Odpowiedz w tym wątku
Strona 57 z 106 PierwszyPierwszy ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #561
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    mi nie działa balon sama gra tak

  2. #562
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Juz nawet nie próbuje , napiszcie tylko czy faktycznie najlepiej pobrac klijenta nie jako administrator ...

  3. #563
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    na win7 64 bit nie działa po skopiowaniu pliku Client . Po kliknięciu graj mignie strona główna i tyle .Czysta przeglądarka,anty wir odinstalowany To już pewnie koniec mojej przygody z grą

  4. #564
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Gra nie działa, po wciśnięciu "graj" wyskakuje okienko, antywirus zneutralizował zagrożenie i przeniósł plik The Settlers Online.exe do kwarantanny, i co dalej???

  5. #565
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Witam,
    Choć wszystko już zostało napisane wyżej, w punktach dodam kilka swoich zastrzeżeń:
    1. Sposób logowania z poziomu przeglądarki to porażka... Co chwila coś się gubi i na nowo trzeba pobierać klienta i instalować go, żeby pograć..
    2. Z tego co widzę, to klient jest wspierany jedynie w środowisku Win... A co z Linuksami i MAC, co z Androidem?
    3. Nie działa Pinky, z szukanie znajdek schowanych za budynkami i za drzewami na na wyspie to pomyłka - nie każdy może na to poświęcić godzinę dziennie.
    4. Gra miała być rozrywką i przyjemnością, a coraz mniej z tego zostaje po tych "ulepszeniach".
    5. Antywirus wykrywa trojana w plikach instalacyjnych!!!
    Przykre jest to, że wiedząc jak wygląda sytuacja BB wypuszcza takie buble. Mieliście kilka miesięcy, żeby się przygotować! Czyżby kończyło się zainteresowanie właścicieli dalszym prowadzeniem tego projektu?
    Ostatnio edytowane przez GarAnd ; 19.12.2020 o 11:42

  6. #566
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez GarAnd Zobacz posta
    Witam,
    Choć wszystko już zostało napisane wyżej, w punktach dodam kilka swoich zastrzeżeń:
    1. Sposób logowania z poziomu przeglądarki to porażka... Co chwila coś się gubi i na nowo trzeba pobierać klienta i instalować go, żeby pograć..
    2. Z tego co widzę, to klient jest wspierany jedynie w środowisku Win... A co z Linuksami i MAC, co z Androidem?
    3. Nie działa Pinky, z szukanie znajdek schowanych za budynkami i za drzewami na na wyspie to pomyłka - nie każdy może na to poświęcić godzinę dziennie.
    4. Gra miała być rozrywką i przyjemnością, a coraz mniej z tego zostaje po tych "ulepszeniach".
    5. Antywirus wykrywa trojana w plikach instalacyjnych!!!
    Przykre jest to, że wiedząc jak wygląda sytuacja BB wypuszcza takie buble. Mieliście kilka miesięcy, żeby się przygotować! Czyżby kończyło się zainteresowanie właścicieli dalszym prowadzeniem tego projektu?
    przypomne ci ze uzywanie programów typu pinky jest zabronione . no no

    a propos nie ma znaczenia czy jestes adminem czy użytkownikiem systemu nie działa sprawdziłem to
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 05:01 Powód: połączenie postów

  7. #567
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miał ktoś przypadek pojawia się okno a w nim : Your client could not be updated !

  8. #568
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie wczoraj zadziałało ,ale dzisiaj już nie działa ciekawe co na to suport ,żadne deinstalacja ,ani instalacja nic nie daje nie wiem co dalej robić mam win7 64 bit ?

  9. #569
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    nie działa i tyle

  10. #570
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj

Odpowiedz w tym wątku
Strona 57 z 106 PierwszyPierwszy ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.