Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 106 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 60 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Taką mam tylko drobną uwagę: czemu ktoś z bb wpadł na tak idiotyczny pomysł, żeby tak dużą zmianę robić w ostatniej chwili? Przecież o unicestwieniu flasha było wiadomo od bardzo dawna? O tym, że event za dwa dni nie wspomnę.

  2. #92
    Początkujący Osadnik Awatar Geralt007
    Dołączył
    03.04.2017
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gra nie działa, ustawiłem wykluczenia jak na scr, dalej to samo "Your client could not be updated!"
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Wykluczenia.jpg, 
wyświetleń: 108, 
rozmiar: 21.2 KB, 
ID: 3466.  

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    No to super :@ jak to teraz uruchomić na Ubuntu 20.04? Pogrzało chyba kogoś :@ i to tak bez ostrzeżenia... :@

  4. #94
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Gracze!

    Uprzejmie informuję, że chcemy wprowadzić dalsze optymalizacje i dopracować klienta Mac, zamierzamy uruchomić go na początku stycznia. Dziękuję za zrozumienie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #95
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pliki dll z folderu instalacyjnego klienta, u mnie dziala gra wiec chyba sa wszystkie

    https://drive.google.com/file/d/1_Gb...ew?usp=sharing

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie działa, loguję się, instaluję - zainstaluje się poprawnie, klikam w "Graj" i po kilku sekundach wyskakuje okienko "Your client can not be updated" i na tym koniec. Jak kliknę ok - bo nie ma nic innego do kliknięcia to wracam do punktu wyjścia.

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    u mnie tak samo

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2020
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo pieknie Penelopo że myslicie o Macach ale najpierw pomyslcie o nas. W zdecydowanej większości przypadków gra nie działa. Liczne monity jak widze nic Was nie obchodzą. Żadnego wyjaśnienia. Pokaż, że umiecie nie tylko wywalać ludzi z gry jak nieraz to czyniliście ale, że umiecie sprostać wyzwaniom trudnej sytuacji!

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.10.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    hahaha dobra, ja to widzę tak drodzy Państwo
    ludzie którzy są w to zamieszani mają inne roboty, jeden to kierowca autobusu, kelner, sprzedawczyni w sklepie itp, a po robocie siadają i próbują swoich sił z rozwijaniem gierki.
    innej opcji nie ma gdyż nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek lub jakakolwiek grupa ludzi pracujący w pełnym wymiarze godzin i za wynagrodzenie(!) odwaliłaby taką amatore...
    generalnie to wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku, szukajcie sobie innej gierki ^^

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Gracze!

    Uprzejmie informuję, że chcemy wprowadzić dalsze optymalizacje i dopracować klienta Mac, zamierzamy uruchomić go na początku stycznia. Dziękuję za zrozumienie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Czyli mam sobie przerwę zrobic do stycznia?
    Po pobraniu klienta i i jego instalacji u mnie nic sie nie zmienia, po wciśnieciu play wciąz tylko prosi o pobranie.

    Cytat Zamieszczone przez rafmir Zobacz posta
    Czyli mam sobie przerwę zrobic do stycznia?
    Po pobraniu klienta i i jego instalacji u mnie nic sie nie zmienia, po wciśnieciu play wciąz tylko prosi o pobranie.
    Tu o Maca chodzi nie doczytałem , ja mam windows , ale tak czy tak nie chodzi
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.12.2020 o 20:33 Powód: połączenie postów

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 106 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 60 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.