Odpowiedz w tym wątku
Strona 94 z 106 PierwszyPierwszy ... 44 84 92 93 94 95 96 104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #931
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    [..] Jeśli ci muli to problem nie leży w wersji systemu 64.
    No bo to nie jego wina (czy jego systemu), tylko wina BB i Ubi... A co tam, niech Ubi też oberwie rykoszetem
    Jakby miał Win 3.11 (jak to ktoś gdzię sobie zażartował), to też nie byłoby jego winą tylko BB bo BB nie myśli o użytkownikach starszych systemów...
    Aczkolwiek fakt faktem, że strzelili gafę zapominając o MacOS i Linuxie...
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 27.12.2020 o 23:03

  2. #932
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Naprawdę bardzo cenię tych, którzy pomagają na forum innym rozwiązywać problemy z wejściem do gry po ostatnich zmianach. Naprawdę. Ale proszę zrozumcie ludzi, którzy grają tu od bardzo dawna. Dla nich rada typu "przejdź na 64 albo kup nowy sprzęt" to trochę słabo. Czy w zapowiedziach w roku 2020 (niech tfu szlag go trafi) było gdzieś napisane: "Settlers nie będzie działał na waszych starych kompach"? Żeby była jasność: cała moja (dość duża) firma działa na systemie MacOs. Nie muszę chyba pisać, że na "LEGALNYM" oprogramowaniu. Czyli mnie tu nie ma tak naprawdę. Muszę prosić któregoś z moich synów, żeby mi pozwolił na godzinę dziennie wejść do gry z poziomu Windows. Nie jest to mój największy problem w życiu, ale słabo. Dlatego miło by było czasami jasno napisać, że wyłączną winą za to całe zamieszanie ponosi BB. A nie gracze ze starymi kompami, starą wersją Windows albo brakiem wiedzy informatycznej. I jeszcze ostatnia sprawa: istnieje wersja płatna Settlers (sam taką mam) bo kupiona w Empiku (wiem, że z dodatkami) kosztowała chyba kilkadziesiąt PLN. A do tego gracze pewnie w większości zainwestowali w klejki od kilku złotych w górę. Czyli może wymagać profesjonalnego produktu a nie bubli. Miłej gry mimo wszystko Wam życzę i lepszego roku 2021 (w Settlersach też).

  3. #933
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    Czy w zapowiedziach w roku 2020 (niech tfu szlag go trafi) było gdzieś napisane: "Settlers nie będzie działał na waszych starych kompach"?
    W zapowiedziach od kilku lat wiadomo bylo jedno - nie bedzie dzialal na flashu, stad oczywiste jest ze bedzie dzialal na takich warunkach jakich wymaga alternatywna technologia.

    Ludzie tym zdziwieni pewnie tak samo zdziwiliby sie jakby szukali w sklepach czesci do modelu samochodu ktorego sie od 30 lat nie produkuje, bo jak to tak, ze teraz nie ma jak kiedys byly ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #934
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Spróbujcie w ten sposób, nie wiem czy zadziała, ale mi się szybko załadowało przy win 10

    Jak się gra będzie wczytywać i się zawiesi wejdźcie w:
    - menager zadań
    - zaznaczcie client.exe
    - naciśnijcie prawy przycisk myszy
    - w trybie zgodności zaznaczcie to pole i wybierzcie windows 8


    (czyli uruchom ten program w trybie zgodności z windows 8)

    I myślę, że jak dwie, którym nie chodzi dadzą znać, że im dalej nie działa to wystarczy.

  5. #935
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    W zapowiedziach od kilku lat wiadomo bylo jedno - nie bedzie dzialal na flashu, stad oczywiste jest ze bedzie dzialal na takich warunkach jakich wymaga alternatywna technologia.

