Odpowiedz w tym wątku
Strona 78 z 106 PierwszyPierwszy ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #771
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2020
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja mam grać czy bawić w istalacje itp. Nie mogę zaistalować klienta już o tym pisałem wielokrotnie. Nic nie pomaga, nadal błędne koło.

  2. #772
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Złota Góra
    Rozumiem ludzi co tu pomagają i wielka chwała im za to, ale tak jak już wielkorotnie ktoś pisał to nie my mamy bawić się z instalowaniem pobieraniem i dostosywaniem naszego windowsa do tego ich produktu...

    Gra wymagała mało i taka miała być, to był cały urok tej gry, a teraz żeby zagrać i nie tracić paru lat grania trzeba kombinować, wyczuwam tu spisek że chcą szybciej tą grę jednak zamknąć i dali taką bombe przed świętami( tak tak informowali informowali o tym wcześniej że się może tak stać ale co z tego jak nie działa?)

    Brawo dla tych co pomagają, tylko oni też muszą zrozumieć nas, ta gra miała być przyjemna, klikasz i grasz a nie bawisz się w szukaniu rozwiązywania problemów których wcześniej nie było tak?(albo były drobne wiadomo ock )

    Ja mam system 32bit i tak na prawdę dla tego grałem w tą grę bo miała małe wymagania, nie wiem kiedy się przesiąde na nowy komputer ale na pewno nie będzie to wywołane samymi setkami, szkoda mi po prostu tych lat które grałem no ale cóż, moim zdaniem to jest strzał w kolano i może ta gra nie przetrwać bo wydaje mi się że dużo osób ma tak jak ja Gra była prosta, logowanie było proste i za to tą grę lubiłem

    Powodzonka wszystkich życzę, ale na prawdę szkoda kombinować sobie w systemie czy coś, jeśli nie działa to nie będzie działało dobrze, a po drugie to oni powinni o nas walczyć a nie my o tą grę, jak wypuścili "gónwo" to będzie "gónwo" i tyle

  3. #773
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Krooger Zobacz posta
    Instalator z wirusem nie można zainstalować klienta
    Witam

    Najlepiej dodać go do wyjątków w programie antywirusowym


    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    ROZSYŁAJCIE, PO ZNAJOMYCH, BO DZIAŁA:

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ie-sie-udało-

    Jeśli ktoś nie może odnaleźć ścieżki:
    c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\Client\

    bo nie może odnaleźć folderu AppData to:
    1. Wchodzimy do folderu c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\ .
    2. Przechodzimy do paska na górze - narzędzia główne, udostępnianie, widok.
    3. Wybieramy WIDOK.
    4. Zaznaczamy "Ukryte elementy".
    5. Dalej według poradnika z góry strony.
    Aktualnie:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...gra-zaskoczyla..
    https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47556



    Cytat Zamieszczone przez Jamgram556 Zobacz posta
    U mnie jest instalator, który po odpaleniu kieruje do deinstalacji gry z kompa. Gdy klikam w "Graj" na przeglądarce, wyskakuje jakiś błąd. Na tym koniec...

    Instalator po wykryciu poprzedniej instalacji najpierw proponuje deinstalacje oprogramowania a później instaluje wszystko od nowa

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 07:16

  4. #774
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I znowu teorie spiskowe.
    Koniec flasha - więc musieli coś zrobić i wiedzieliście, że jakieś zmiany nastąpią.
    Znaleźli rozwiązanie, które działa.

    Lecz wielu gra na starych komputerach lub na komputerach z systemem 32 bit. lub nie na windowsie.
    I winne jest BB?

    Nie, wy również nie.

    Ale z końcem flasha zmieniły się wymagania tej gry.
    Myślę, że jedyne do czego się jeszcze posunął to do wydania klienta na maca, ale to dopiero w przyszłym roku.

    Smutna prawda.

  5. #775
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Znaleźli rozwiązanie, które działa.
    Taaa, i reszty wiadomości nie musiałem czytać xddddddddd

    Doczytałem reszte wiadomości i się zgadzam z tym, smutna prawda po prostu, ale wydaje mi się że mogli to w czasie inaczej rozegrać
    Pozdrawiam :P
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 05:58 Powód: połączenie postów

  6. #776
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Znaleźli rozwiązanie, które działa.
    Cytat Zamieszczone przez Zglik Zobacz posta
    Taaa, i reszty wiadomości nie musiałem czytać xddddddddd
    U mnie działa. Na lapku i PC. Od pierwszego kopa. Dowód? Filmik na YT ze strony 68.

  7. #777
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Połączyłem wątki

    Dodam troszkę wyjaśnień:
    Na ten moment istnieje tylko klient na Windows w formie instalacyjnej.
    Nikt w BB nie chce żebyście drodzy gracze grali na nieaktualizowanych przeglądarkach (utrzymując sztucznie flash'a)
    Musimy się przyzwyczaić że tso przechodzi do systemu x64 bit i nikt nie zrobi klienta na x32 bit (czasy się zmieniają nawet dla tso)
    Na Mac i system Mac OS klient instalacyjny pojawi się dopiero w styczniu.
    Wersja linux - jest możliwość uruchomienia klienta za pośrednictwem Wine.
    Na Wielkanoc i event wielkanocny ma wyjść już wersja TSO Unity.
    Unity z racji swojego silnika działa tylko i wyłącznie w środowisku x64 bit - stad tak czy siak trzeba się przestawić na troszkę nowocześniejsze systemy i procesory.
    Żeby grać w TSO Online na przeglądarkach po przejściu na UNITY musimy mieć w komputerze zainstalowanego Unity Web Playera – wtyczkę do przeglądarek, która umożliwia uruchomienie gry w Internet Explorerze, Chrome, Operze czy Firefoksie.

    Poniżej kilka linków do wyjaśnień ustawień i pomocy :
    Instalacja klienta Windows:
    https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47556
    Instrukcja dla Windows

    Uruchomienie klienta w Linux:


    Wymagania sprzętowe UNITY:
    https://docs.unity3d.com/Manual/syst...uirements.html

    Mod_Zeus
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 05:59 Powód: podmiana linków na działające

  8. #778
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2017
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie zadziałało jak do folderu C: users\Appdata\Local\Ubisoft\The SettlersOnline\ client wkleiłem ściągniętego klienta z tego https://thinfi.com/y757

  9. #779
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    Poradnik dla graczy z systemem 64bit WIN7, WIN8, WIN10 (Raczej nie będzie działać na 32 bitach)
    (...)/ciach/
    4. Odczytujemy typ systemu (32/64)
    Potwierdzam, poradnik mi pomógł i gra działa. Po za brakiem animacji w excelesiorze narazie nie znalazłem żadnych bugów i innych itp.
    Jeśli znajdziecie jakieś niedociągnięcia gdy gra się całkowicie uruchomi dajcie znać poniżej.

  10. #780
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra nie działa.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 78 z 106 PierwszyPierwszy ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.