Odpowiedz w tym wątku
Strona 48 z 106 PierwszyPierwszy ... 38 46 47 48 49 50 58 98 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #471
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    no nie działa,po potwierdzeniu jak w punkcie 6.-wypada okienko "Twój klient nie mógł zostać zaktualizowany.upewnij się, że uruchamiasz grę przez stronę internetową. Upewnij się również, że jesteś nadal zalogowany. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z pomocą techniczną."Mam windę 10,błędów wytyczonych pod p.10 nie popełniłem, i tak to wygląda.
    P.S. lepszat dzieki za radę,ale udało się wejść jak na razie bez tego, i nawet excelsior działa.Może komu pomogę-jak wypada okienko jak w p.6,to przed potwierdzeniem postawiłem fajkę w kwadraciku,potem potrwierdiłem resztę,i poszło.Owszem,była chwila z "strona nie odpowiada",ale na razie działa,idę oblecę.

    P.S. lepszat dzieki za radę,ale udało się wejść jak na razie bez tego, i nawet excelsior działa.Może komu pomogę-jak wypada okienko jak w p.6,to przed potwierdzeniem postawiłem fajkę w kwadraciku,potem potrwierdiłem resztę,i poszło.Owszem,była chwila z "strona nie odpowiada",ale na razie działa,idę oblecę.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 03:55 Powód: połączenie postów

  2. #472
    Ancymoniusz
    jest tylko "client" i nic więcej, żadnego swf

    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    Panie i Panowie...Nowa Ziemia to ogarnęła i działa kluczem jest plik "Client.swf"
    skąd wziąć ten plik?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.12.2020 o 23:59 Powód: połączenie postów

  3. #473
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez lordGabriel Zobacz posta
    no nie działa,po potwierdzeniu jak w punkcie 6.-wypada okienko "Twój klient nie mógł zostać zaktualizowany.upewnij się, że uruchamiasz grę przez stronę internetową. Upewnij się również, że jesteś nadal zalogowany. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z pomocą techniczną."Mam windę 10,błędów wytyczonych pod p.10 nie popełniłem, i tak to wygląda.
    Spróbuj zgodnie z tym pomysłem: https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post292077

  4. #474
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    ić do 1 posta i tam, masz link do niego.. jejku..

    czytają, a potem pytanie skąd go wzionć..

    Cytat Zamieszczone przez Ancymoniusz Zobacz posta
    jest tylko "client" i nic więcej, żadnego swf
    masz tam:
    rozwiązanie
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 00:00 Powód: połączenie postów

  5. #475
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mi działa, ale trochę lippa. Nie pogra już z telefonu, okno z grafiką się nie skaluje dobrze do natywnej ekranu FHD. Nie ma pinkiego... Smuteczek.

  6. #476
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    -Pobierz grę
    - zainstaluj
    - uruchom
    Wyskakuje informacja że ta aplikacja nie bedzie działać na tym kompie.
    Pobieram jeszcze raz instaluje robie nowy folder o nazwie Client wklejam inny plik który niby miał pomóc i dalej nic.

    Sorki ale jeśli ktoś zabiera się za pisanie aplikacji i wymaga aby coś tam robić to chyba do cyrku powinien iść rozbawiać ludzi. Gracz chce odpalić kompa odpalić gre która ma działać .

  7. #477
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Działa! Powinni Ci za to wypłacić wynagrodzenie

    Cytat Zamieszczone przez lepszat Zobacz posta
    Poradnik dla graczy z systemem 64bit WIN7, WIN8, WIN10 (Raczej nie będzie działać na 32 bitach)
    1. Logujesz się.
    2. Klikasz graj i pobierasz klienta.
    3. Instalujesz klienta. (bez zmiany lokalizacji instalacji)
    4. Pobierasz plik z pierwszego postu. https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post291980
    5. Wchodzisz w c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\
    6. Tworzysz nowy folder o nazwie Client
    7. Wklejasz pobrany plik.
    8. Odświeżasz przeglądarkę, klikasz graj i czekasz aż się klient uruchomi. Może to długo potrwać, nawet kilkanaście minut. Może wyskakiwać problem że program nie odpowiada - ignorujemy to i czekamy. Kolejne uruchomienia będą już trwały chwilę.

