Odpowiedz w tym wątku
Strona 64 z 106 PierwszyPierwszy ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #631
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wszystko zainstalowało się pomyślnie, ale poźniej pojawia się okienko "nie znaleziono api-ms-win-core-localization-l1-2-0-dll." Czyli co teraz? Koniec mojej gry? Bez sensu.

  2. #632
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Wojzar Zobacz posta
    Po 8 latach grania piękny prezent otrzymałem, zabrano mi możliwość dalszej gry.
    Podzielam to zdanie! Miało być przejście na unity po nowym roku, a tu przed świętami uniemożliwili nam nawet pożegnanie ze współgraczami!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 05:30 Powód: Uważaj na słownictwo. Usunięto wulgaryzmy

  3. #633
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Nie wiem jak to robicie, że wam nie działa...

    instalowałem na trzech komputerach z:
    1. czysty win 10, zaraz po instalacji
    2. win 10 która wcześniej miała klienta z testowego i normalna grę
    3. win 8.1 co ma 6 lat i gram na nim na co dzień
    Wszędzie było tak samo: logowanie na stronie na Chrome- GRAJ - DOWNLOAD - instalacja - GRAJ. Bez żadnych problemów.
    Może próbujecie zainstalować a nie jesteście zalogowani??
    jasne jestem idiota i pewnei sie nei zalogowałem, brawo haha , nie rozsmieszaj mnie

  4. #634
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak BB coś spierdzieli to się bunkruja jak Hitler podczas wojny głowy nie wynurzają. W poniedziałek miało ruszyć ich wydarzenie i co nawet nie kontrolują tego
    Pytałem BB dlaczego data wydarzenia 21.12 przecież mogli wczęsniej wszystko zrobić mieć czas na reakcje a tak ta banda teraz ukrywa się.

    Ostatnio edytowane przez ArturGrab ; 19.12.2020 o 18:32
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  5. #635
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    jasne jestem idiota i pewnei sie nei zalogowałem, brawo haha , nie rozsmieszaj mnie
    a zalogowałeś się?

  6. #636
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    mi się w końcu udało po skopiowaniu Clijenta parę stron wcześniej kolega ładnie to opisał z podziałem na okna powodzenia
    żałosne jest to, że musimy sobie z tym radzić bez wsparcia ale dzięki temu nie mogą nic więcej spiepszyć

  7. #637
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    a zalogowałeś się?
    cały czas jestem zalogowany

  8. #638
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aga_Borowa Zobacz posta
    wszystko zainstalowało się pomyślnie, ale poźniej pojawia się okienko "nie znaleziono api-ms-win-core-localization-l1-2-0-dll." Czyli co teraz? Koniec mojej gry? Bez sensu.
    Najprawdopodniej Twój antywirus blokuje ten plik, usunął go automatycznie lub jest w kwarantannie. Spróbuj odinstalowac TSo Installer, wyłącz na chwile antywirusa, zainstaluj TSO, sprawdź czy sie uruchamia )poczekaj chwilę. Jeśli zadziała, wyłacz tso, odpal antywirusa i ponownie uruchom gre.

  9. #639
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Najprawdopodniej Twój antywirus blokuje ten plik, usunął go automatycznie lub jest w kwarantannie. Spróbuj odinstalowac TSo Installer, wyłącz na chwile antywirusa, zainstaluj TSO, sprawdź czy sie uruchamia )poczekaj chwilę. Jeśli zadziała, wyłacz tso, odpal antywirusa i ponownie uruchom gre.
    nie na tym ma polegać ze my mamy kombinować jak to uruchomić po 2 no no ryzykuj pozwalając obcym plikom omijac antywira

  10. #640
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Aga_Borowa Zobacz posta
    wszystko zainstalowało się pomyślnie, ale poźniej pojawia się okienko "nie znaleziono api-ms-win-core-localization-l1-2-0-dll." Czyli co teraz? Koniec mojej gry? Bez sensu.
    Uwaga #5:Nie można uruchomić programu - na komputerze nie znaleziono api-ms-win-core-localization-l1-2-0.dll
    1. Należy wejść na stronę helpx adobe i zainstalować "Aktualizację dla programu uniwersalnej obsługi C w systemie Windows firmy Microsoft". Rozwiązanie tutaj: https://helpx.adobe.com/pl/download-...on_launch.html


    wychodzi na to, ze nie pobierasz aktualizacji do systemu i brak ci rożnych bibliotek

Odpowiedz w tym wątku
Strona 64 z 106 PierwszyPierwszy ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.