    Ludzie tym zdziwieni pewnie tak samo zdziwiliby sie jakby szukali w sklepach czesci do modelu samochodu ktorego sie od 30 lat nie produkuje, bo jak to tak, ze teraz nie ma jak kiedys byly ..
    Ale systemy na MACOS nie są sprzed 30 lat, są bardziej aktualne niż Windows bo aktualizacja jest gratis a mimo to nikt nie zadbał o takich graczy. Zaczynają grę myślałem, że to bardziej profesjonalna firma.

    94 strony problemów. To chyba pokazuje problem.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.12.2020 o 03:54 Powód: połączenie postów

  6. #936
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jenkowice Zobacz posta
    Ale systemy na MACOS nie są sprzed 30 lat, są bardziej aktualne niż Windows bo aktualizacja jest gratis a mimo to nikt nie zadbał o takich graczy. Zaczynają grę myślałem, że to bardziej profesjonalna firma.
    to jeszcze sie obraz na Diablo/CS/Simsy/Cyberpunka (czy w co tam grasz) w PC-wersji, ze Ci nie poszlo na konsoli czy komorce.
    Uwag do gry etc mam podobna ilosc jak pewnie wiekszosc z nas, ale nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek BB pisalo, ze gra jest dostosowana do Maca czy urzadzen mobilnych. Do tej pory byly rozwiazania "podworkowe", ktorych teraz nie ma, i tyle.

    Cytat Zamieszczone przez Jenkowice Zobacz posta
    94 strony problemów. To chyba pokazuje problem.
    Cos w tym jest...

  7. #937
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jenkowice Zobacz posta
    94 strony problemów. To chyba pokazuje problem.
    To że jest problem nie koniecznie oznacza że to tylko i wyłącznie wina BB. Fakt, jak to było już wspomniane wcześniej, mogli sprawę Flasha ogarnąć wcześniej, a nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Zawalili sprawę MacOS i Linuxa to fakt. Jednakże jak to jest że większości działa nowy klient bezproblemu? Jak to jest że jestem w stanie zainstalować nowego klienta na starym laptopie, którego nie używałem od mcy i wszystko zaskakuje od pierwszego kopa?

  8. #938
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    103
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam now y komp windows 10 i inne dobre funkcje a mimo to te gowno nie chce sie zainstalowac nie to nie konkurecja czeka adios

  9. #939
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    to jeszcze sie obraz na Diablo/CS/Simsy/Cyberpunka (czy w co tam grasz) w PC-wersji, ze Ci nie poszlo na konsoli czy komorce.
    Uwag do gry etc mam podobna ilosc jak pewnie wiekszosc z nas, ale nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek BB pisalo, ze gra jest dostosowana do Maca czy urzadzen mobilnych. Do tej pory byly rozwiazania "podworkowe", ktorych teraz nie ma, i tyle.


    Cos w tym jest...
    Przepraszam, samo BB zapowiedziało, że w styczniu będzie klient dla komputerów z McOS. Czyli też chcą, żeby chodziło nie tylko na Windowsie. To nie dało się tego zrobić wcześniej? Piszecie, że przecież było wiadomo o końcu flasha już dawno. Tak macie rację. Ja to wiedziałem, Pan to wiedział i Pani też. Ale programiści BB chyba też wiedzieli. Tak że bardzo proszę o dalszą pomoc dla wszystkich w logowaniu, którzy mogą, ale bez komentarzy, że to nie jest wina BB tylko nawet częściowa ich.

  10. #940
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bb TEN WASZ KLIENT WIESZA SIE, CO CHWILA. nie da sie normalnie grać, przechodzenie z wyspy na przygode i odwrotnie to tragedia...wreszcie nadszedł czas aby odstawić tą waszą gierke na bardzo długo dajecie rade popsuć wszystko co jest w tej grze

    klienta da sie zainstalować i grać ale nie ma dnia i godziny aby sie to to nie wieszało.../brak odpowiedzi/
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.12.2020 o 03:54 Powód: połączenie postów

Odpowiedz w tym wątku
Strona 94 z 106 PierwszyPierwszy ... 44 84 92 93 94 95 96 104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.