Odpowiedz w tym wątku
Strona 99 z 106 PierwszyPierwszy ... 49 89 97 98 99 100 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #981
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gwoli informacji dla tych którzy mają problem z zalogowaniem się do gry.

    Dziś pomagałem dwum graczom, którym pojawiał się komunikat:


    Przy instalacji, domyślnie istalator podawał ścieżkę:
    C:\Users\Nazwa użytkownika\The Setlers Online
    JEST TO ZŁA ŚCIEŻKA!!!

    Musi być tak:
    C:\Useres\Nazwa użytkownika\AppData\Local\Ubisfot\The Settlers Online

    Należy tą ścieżkę wpisać/wkleić w instalatorze jeśli jest inna.

    Potem należy wkleić plik Client.swf do katalogu Client, jeśli oczywiście takiego pliku tam nie ma (C:\Useres\Nazwa użytkownika\AppData\Local\Ubisfot\The Settlers Online\Client).

    Jeśli ktoś wciąż ma problemy z zalogowaniem proszę pisać na priv.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 03.01.2021 o 23:47

  2. #982
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2018
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    dzieki Stary za Pomoc po 2 tyg odpalilem dzieki Tobie

  3. #983
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Artur93rs Zobacz posta
    dzieki Stary za Pomoc po 2 tyg odpalilem dzieki Tobie
    Cieszę się. Powodzenia

  4. #984
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zeus1 Zobacz posta
    Dzień dobry
    Czy Blue Byte robi dużo czy mało nie będę tego oceniał.

    (i należy pożegnać się z możliwością uruchomienia gry w 32 bitach - taki mamy klimat :-)

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus
    Kim Ty jesteś aby pisać ,, taki mamy klimat,,
    ktoś powiedział że robicie migracje na silnik unity, nie podając nowych wymagań.
    To było zbyt wiele? Zwróć mi kasę za wysłanego sms i pakiety doładowujące do gry.
    Ze względu na wprowadzenie w błąd.
    ,, taki mam klimat,,
    Jak można pisać coś takiego traktujesz graczy jak mięso które masz zamiast serca.

  5. #985
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez reumatiks Zobacz posta
    Kim Ty jesteś aby pisać ,, taki mamy klimat,,
    ktoś powiedział że robicie migracje na silnik unity, nie podając nowych wymagań.
    To było zbyt wiele? Zwróć mi kasę za wysłanego sms i pakiety doładowujące do gry.
    Ze względu na wprowadzenie w błąd.
    ,, taki mam klimat,,
    Jak można pisać coś takiego traktujesz graczy jak mięso które masz zamiast serca.
    zbyt wiele oczekujesz od takich ludzi ... jego wladza zaczyna sie i konczy tutaj ,a jedyne co ma do napisania t owlasnie takie wypociny
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 04.01.2021 o 05:45 Powód: xxx

  6. #986
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2020
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cześć wszystkim,
    próbując uruchomić grę po chwili ładowania wyskakuje mi: że połączenie z serwerem zerwało ;/
    próbuję od kilku dni wrócić do rozgrywki..

  7. #987
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobra, wobec całej od dawna zaistniałej tej, jak i wiele innych sytuacji postanowiłem się zjawić i wszystkim pomóc, udzielając złotej rady, która jest absolutną prawdą objawioną która pewnie dla wielu z was otworzy wreszcie oczy. Choć i tak się wdzięczności od was za to nie spodziewam, gdyż to, co napiszę, będzie bardzo gorzkie, przykre i niepoprawnie politycznie, no ale dobre lekarstwo ma przede wszystkim skutecznie działać a nie smakować czy ładnie pachnieć

    A więc ta złota... a wręcz nawet diamentowa rada jest taka:
    Nigdy się nie przywiązujcie do żadnych kapitalistycznych produktów, których nie możecie posiadać, kupić na własność itp.
    Powtórzę to wyraźniej: NIGDY NIE PRZYWIĄZUJCIE SIĘ DO KAPITALISTYCZNYCH PRODUKTÓW, KTÓRYCH NIE MOŻECIE POSIADAĆ/KUPIĆ NA WŁASNOŚĆ!

    Swego czasu przez wiele lat byłem świadkiem tego, jak BEZPOWROTNIE upadały o wiele lepsze gry od TSO i ich portale zostawały bezwzględnie zamykane na zawsze. W niektóre z nich nawet aktywnie grałem.
    Widziałem i nieraz do tej pory widzę pod różnymi memami, filmikami i artykułami przedstawiające te gry, wiele komentarzy i wypowiedzi przepełnionych żalem, smutkiem, wyrażających nostalgię i tęsknotę za tymi grami, a dokładniej za czasami, w których te gry funkcjonowały na portalach.

    Ale jedyna i niezaprzeczalna prawda jest okrutna i brutalna. Te wszystkie gry które upadły, najprawdopodobniej już nigdy nie powrócą ani nie zostaną nigdy przywrócone z bardzo prostego powodu: Ponieważ to nie byłoby korzystne dla takich czy innych kapitalistów, którzy posiadają prawa do tych gier.
    Co więcej i co gorsza - nawet jeśli nie będą oni w stanie już nigdy na nich zarabiać ani w żaden sposób cokolwiek na nich zyskać, to prędzej je ZNISZCZĄ całkowicie niż oddadzą je społeczeństwu za darmo(np. na licencjach Open Source, czy Creative Common).
    I wierzcie mi, nie przejmują się ani nie będą się przejmować żadnymi fanami bądź miłośnikami tych gier bądź jakąkolwiek zorganizowaną i skupioną wokół tych gier społecznością. Mają i będą mieli gdzieś ich smutek, żal, nostalgię, tęsknotę itp. Jedyną rzeczą na której im zależało i będzie zależeć są i będą tylko i wyłącznie pieniądze. To wszystko! Cała ta ich "życzliwość" wobec swoich użytkowników i wszystko to, co dla nich robią przy tej grze jest tylko zwykłą szopką, mającą na celu utrzymać przy sobie jak największą ilość potencjalnych klientów. I tyle.

