Odpowiedz w tym wątku
Strona 101 z 106 PierwszyPierwszy ... 51 91 99 100 101 102 103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #1001
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja tak z innej beczki może mnie ktoś ośwecić co w tym kliencie żre tyle ramu ? loguje to zjada ok 700 mb , po godzinie ma już ponad 1gb a po kilku widziałem nawet powyzej 2 gb. Grafika ? sztuczna inteligecja ?

  2. #1002
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Aż z ciekowości zajrzałem, u mnie jest 1,4GB...

  3. #1003
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    to to jest wynalazek na miarę naszego misia, ze słomy i drutu
    33 strony chrome zajmują teraz 700mb a dziurawy klient zabiera ponad 1GB

  4. #1004
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    racja "misiu" nasz strasznie jest zachłanny na ram ... Gdy skacze się na przygody to u nie nawet "misiu" zabiera ponad 2 gb ... myślałem że szpera mmi po plikach ...

  5. #1005
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po ostatnie aktualizacji nie mogę wejść do gry walcze wyłączam i włączam anty wirus nic to nie daje, zainstalowałem na nowo clienta też nic proszę o pomoc

  6. #1006
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2015
    Posty
    38
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam podobnie, usuwałam i instalowalam plik klienta swf.ale to nic nie daje. Przed aktualizacją gra ładowała się bez problemu

  7. #1007
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, mam win10, 64bit wykonałam instrukcje kilkukrotnie, jednak nic to nie dało. Czy może potrzebuję odpowiedniego programu, który obsługuje pliki swf? u mnie domyślnie robi to irfanview.

  8. #1008
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Niezabudka86 Zobacz posta
    Witam, mam win10, 64bit wykonałam instrukcje kilkukrotnie, jednak nic to nie dało. Czy może potrzebuję odpowiedniego programu, który obsługuje pliki swf? u mnie domyślnie robi to irfanview.
    Skoro wykonałaś instrukcje kilkakrotnie to znaczy że wykonałaś je źle. Zależy jeszcze jakie te instrukcje były. Pliku .swf nie uruchamiasz. Plik Client.swf należy skopiować do katalogu Client. I tyle. Nie uruchamiasz pliku .swf. Grę odpalasz z poziomu przeglądarki.

    Cytat Zamieszczone przez kiyaplayer Zobacz posta
    Mam podobnie, usuwałam i instalowalam plik klienta swf.ale to nic nie daje. Przed aktualizacją gra ładowała się bez problemu
    Ściągnij i wklej mój plik .swf <--klik
    Poza tym .swf się nie da zainstalować. Trzeba go skopiować do katalogu Client.

    Drodzy moderatorzy, było by fajnie abyście wykonywali swoją pracę. Pytania i posty odnośnie problemów z uruchamianiem gry są już chyba wszędzie. Gdzie nie zerknę to pytanie o to że coś komuś nie działa. Bajzel na kółkach. Proszę to ogarnąć bądź zrezygnować z bycia modem, jeśli to was przerasta.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.01.2021 o 21:14 Powód: połączenie postów

  9. #1009
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Ściągnij i wklej mój plik .swf <--klik
    Poza tym .swf się nie da zainstalować. Trzeba go skopiować do katalogu Client.

    Drodzy moderatorzy, było by fajnie abyście wykonywali swoją pracę. Pytania i posty odnośnie problemów z uruchamianiem gry są już chyba wszędzie. Gdzie nie zerknę to pytanie o to że coś komuś nie działa. Bajzel na kółkach. Proszę to ogarnąć bądź zrezygnować z bycia modem, jeśli to was przerasta.
    Szkoda że pod postem nie ma emotek - Lubię to!
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  10. #1010
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Drodzy moderatorzy, było by fajnie abyście wykonywali swoją pracę. Pytania i posty odnośnie problemów z uruchamianiem gry są już chyba wszędzie. Gdzie nie zerknę to pytanie o to że coś komuś nie działa. Bajzel na kółkach. Proszę to ogarnąć bądź zrezygnować z bycia modem, jeśli to was przerasta.
    Proszę pamiętać że jesteśmy wolontariuszami. Czylli udzielamy się w swoim wolnym czasie. Po ostatniej aktualizacji jest otwarty nowy temat, ale tutaj również mogą dyskutować.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.01.2021 o 22:36

Odpowiedz w tym wątku
Strona 101 z 106 PierwszyPierwszy ... 51 91 99 100 101 102 103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.