnie w każdym pliku exe dokonałem następującej zmiany:
    prawy przycisk myszy
    wybieramy "właściwości"
    z górnego menu wybieramy "zgodność"
    wybieramy tryb zgodności "windows 7"
    i na wszelki wypadek odhaczamy "uruchom ten program jako administrator"

    U mnie i kilku znajomych śmiga aż miło. nawet antywirusy dodają grę do wyjątków automatycznie.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dodam że od momentu jak zainstalowałem przeglądarkę cent portable przy każdym uruchomieniu gry winda pyta się czy zezwolić na uruchomienie klienta i od tego czasu 0 problemów z odpaleniem , po wyjściu zamykam proces w menagerze.
    Ostatnio edytowane przez barnnaba ; 29.12.2020 o 22:08 Powód: ort.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    widać, że sie postarał w tej instrukcji. Szkoda, ze mimo wykonania tych kroków nadal nie moge sie zalogowac bo ciagle ten sam blad :>

    3 komputery z w10 na 2 dziala na jednym nie...

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2020
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szpic_pl Zobacz posta
    widać, że sie postarał w tej instrukcji. Szkoda, ze mimo wykonania tych kroków nadal nie moge sie zalogowac bo ciagle ten sam blad :>

    3 komputery z w10 na 2 dziala na jednym nie...
    Ten jeden na szrot

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ta gra ma niby PEGI-7????? Czyli według "tfurcuw" z BB dziecko ma sobie poradzić z takimi zawiłościami, aby można było sobie pograć? Ktoś chyba musi koniecznie zmienić lekarza, bo obecny go oszukuje. To już nie jest kpina czy żenada. To już jest jawne robienie durni z graczy-klientów, śmianie się im w twarz i pokazanie czym jesteśmy dla firmy BB i UbiSoft
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Uwierz mi, że dziecko może sobie lepiej poradzić, niż dorosły człowiek.
    Wczoraj instalowałem klienta u dorosłej osoby i wiem co piszę.
    I zwalić winy na BB nie mogę, bo to tragedia, jak się takiego prostego klienta nie potrafi zainstalować.
    Piszę o jednym konkretnym przypadku.

  7. #27
    Osadnik Awatar reversi
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    no jakie to proste, BB wgrywa nowego klienta i po całej "prostej" instrukcji powyżej radzcie albo nie radzcie sobie sami
    żenada

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    dyskusja na marne. moim zdaniem jak coś się robi do tak żeby działało i nie wymagało od użytkownika wiedzy specjalistycznej , o tym że flasch siada wiedzieli od dawna , a klient jest taki że raz działa a dwa razy nie ;(( i trzeba kombinować . Typowe dla BB i Ubi

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    5. Wchodzisz w c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\
    Dlaczego prawie wszyscy w prawie wszystkich wątkach i poradnikach klonują ten błąd z TWOJA-NAZWA-KOMPA?

    W systemach Windows 10 w folderze C:\Users\ znajdują się podkatalogi odpowiadające LOGINOM użytkowników, którzy logują się na tym komputerze i mają się nijak do NAZWY KOMPUTERA (NetBIOS)
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    417
    Serwer
    Kolonia
    TWOJA-NAZWA-KOMPA === to właśnie twój login , lub tez nazwa konta administratora

    po prostu , trza umieć czytać , pomiędzy wierszami. ot

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.