    Tak więc lepiej uważajcie, do czego się przywiązujecie - albo jeszcze nie raz doznacie bolesnych rozczarowań, żali, frustracji itp. Najlepiej w ogóle dać sobie spokój z jakimikolwiek grami przeglądarkowymi, w których jedynie co możecie mieć na "własność" to tylko konta, choć co i do tego nie byłbym taki pewien.

    Co do TSO to rozwiązanie tych wszystkich problemów z tą grą też jest bardzo proste: Po prostu porzućcie to w diabły, zanim BB wam w tym "pomoże".
    Patrząc na to, w jaki sposób BB traktują swoich klientów/graczy, to nie zdziwcie się, gdy okaże się, że BB dojdzie do wniosku, iż dalsze grzebanie w Unity nie ma dla nich żadnego sensu(bo nie będzie się im opłacać finansowo) i po prostu zdecydują się zamknąć całe TSO - i to wbrew temu, co dzień wcześniej będą zapewniać.
    I nic z tym nie zrobicie. To m.in jest kapitalizm niestety, gdzie w interesach nie ma miejsca na sentymenty i gdzie liczy się pieniądz, nie człowiek.
    Nawet nie łudźcie się że BB będzie się przejmować jakimikolwiek graczami. Zresztą, czy obecnie się przejmują? No właśnie!
    A powtarzam, że upadały o wiele lepsze gry od TSO.

    Mnie wszelkie problemy związane z TSO całkowicie nie dotyczą, gdyż już od dawna mam na to, jak i na inne gry przeglądarkowe bądź mmo całkowicie wywalone, a wszelkie pieniądze, które miałbym przeznaczyć na klejnoty(czy jakąkolwiek walutę premium), zamiast tego wolę przeznaczyć np. na zakup normalnych gier pozbawionych DRMu, do których nie muszę zakładać kont ani posiadać stałego dostępu internetu, bo wiem, że tych przynajmniej nikt mi ich ot tak nie odbierze.
    I polecam tak innym.
    Ostatnio edytowane przez GrzechuGrek7 ; 06.01.2021 o 08:01

  8. #988
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Grzechu zgodzę się, ale zawsze koniec byl zapowiedziany. Lub były informacje o nowszych grach.
    Podobnie testowałem gry które istniały tylko 3 tygodnie tzw. speedworld (wszystko przyspieszone x100)
    Gram u konkurencji która zapodaje mi ,, podziękowania,, bonusy i to wartości grubych setek zł za free.
    Gram też jako wynajęty gracz za to tylko abym grał (nie za darmo że tak powiem)
    Czasem biore udział w turniejach.
    To co tutaj zobaczyłem to porażka, na początku grudnia w podziękowaniu za grę tso dostałem 3 dni blokady na czaty
    z partyzanta zaden moderator się nie przyznał, takie praktyki mnie naszczęście zniechęciły do gry już w grudniu.
    Od konkurencji na mail dostałem fanty warte 500zł z podziękowaniem za wieloletnią grę.
    Tak by to wyglądało w moim przypadku.
    Kolejna sprawa 64bity - pseduo Zes idz przestaw urzędowe komputery na 64 bity z 32 ,,taki mamy klimat,,
    odsiewka 20-30% graczy na dzień-dobry, ja podobnie używam drogich programow na licencjach w 32 bitach ( to celem wyjasnienia)
    Materiału na yt o upadku tso nie bede robił, szkoda zaśmiecać moj kanał czymś tak zakręconym.

  9. #989
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie jestem namiętnym graczem, grałem tutaj może 3 lata ale Settlers pamiętam sprzed 20 lat zwyczajnie na PC. Skoro olano mnie tutaj ze względu na MACOS, poradź coś podobnego gdzie można zajrzeć i budować w wolnych chwilach, gdzieś gdzie można robić to na MAC i nie oleją mnie jak tutaj.

    Dzięki.

  10. #990
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    reumatiks, Zastanawiam się, czy Ty grasz dla pieniędzy, czy przyjemności, bo jakoś wyrachowanie wyczuwam.

    Zgadzam się z GrzechuGrek7: płatności są za korzystanie z gry, tej i innych, tu i teraz. Nie gwarantują wiecznego posiadania.
    A jak wszyscy będą tak narzekać, to gra upadnie, na Wasze życzenie, bo będzie zniechęcać innych do grania z takimi smutasami, tetrykami, co jęczą i biadolą, jak im to źle.
    Komu źle, niech kliknie AltF4 i po kłopocie.
    Co za naród...
    Ostatnio edytowane przez Glavo ; 08.01.2021 o 10:43

Odpowiedz w tym wątku
Strona 99 z 106 PierwszyPierwszy ... 49 89 97 98 99 100 101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.