Odpowiedz w tym wątku
Strona 96 z 106 PierwszyPierwszy ... 46 86 94 95 96 97 98 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #951
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Śmigało aż miło, aż... do dzisiaj. Próba odpalenie przygody udała się po trzecim restarcie klienta, ale już zrobienie czegokolwiek na przygodzie - O święty Jacku z pierogami! Nie da się. Generałów nie widać, wyskakuje błąd o wczytaniu czegoś i tam i tyle. Wyspa działa ok, ale przygoda dziś nie bangla, może jutro będzie lepiej bo jak nie to support trzeba ruszyć zwłaszcza że premium odpalone na 30 dni.

  2. #952
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Działa na Win10 home 64 bit. Jak juz znalazłam ukryte pliki to i foldery to wg instrukcji z forum poszło bez problemu.
    Na Win7 32 bit nie chciało ruszyc - wiedziałam, ze tak bedzie - klienta na 32 bit i tak przetestuje jak wyjdzie.
    W ten event juz nie pogram , ale na Walentynki albo Wielkanoc bede gotowa

  3. #953
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Złota Góra
    Jeszcze tylko 158 podpunktów zrób i możesz grać w gre

    Gra w tym momencie chyba straciła nowych graczy(co już było ciężko kilka miesięcy temu, ale teraz to 0 a nawet minusy), będą już grali tylko ci co siedzą tu kilka lat żeby bawić się z odpalaniem tej gry.

    Jeszcze raz napiszę, szkoda że wszystko zbiegło się z takim czasem jakie są święta, radosny czas ale nie dla wszystkich
    Powodzonka ludzie, nie obrzucajcie się błotem szczególnie ci co chcą pomóc nie potrzebnie wybielają grę, BB zawaliło, ludzie są źli jak widać i tyle, chyba że wam za to płacą to nie wnikam, róbcie tak dalej, ja nie lubię jak ktoś mi pluje na twarz i udaje że pada, z fartem ludzie

  4. #954
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Nie da się. Generałów nie widać, wyskakuje błąd o wczytaniu czegoś i tam i tyle
    a nie masz przypadkiem VPN, włączonego..
    bo taki efekt z wyskakującym okienkiem, to zły IP z vpn.

  5. #955
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a nie masz przypadkiem VPN, włączonego..
    bo taki efekt z wyskakującym okienkiem, to zły IP z vpn.
    zenfist, ja non stop śmigam na VPN (surfshark) i mam zero problemów.
    Jemu chyba wyskakuje błąd z połączeniem. Zgaduje bardziej że ma włączonego fiddlera, plus słaby net (może jakieś mobilne T-Mobile czy coś), albo tylko słaby net. Fiddler zabiera dużą porcję ruchu. Testowałem u kogoś z mobilnym netem i bez fiddlera było około 6-7MB/s, po włączeniu fiddlera, spadło prawie do zera (up i down).

  6. #956
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2020
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Przecież tak napiałem powyżej

    tak zgodność ustawiona z win 8 i nic

    https://zapodaj.net/038b1497c1884.png.html

    nie idzie w settlers to trzeba sobie jakoś radzić
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.12.2020 o 03:52 Powód: połączenie postów

  7. #957
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zszyw4cz Zobacz posta
    https://zapodaj.net/038b1497c1884.png.html

    nie idzie w settlers to trzeba sobie jakoś radzić
    Tam Cię pojadą i zjedzą żywcem. Grałem kiedyś, fajne i polecam (albo Imperia Online).

    Wracając do TSO, co ci nie działa zszyw4cz? Bo jak pisałem wcześniej, samo stwierdzenie że nie działa i psioczenie na BB nic mi nie mówi i nie pomogę ci.

    - Jaki Win (32 czy 64 bity)?
    - Czy masz aktualizacje w Windowsie włączone? (zakładam że kopia Windy legalna)
    - Czy jeśli masz Win7 to service pack zainstalowany? (jeśli jest service pack do Win8 to czy też zainstalowany?)
    - Czy masz zainstalowany Visual C ++ dla Visual Studio?
    - Czy masz zainstalowaną aktualizację Universal C Runtime
    - Czy masz zainstalowane .NET Framework
    - Czy masz zainstalowaną aktualizację KB2533623
    Wiem, że jest tego trochę ale to wszystko jest potrzebne. Jeśli nie uaktualniasz regularnie Windowsa to potem dzieją się takie szopki.
    Jeśli używasz Win7 to rozważ opcje przesiadki na Win10. Od prawie roku Microsoft nie wypuszcza aktualizacji dla Win7 i już nie będzie tego robił.

  8. #958
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zszyw4cz Zobacz posta

    Client nowy wklejony

    tylko czemu we folderze jest nazwa client (4).swf

    ma byc taka nazwa:

    client.swf



    edit:
    ja, mam win7 64bit pro .. i nadal jakies aktualizacje pobrał...
    mi na tym co obecnie jest, chodzi klient, nie musze miec win 10,64bit
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 31.12.2020 o 09:46

  9. #959
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2020
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam.
    Moim zdaniem wielkim nieporozumieniem jest wprowadzenie zmian w sposób taki, jak ten. Z dnia na dzień, bez żadnej informacji zostali na lodzie gracze z lino i Mac oraz z starym systemem 32b. Poważna firma tak nie robi. Rozumiem zmiany, to normalne i konieczne, lecz nie w taki sposób. Ja obecnie gram na 64b lecz nadal działa gra z awariami. Już nie piszę do nich. Miłej gry życzę i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

  10. #960
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Działa na Win10 home 64 bit. Jak juz znalazłam ukryte pliki to i foldery to wg instrukcji z forum poszło bez problemu.
    Na Win7 32 bit nie chciało ruszyc - wiedziałam, ze tak bedzie - klienta na 32 bit i tak przetestuje jak wyjdzie.
    W ten event juz nie pogram , ale na Walentynki albo Wielkanoc bede gotowa
    Brawo Ty

Odpowiedz w tym wątku
Strona 96 z 106 PierwszyPierwszy ... 46 86 94 95 96 97 98 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.