Odpowiedz w tym wątku
Strona 65 z 106 PierwszyPierwszy ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #641
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to przepraszam, źle zrozumiałem. Jak czytam te wszystkie żale osób co nie mogą zainstalować nowego klienta to mam wrażenie, że 90% z nich nie ma pojęcia jak to zrobić i co to jest... A przecież wszystko jest dokładnie opisane.
    Nie wspomnę już o tym, że była informacja od kilku tygodni i wszystkich zachęcali do testowania na serwerze testowym.

  2. #642
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    64
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    no cóż mam 32 bitowy i tego nie zmienie, ze względu na program w DOSie.
    Także moze pozwólcie drogie BB zagrać jeszcze przez tą chwile dopóki flash aktywny.
    Mam nadzieje, że z unity nie bedzie problemow.

  3. #643
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Zefirio Zobacz posta
    Mam nadzieje, że z unity nie bedzie problemow.
    UNITY , jest tylko na systemy 64 bit.


    Cytat Zamieszczone przez Slavuti Zobacz posta
    robić sobie śmietnika na kompie i potencjalnej dziury w bezpieczeństwie systemu...
    to znaczy ze instalacja klienta powoduje dziure w systemie, czy tez , wszystkie bajeranckie aplikacje typu avast, avg, norton, blokujace wyskakujace okienka, ktore notabene blokuja klienta flesh.
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 19.12.2020 o 19:26

  4. #644
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Gra
    Gra nie działa ((

  5. #645
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nie bede zamykac antywira, zeby wposcic potencjalnego trojana sobie na kompa. Od supportu standardowo lakoniczna odpowiedz i zadna pomoc (choc i tak zaskoczenie, ze w sobote odpisali) oraz zamkniecie watku. Tak, jakby problem byl rozwiazany. WYnika z tego, ze jak zawsze problem jest po stronie graczy, a nie ich. Ciekawe tylko, czemu az tak duza liczba graczy zglasza problem.

  6. #646
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    nie na tym ma polegać ze my mamy kombinować jak to uruchomić po 2 no no ryzykuj pozwalając obcym plikom omijac antywira
    Czy ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem? Bo raczej chyba nie. Nie obchodzi mnie to czy masz kombinować czy nie bo to nie ja jestem winnym tej sytuacji. Zamiast narzekać i jęczeć spróbuj wykombinować jakiś sposób żeby ci gra poszła. Ja tylko próbuję pomóc. Ty tylko burzysz pianę. Jak nie wnosisz nic nowego do tematu to zamilcz. Jak masz pretensje że ci gra nie działa to zgłoś to gdzie trzeba. Jeszcze raz - nie moja wina że ci TSO nie działa. Mam nadzieję że już zrozumiałeś i więcej żalów w moim kierunku nie będziesz wylewał.

    Co do antywira. Ja na te 60 sekund wyłączyłem go po tym jak miałem info że jest jakiś plik podejrzany w bibliotece z instalatora TSO. Po instalacji i uruchomieniu gry odpaliłem antywira i zgadnij co? Wszystko jest ok. Suprise!

    Cytat Zamieszczone przez Slavuti Zobacz posta
    Ja również (użytkownik Mac) chyba się pożegnam z grą; może spróbuję za jakiś czas jak klient na OSX się pojawi i instalacja i uruchomienie nie będzie wymagała karkołomnych operacji w systemie.
    PS. Gdybym był użytkownikiem Windowsa to za Chiny bym nie kombinował jak co poniektórzy. Aż tak bardzo nie zależy mi na grze, aby tracić czas i nerwy, a przede wszystkim nie chciałbym robić sobie śmietnika na kompie i potencjalnej dziury w bezpieczeństwie systemu...
    Na Facebooku jest info że klient (polski) na systemy MacOS będzie dostepny w 1szej połowie stycznia.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 05:14 Powód: połączenie postów

  7. #647
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja nie mam antywirusa, nic mi nie blokuje i też mi nie działa. Ściągam klienta, instaluję i nie mam żadnych opcji do wyboru jak w instrukcji. Niby zakończona instalacja pomyślnie a się nic nie uruchamia, także jak dla mnie koniec kilkuletniej gry- szkoda.

  8. #648
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2020
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    mam 32 bity i to znaczy ze już sobie nie pogram i wysiłki miesięczne na nic ?? gra mi nie działa od wczoraj

  9. #649
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    ten caly klient jest dla nowych komputerow mac 2-3 lata, kto ma starsze to niech sie pozegna z gra

  10. #650
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    udało się, robiłam tak jak na początku tego wątku, nie wiem w którym momencie zadziałało - pograłam, potem była przerwa, a teraz nic - znaczy - pobierz grę, jeśli mam robić to samo po odinstalowaniu to dzięki (((

Odpowiedz w tym wątku
Strona 65 z 106 PierwszyPierwszy ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.