Odpowiedz w tym wątku
Strona 102 z 106 PierwszyPierwszy ... 2 52 92 100 101 102 103 104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #1011
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Proszę pamiętać że jesteśmy wolontariuszami. Czylli udzielamy się w swoim wolnym czasie. Po ostatniej aktualizacji jest otwarty nowy temat, ale tutaj również mogą dyskutować.
    Dokładnie, jesteście wolontariuszami co oznacza że świadomie zgłosiliście się aby wykonywać to zajęcie. Nikt Wam pistoletu do głowy nie przystawił i nie zmusił do tego. To jest Wasz osobisty i świadomy wybór. Proszę zatem o to byście wykonywali to na co się pisaliście.
    Dziękuję.

  2. #1012
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    w samo sedno !!!!!!

  3. #1013
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Dokładnie, jesteście wolontariuszami co oznacza że świadomie zgłosiliście się aby wykonywać to zajęcie. Nikt Wam pistoletu do głowy nie przystawił i nie zmusił do tego. To jest Wasz osobisty i świadomy wybór. Proszę zatem o to byście wykonywali to na co się pisaliście.
    Dziękuję.
    Przecież dokładnie to robimy. W razie gdybyś miał zastrzeżenia, zachęcam do kontaktu z Supportem. Forum nie jest odpowiednim miejscem na takie dyskusje, więc na tym zakończmy ten temat.

  4. #1014
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2015
    Posty
    38
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    [QUOTE=Stary_Niedźwiedź;293916]Skoro wykonałaś instrukcje kilkakrotnie to znaczy że wykonałaś je źle. Zależy jeszcze jakie te instrukcje były. Pliku .swf nie uruchamiasz. Plik Client.swf należy skopiować do katalogu Client. I tyle. Nie uruchamiasz pliku .swf. Grę odpalasz z poziomu przeglądarki.


    Ściągnij i wklej mój plik .swf <--klik
    Poza tym .swf się nie da zainstalować. Trzeba go skopiować do katalogu Client.

    Dziękuję za pomoc. Pobrałam i wkleiłam. Naciskam graj i dalej komunikat your client could not be updated make sure..., taki jak w grudniu Wtedy swf w klienta i chodziła gra teraz nie pomaga

  5. #1015
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Notka moderacyjna
    Utworzono nowy temat "Klient TSO - 32-bitowy system operacyjny [serwer testowy]" i przeniesiono do niego post o kliencie 32-bitowym.
    .

  6. #1016
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2020
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Będąc w katalogu Client (C:\Users\TWOJA NAZWA UŻYTKOWNIKA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\Client) możesz jeszcze zmienić tryb zgodności z Windows 8 (zrób to tylko jeśli w dalszym ciągu gra się nie uruchamia i masz Windowsa 7 64bit)
    Klikasz prawym klawiszem na Clinet.exe (plik z rozszerzeniem .exe nie .swf!!!), Właściwości. Pojawi się okienko. Klikasz zakładkę Zgodność (1), a następnie Tryb zgodności i wybierasz Windows 8 (2).
    jasne może jeszcze w xp tryb zgodności z 10

  7. #1017
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SiMMek2020 Zobacz posta
    jasne może jeszcze w xp tryb zgodności z 10
    Jak dasz radę to spróbuj. Jak dla mnie to możesz nawet uruchomić na C=64 w trybie zgodności z MacOS Vista. Co mnie to...

  8. #1018
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Już wiem co było źle, a mianowicie zmyliło mnie zdanie "upewnij się że przynajmniej raz próbowałeś uruchomić grę, aby powstały odpowiednie pliki"(cos w ten deseń) i zdjęcie gdzie wklejony jest plik swf w folderze pod innymi istniejącymi już plikami. Należało jednak nie uruchamiać gry, nie wklejać do folderu jak na zdjęciu, tylko przed pierwszym uruchomieniem, kiedy folder "client" jeszcze nie istnieje zrobić go samodzielnie, wkleić plik swf, wtedy uruchomić grę i te pliki. Dziękuję.

  9. #1019
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Drodzy moderatorzy, było by fajnie abyście wykonywali swoją pracę. Pytania i posty odnośnie problemów z uruchamianiem gry są już chyba wszędzie. Gdzie nie zerknę to pytanie o to że coś komuś nie działa. Bajzel na kółkach. Proszę to ogarnąć bądź zrezygnować z bycia modem, jeśli to was przerasta.
    Pewnie wrzuce kij w mrowisko, ale iler azy pojawialy sie ogloszenia o naborze na moderatorow, to tyle razy pisano bardzo wyraznie, jakie te obowiazki mialy byc.
    Mam wrazenie, Miś, ze przypisujesz modom wieksze uprawnienia i możliwosci, niz otrzymali...
    Swoja droga, nie zazdroszcze funkcji w obecnym okresie zmian, bo zaraz bedą wg graczy winni i zbyt zimnej zimie, i zbyt goracej kawie

  10. #1020
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    w dalszym ciągu ulepszamy klienta Adobe Air i mamy dla Was nową wersję, która potencjalnie rozwiązuje problemy, które pojawiły się po aktualizacji. Aby zaoszczędzić sobie przestojów podczas trwającego wydarzenia, możecie już pobrać nowszą wersję tutaj (systemy 64-bitowe) i tutaj (systemy 32-bitowe).

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 102 z 106 PierwszyPierwszy ... 2 52 92 100 101 102 103 104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.