    Uwaga #1: Jeśli ktoś nie może odnaleźć ścieżki: c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\Client\ bo nie może odnaleźć folderu AppData to dla Windows 10.
    1. Wchodzimy do folderu c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\ .
    2. Przechodzimy do paska na górze - narzędzia główne, udostępnianie, widok.
    3. Wybieramy WIDOK.
    4. Zaznaczamy "Ukryte elementy".
    5. Dalej według poradnika z góry posta.

    Dla Windows 7:
    1. Górny lewy róg kliknij "Organizuj"
    2. Opcje folderów i wyszukiwania
    3. Przejdź do zakładki Widok
    4. Przejdź do "Ukryte pliki i foldery" i zaznacz "Pokaż ukryte" i zapisz zmiany.

    Uwaga #2: Jeśli po kliknięciu "Graj" i odczekaniu 1min nie ładuje się klient to kliknij "Graj" ponownie.

    Uwaga #3: Jeśli nadal nic się nie dzieje to spróbuj wyłączyć antywirusy.

    Uwaga #4: Włącz obsługę ciasteczek na stronie głównej.
    1. Obok adresu strony głównej kliknij "kłódkę"
    2. Kliknij "Pliki cookie"
    3. Dopuść pliki cookie z settlersów i kliknij gotowe.

    Uwaga #5:Nie można uruchomić programu - na komputerze nie znaleziono api-ms-win-core-localization-l1-2-0.dll
    1. Należy wejść na stronę helpx adobe i zainstalować "Aktualizację dla programu uniwersalnej obsługi C w systemie Windows firmy Microsoft". Rozwiązanie tutaj: helpx.adobe.com/pl/download-install/kb/error_on_launch.html

    Uwaga #6: Do użytkowników MAC - wersja na ten system ma być wypuszczona na początku stycznia(źródło)

    Uwaga #7: Sprawdzenie systemu 32 czy 64 bit.
    1. Wchodzimy w "Mój komputer"
    2. Klikamy w wolne pole prawym przyciskiem myszy
    3. Klikamy właściwości.
    4. Odczytujemy typ systemu (32/64)
    Działa! Powinieneś dostać za to nagrode :P
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.12.2020 o 23:14 Powód: połączenie postów

  8. #478
    Ancymoniusz
    https://zapodaj.net/55804532561fa.jpg.html

    Widzisz gdzieś tutaj plik client ?

    przypomnę, że pliki ukryte są udostępnione

  9. #479
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Sebastia27 Zobacz posta
    Wyskakuje informacja że ta aplikacja nie bedzie działać na tym kompie.
    a jaką masz wersję systemu Windows,

    bo jak byk pisze, ze ten klient będzie działał tylko i wyłącznie na systemach 64bit.

    A CZYTAŁ TE PODPUNKTY, z 1 postu:

    1. sciagnac gre (klienta, zainstalować)--- otworzyc folder z nią
    2. stworzyc w niej katalog \client - bo u mnie takiego nie bylo
    3. sciagnac ten plik z linku .................................................. ......... https://thinfi.com/y757 (client.swf)
    4. wkleic sciagniety plik do katalogu \client

    5. odpalac gra z przegladarki bedac zalogowanym
    6. chwile gra sie odpala, ale poszlo


    no własnie zmieniles sciezke do pliku na swoją własną i [ciach!]... porazka.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 03:38 Powód: połączenie postów, wycięcie wulgaryzmów

  10. #480
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    nie działa na chromie
    nie działa na firefoxie pojawia sie komunikat: (null) nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

Odpowiedz w tym wątku
Strona 48 z 106 PierwszyPierwszy ... 38 46 47 48 49 50 58 98 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.