Odpowiedz w tym wątku
Strona 95 z 106 PierwszyPierwszy ... 45 85 93 94 95 96 97 105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #941
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HDw3D Zobacz posta
    mam now y komp windows 10 i inne dobre funkcje a mimo to te gowno nie chce sie zainstalowac nie to nie konkurecja czeka adios
    Jak to nie chce się zainstalować? Jak chcecie żeby Wam pomóc to troche więcej szczegółów. Samo "nie działa" nic mi nie mówi.


    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    Tak że bardzo proszę o dalszą pomoc dla wszystkich w logowaniu, którzy mogą,
    Z chęcią pomogę ile mogę, tyle że też się trochę odechciewa. Dostałem troche prywatnych wiadomości, poodpisywałem z róznymi poradami i zero odpowiedzi czy im działa czy nie.

    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    klienta da sie zainstalować i grać ale nie ma dnia i godziny aby sie to to nie wieszało.../brak odpowiedzi/
    Ile masz RAMu? Ile aplikacji i procesów działa w tle? Jak szybki net?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.12.2020 o 03:55 Powód: połączenie postów

  2. #942
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    to jeszcze sie obraz na Diablo/CS/Simsy/Cyberpunka (czy w co tam grasz) w PC-wersji, ze Ci nie poszlo na konsoli czy komorce.
    Uwag do gry etc mam podobna ilosc jak pewnie wiekszosc z nas, ale nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek BB pisalo, ze gra jest dostosowana do Maca czy urzadzen mobilnych. Do tej pory byly rozwiazania "podworkowe", ktorych teraz nie ma, i tyle.


    Cos w tym jest...
    Nie muszę się obrażać. Nikt nie ma obowiązku zapewnić mi rozrywki a ja nie mam obowiązku korzystać z czyjejś oferty. Z dnia na dzień dowiedziałem się, że od dziś gra nie dla mnie. Settlers było grą przeglądarkową, więc niezależną od systemu. Dlatego też mogłem w to grać. Korzystam z takiego systemu jakie mam na nim narzędzia. Nie będę mógł tu, znajdę inną rozrywkę. Przywiązałem się, więc żal mi czasu tu spędzonego i tego co zrobiłem. Mimo wszystko widząc prawie 1000 postów z problemami, pocieszam się, że jeżeli firma jest poważna to zadba o swoich klientów. Jeszcze raz powtarzam ja nie mam jak się obrazić, to mnie odcięto.

    Uzupełniając, informacje były, że jest to "rozwiązanie przejściowe". Może za mało się interesowałem ale nie wiem co jest po tym "rozwiązaniu przejściowym" Teraz nad tym się zastanawiając zostało to zrobione desperacko, w ostatniej chwili i radykalnym cięciem. Gdyby ktoś zrobił to rownolegle kiedy jeszcze flash działał, wyglądało by to inaczej. A tak, dla mnie laika, wygląda, że ktoś miał bardzo trudną decyzję bo zaniedbał sprawę. Mam nadzieję, że ktoś czyta te posty, są przełożeni, decydenci ktoś kto widzi jak bardzo namieszano. Wydaje mi się, że każdy gracz tutaj to klient tej firmy.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.12.2020 o 03:53 Powód: połączenie postów

  3. #943
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2020
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zrobiłem wszystko tak jak w opisie na forum
    Niestety ciągle to samo
    Może ktos cos poradzi ?
    https://zapodaj.net/b09d159ae22c9.png.html

  4. #944
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez zszyw4cz Zobacz posta
    Zrobiłem wszystko tak jak w opisie na forum
    Niestety ciągle to samo
    Może ktos cos poradzi ?
    https://zapodaj.net/b09d159ae22c9.png.html
    Spróbuj wejść w Menadżer Zadań i zakończyć proces "client.exe". Po tym wejdź ponownie na stronę główną i kliknij graj i poczekaj chwilkę aż się odpali.

  5. #945
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Nic nie będzie mulić na 64 bitach, to jakieś mity o tym muleniu. Bardziej mnie przekonuje, że nie chce ci się bo trzeba na nowo go konfigurować. Ale obawiam się, że to cię i tak nie minie, niekoniecznie dla settlersów.
    Widzisz problem w tym że w moim kompie padła płyta i dostałem od znajomej kompa jej syna pentium dual 3GHz dwurdzeniowy RAM 3GB grafika na płycie i dlatego zainstalowałem 32 bit nie 64 bit. Przeskoczyć na 64bit to dla mnie nie problem może coś trzeba będzie wywalić bo nie ma aktualizacji do 64 ale sprawa (dla mnie) jest prosta. Problmem jest to że nigdy i nigdzie nie BB nie pisało że klient będzie obsługiwał tylko 64 bit-owe systemy (czytaj Windows) i że zrobili to z dnia na dzień równocześnie z Eventem. Wiem zaraz napiszesz że była możliwość sprawdzenia na serwerze testowym. Sprawdzałem i ja i wielu i nie działało a odpowiedzi ze strony BB jak to będzie wyglądało jakoś nie było. A tak wogule to ten klient z testowego miał być tymczasowy a wersja finalna miała wejść później. Wystarczyło dać możliwość grać z klientem lub bez niego przynajmniej do 20 stycznia. Już ponad rok temu dyskutowaliśmy na czacie i forum że powinni już myśleć o przejściu na HTML5 ale była cisza ze strony BB i zapewnienia żeby się nie martwić na zapas. Teraz widać skutki opieszałości. Jedyne na co było stać BB to wprowadzenie mega paczek za klejnoty co już było sygnałem ze coś jest nie tak i chcą zarobić. Jak myślisz że mam 15 lat i zerową wiedzę o systemach i komputerach to tylko myślisz. Pozdrawiam.
    Gramy w wielu światach ale łączy nas jedno - granie w The Settlers Online

