Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Instrukcja dla Windows - dyskusja

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Benek1953 Zobacz posta
    Moze jeszcze trzeba trzy razy zrobic kupe zrob to zrob tam to otworz zamkinij kopioj ludzie ja chce grac w gre anie budowac bombe co za bzdety zeby zagrac w tak molo trudna gre
    nie dosc ze ktos sam o siebie cos robi i pomaga to jeszcze narzekania typowego cebulaka... napisz do bb jak jestes taki madry i czekaj az ci kaza czyscic cissteczka to zobaczysz efekt

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2018
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszystko pięknie i niby pomocnie. Już nie będę rozpisywał się co muszę każdego dnia robić żeby sobie pograć, dodam tylko że tak być nie powinno. Żeby pograć w grę powinno być do wykonania jedno kliknięcie, a nie kombinowanie jak koń pod górę. Ukłony w stronę osób pomocnych w temacie, ale twórcy gry i odpowiedzialni za jej działąnie, to powinni chyba głęboko się zastanowić nad tym, jak potraktowali graczy. W każdym razie sprawa nadaje się do szerokiego nagłośnienia. Wstyd ekipo Ubisoftu, wielki wstyd.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2018
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie to samo. System 64bit, na bieżąco aktualizowane sterowniki, itp. Dopiero kilkukrotne odinstalowanie i ponowne zainstalowanie klienta pomaga. Z tym że to już nie dla mnie taka zabawa.
    Podziękuję chyba jednak za te kilkanaście lat. Czas na czytanie książek

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    417
    Serwer
    Kolonia
    hahaha, bidocek, zaskoczyl mu klient i rezygnuje, PORAZKA ,.


    do poniżej:
    nom . poważnie napisałem.

    wychodzi, ze masz rozwiązany problem i tu widzisz problem..

    a przecież o to chodzi , by gra zaskoczyła, to robi się to co trzeba. (nawet wielokrotnie).
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 21.12.2020 o 17:08

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    z3nfist Ty tak na poważnie to napisałeś?

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    W punkt!!!

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ośmiopunktowa instrukcja jak uruchomić grę
    Takie cuda tylko w BlueByte

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Czy istnieje jeszcze jakaś inna instrukcja uruchomiania gry? Pytam bo mam win7/64, a i tak te wszystkie podmiany plików nic nie pomagają. Mam żal do twórców, że postanowili uniemożliwić rozgrywkę na 3 dni przed eventem, zanim uda im się wszystko naprawić będzie już po evencie. Nie powinno się tak robić. Mogli rozpocząć event tak by kończył się 1 stycznia lub przełożyć zniszczenie gry na okres poeventowy.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    pretor to naprawdę Ty? Gra spieprzona ( a dla użytkowników Os z założenia nieosiągalna jeszcze kilka miesięcy) a Ty bronisz potrzeby siedzenia przez godzinę przy logowaniu i wprowadzania zmian w ustawieniach swojego komputera?

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    pretor to naprawdę Ty? Gra spieprzona ( a dla użytkowników Os z założenia nieosiągalna jeszcze kilka miesięcy) a Ty bronisz potrzeby siedzenia przez godzinę przy logowaniu i wprowadzania zmian w ustawieniach swojego komputera?
    ja nie bronie bb pretensje macie do gosica ktory chce wam pomoc i cos robic a nie on jest od tego /... wszystkie zale problemy to do tych ktorzy to tworza czyli tlyko i wylacznie bb

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.