Odpowiedz w tym wątku
Strona 75 z 106 PierwszyPierwszy ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #741
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    to trzeba czekać , do startu UNITY, znów będzie w przeglądarce, ale tylko na systemach 64bit.
    wszystko zależy od BB - UNITY też jest na 32 bit - ale znając życie...

  2. #742
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Plik ten api-ms-win-core-synch-l1-2-0..dll , gdzie wklejałeś?

  3. #743
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam,
    u mnie to wygląda tak:
    najpierw pobrałem klienta, zalogowałem się , nawet 2 czy 3 razy i wszystko było ok,
    później po kilku godzinach przy kolejnej próbie zalogowania wystąpił jakiś błąd niestety już nie pamiętam dokładnie jaki ale już nie mogłem się zalogować,
    więc pobrałem drugi raz klienta(oczywiście robiąc odinstal wcześniejszego) i od tamtej pory cały czas wyskakuje mi przy instalacji taki błąd:
    Błąd otwarcia pliku do zapisu:
    c:\Users\Lenovo\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\The Settlers Online exe.

    ponów próbę i ignoruj niestety w żaden sposób nie pomagają...

    wydaje mi się ze próbowałem już wszystkich sposobów które pojawiały się na forum,
    łacznie z tym spobem:
    1. Logujesz się.
    2. Klikasz graj i pobierasz klienta.
    3. Instalujesz klienta. (bez zmiany lokalizacji instalacji)
    4. Pobierasz plik z https://thinfi.com//y757
    5. Wchodzisz w c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\
    6. Tworzysz nowy folder o nazwie Client...,

    dodam ze mam windows 8.1, 64 bitowy

  4. #744
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    z tekstu wynika, że brakuje Ci pakietu redystrybucyjnego Visual C ++ dla Visual Studio 2015:
    https://www.microsoft.com/pl-PL/down....aspx?id=48145
    Już kiedyś pisali, 1000 osób i być może 1000 różnych ustawień systemowych, na ogół coś tam działa, a jak chce się coś konkretnego to trzeba już coś zaktualizować czy doinstalować, teraz jest na to pora, bo sporo graczy pisze że ma win 7/8/10 64 a grać nie może, po prostu czegoś brakuje (nie wiem, Microsoft Visual C++, Microsoft.NET framework, Visual Studio, Adobe Air, czy nawet Service Pack 1 dla win7, nie wiem jak jest na innych systemach).
    Tak czy siak do niektórych nie dociera fakt że przy systemie 32 nic nie zrobią.
    Kiedyś gra miała małe wymagania, a teraz niestety trzeba się dostosować do nowych wymagań i albo chce się grać dalej albo nie.

  5. #745
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    Plik ten api-ms-win-core-synch-l1-2-0..dll , gdzie wklejałeś?
    do klienta

  6. #746
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtasek1970 Zobacz posta
    do klienta
    ten api-ms-win-core-synch-l1-2-0..dll , nie trza do klienta, bo ci go w systemie windows brakuje

  7. #747
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Już kiedyś pisali, 1000 osób i być może 1000 różnych ustawień systemowych, na ogół coś tam działa, a jak chce się coś konkretnego to trzeba już coś zaktualizować czy doinstalować, teraz jest na to pora, bo sporo graczy pisze że ma win 7/8/10 64 a grać nie może, po prostu czegoś brakuje (nie wiem, Microsoft Visual C++, Microsoft.NET framework, Visual Studio, Adobe Air, czy nawet Service Pack 1 dla win7, nie wiem jak jest na innych systemach).
    Tak czy siak do niektórych nie dociera fakt że przy systemie 32 nic nie zrobią.
    Kiedyś gra miała małe wymagania, a teraz niestety trzeba się dostosować do nowych wymagań i albo chce się grać dalej albo nie.
    Nie, to jest niedbałość BB - wystarczyła kompilacja klienta na 32bity - poszło by wtedy u wszystkich (na 64 też) - to nadal jest gra przeglądarkowa

  8. #748
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Isimek Zobacz posta
    Nie, to jest niedbałość BB - wystarczyła kompilacja klienta na 32bity - poszło by wtedy u wszystkich (na 64 też) - to nadal jest gra przeglądarkowa
    przeciez oni, dali tylko klienta,
    ktory zrobiła zewnetrzna firma, a zeby byla lepsza wydajnosc, dali na 64bit.. PAMIETAJ Unity, juz od paru lat jest tylko i wyłacznie na systemy 64bit...

    najwyzsza pora przejsc na 64bit z 32bit systemow i miec 90% mniej problemow z komputerkiem.

  9. #749
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ile Ja mam teraz wolnego czasu. Dzięki Ci Ubisoft, dzięki BB, od wielu lat tak nie miałem.

  10. #750
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2015
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dyskusja w temacie przyszłości Settlers Online zdechła ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 75 z 106 PierwszyPierwszy ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.