  6. #946
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2020
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez lepszat Zobacz posta
    Spróbuj wejść w Menadżer Zadań i zakończyć proces "client.exe". Po tym wejdź ponownie na stronę główną i kliknij graj i poczekaj chwilkę aż się odpali.
    Niestety nie pomaga

  7. #947
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zszyw4cz Zobacz posta
    Zrobiłem wszystko tak jak w opisie na forum
    Niestety ciągle to samo
    Może ktos cos poradzi ?
    https://zapodaj.net/b09d159ae22c9.png.html
    Ten błąd pojawia się gdy brakuje ci jednego pliku.
    1. Wejdz w C:\Users\TWOJA NAZWA UŻYTKOWNIKA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online
    2. Zobacz czy masz katalog Client
    4. Sprawdź czy w tym katalogu jest plik Client.swf
    5. Prawdopodobnie go nie masz. Musisz skopiować ten plik stąd --> https://thinfi.com//y757 i wkleić go do katalogu Client.
    6. Po skopiowaniu wciśnij Ctrl+Shift+ESC, uruchomi sie manager zadań. Zobacz czy nie masz aktywnego procesu Client.exe i/lub The Settlers Online. Jeśli takowe są zakończ je.
    7.Wejdź na stronę TSO, zaloguj się i Kliknij GRAJ. Gra może chwilę się uruchamiać za pierwszym razem. Pojawi się info że program nie odpowiada. Nic nie rób. Gra uruchomi się za chwilę.

    Będąc w katalogu Client (C:\Users\TWOJA NAZWA UŻYTKOWNIKA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\Client) możesz jeszcze zmienić tryb zgodności z Windows 8 (zrób to tylko jeśli w dalszym ciągu gra się nie uruchamia i masz Windowsa 7 64bit)
    Klikasz prawym klawiszem na Clinet.exe (plik z rozszerzeniem .exe nie .swf!!!), Właściwości. Pojawi się okienko. Klikasz zakładkę Zgodność (1), a następnie Tryb zgodności i wybierasz Windows 8 (2).



    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Aby znaleźć katalog AppData należy wyłączyć ukrywanie plików i katalogów systemowych. Zrobisz to tak:
    Otwórz Exploratora Windows (np. przez Mój Komputer)
    Kliknij Widok (punkt 1 na rys poniżej)
    Następnie Opcje(punkt 2) oraz Zmień opcje plików i wyszukiwania(punkt 3)




    Pojawi się nowe okienko. Zaznacz tak jak na obrazku poniżej. Kliknij Zastosuj, kliknj OK




    Już bardziej łopatologicznie nie dam rady wytłumaczyć...

    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Przeskoczyć na 64bit to dla mnie nie problem może coś trzeba będzie wywalić bo nie ma aktualizacji do 64 ale sprawa (dla mnie) jest prosta.
    Chyba mylisz pojęcia.
    W systemie 32bit aplikacje 64bitowe nie będą działały.
    W systemie 64bit wszystkie aplikacje 32bitowe jaki i 64bitowe będą działały. Jeśli któraś odmówi posłuszeństwa to ściągniesz wersję 64bity.
    Jeśli do tej pory używałeś Windowsa 7, 8, 10 32bit to przesiadka na 64bity nie zrobi ci żadnej krzywdy. Aplikacje których używasz do tej pory również będą działały. Jeśli nie wiesz jednak czy komp ci uciągnie 64bitowego Windowsa to --> https://www.igorware.com/64bit-checker

    To że pińcet razy napiszesz co BB zrobiło źle, to że będziesz wylewał swoje żale tutaj, to że będziesz marudził że miałobyć przeglądarkowo a nie jest nie zmieni faktu że masz 32bitowy system, na którym Ci TSO nie pójdzie. To nie moja wina, to nie wina zenfista, to nie wina innych którzy chcą pomóc, że jest jak jest. Albo przestaniesz grać, albo weźmiesz przestaniesz marudzić i ogarniesz sprawę. Jeśli nie masz 15 lat już to przestań się mazgaić i weź się w garść. Koniec końców to tylko gra.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.12.2020 o 03:51 Powód: połączenie postów

  8. #948
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2020
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To wszystko mam zainstalowane
    zrobiony folder Client
    Client nowy wklejony

    https://zapodaj.net/8691a54a676dd.png.html
    https://zapodaj.net/c6173e7ecb59b.png.html

  9. #949
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jeszcze uruchom w trybie zgodności jako windows 7 lub 8 ...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #950
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    to jeszcze uruchom w trybie zgodności jako windows 7 lub 8 ...
    Przecież tak napiałem powyżej

Odpowiedz w tym wątku
Strona 95 z 106 PierwszyPierwszy ... 45 85 93 94 95 96 97 105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.