Odpowiedz w tym wątku
Strona 91 z 106 PierwszyPierwszy ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #901
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    szkoda że nie ma możliwości odświeżania clienta jak jest problem z netem, tylko trzeba zamknąć i od nowa odpalać grę, moim zdaniem jest to niedociągnięcie, nasuwa mi się jeden pytanie, czy osoby które wprowadzają nowego clienta są związani z tymi od cyberpunka?
    bo coś za wiele tych niedociągnięć

  2. #902
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Ktoś wie jak odpalić gierke na telefonie? Czy czeka mnie przestój 5 dni?

  3. #903
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2020
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    https://zapodaj.net/5f730fa91aeb1.png.html
    Niestety
    Co z tym zrobić ?

  4. #904
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zszyw4cz Zobacz posta
    Co z tym zrobić ?
    Patrzal na to:

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ja-dla-Windows

  5. #905
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Grę doprowadzili do zdechnięcia.Już nawet gracze coraz mniej komentują bo wiedzą że to już nie ma sensu.Od czasu wprowadzenia ich "poprawek" ani razu nie udało mi się wejść do gry.Po prostu to jest koniec.Pozdrawiam graczy i życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.The Settlers R.I.P.

  6. #906
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kilka ostatnich dni klient jakoś działał i całkiem dzisiaj zdechł. Objaw taki, że klient przestaje reagować podczas ładowania gry. Konfig kompa: i7-4790K@4.6GHz, 32GB RAM, klient stoi na SSD, win 10 pro 64-bit. Reinstalacja klienta i restart kompa nie pomogły.

    Gratuluje BB, ale dalej już nie zamierzam być darmowym testerem oprogramowania. Może wrócę do gry jak się ogarniecie, a jak nie, to te parę stów na klejki poszły się dmuchać...

  7. #907
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    bo po reinstalce w katalogu głównym klienta, niema katalogu Client wraz zawartością. i temu klient, ci nie zaskoczy.

    masz link na stronie 90 , co masz zrobic..

  8. #908
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dlaczego jak pobiore gre pisze mi nie zainstaluj tylko uruchom

  9. #909
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sebol3xik Zobacz posta
    Kilka ostatnich dni klient jakoś działał i całkiem dzisiaj zdechł. Objaw taki, że klient przestaje reagować podczas ładowania gry. Konfig kompa: i7-4790K@4.6GHz, 32GB RAM, klient stoi na SSD, win 10 pro 64-bit. Reinstalacja klienta i restart kompa nie pomogły.

    Gratuluje BB, ale dalej już nie zamierzam być darmowym testerem oprogramowania. Może wrócę do gry jak się ogarniecie, a jak nie, to te parę stów na klejki poszły się dmuchać...
    Ja mam:
    - PC, i3-6100, 8GB i tez SSD z systemem i całą gamą aplikacji (gry siedzą na HDD)
    - Starego laptopa Toshiby, też jakiś stary i3 i 4GB, HDD 5400rpm (lapek ma jakieś 7 lat)
    Na obydwu Win10 64bit (Home), legalny, uaktualnienia są na czasie.
    U mnie śmiga bez problemów. Co więcej, wrzuciłem filmik jak uruchamiam TSO z klienta właśnie na tym starym laptopie. Proces na PC wyglądał tak samo. Ja nie wiem co wy robicie że Wam nie działa.

  10. #910
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja niestety obudziłem sie z ręką w nocniku dopiero w świeta - wyjechałem do rodziny, odpaliłem na telefonie puffina... Granie mobilne jak rozumiem tez zostało sp...e.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 91 z 106 PierwszyPierwszy ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.