Odpowiedz w tym wątku
Strona 89 z 106 PierwszyPierwszy ... 39 79 87 88 89 90 91 99 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #881
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Ja nie ma w menadżerze zadań procesu TheSettlersOnline.exe i to jest przyczyna że nie ruszy , nie wiem dlaczego?Antywirus odinstalowany nic go nie blokuje.Aktualizacje systemowe pobrane win7 64bit.

  2. #882
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Krooger Zobacz posta
    Ja nie ma w menadżerze zadań procesu TheSettlersOnline.exe i to jest przyczyna że nie ruszy , nie wiem dlaczego?Antywirus odinstalowany nic go nie blokuje.Aktualizacje systemowe pobrane win7 64bit.
    Sprawdzałes w tej zakładce która opisałem wyzej?
    Nie w 1szej zakładce tylko w zakładce Szczegoły (przedostatnia zakładka)
    Mogę ci pomóc ewentualnie przez zdalny dostęp (team viewer) ale nie wiem czy aż tak ufasz obcym :P
    Jeśli tak to priv

  3. #883
    Początkujący Osadnik Awatar Garcon_Taupe
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    żeby reinstalować system to już woła o pomstę do nieba <lol>

  4. #884
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Garcon_Taupe Zobacz posta
    żeby reinstalować system to już woła o pomstę do nieba <lol>
    Kto ci karze reinstalować system?

  5. #885
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Tym którym nie odpala Gra. Klikasz w GRAJ coś tam mignie i nic sie nie dzieje.

    Zaloguj się na stronie TSO
    Pobierz Aplikacje
    Zainstaluj
    Uruchom TSO klikając na GRAJ na stronie
    Jeśli gra się uruchomi to gratuluję. Jeśli nie to:
    Naciśnij na klawiaturze Ctrl+Shift+ESC. Uruchomi się manager zadań
    Na dole kliknij na Pokaż Więcej/More Details
    Kliknij zakładkę Szczegóły/Details
    Odnajdź uruchomioną aplikacje TheSettlersOnline.exe (nie Clinet!!!)
    Kliknij prawym klawiszem Właściwości/Properties
    Zakładka Zgodnosć (czy jakoś tak)/Compatibility
    Zaznacz by aplikacja uruchamiała się z prawami administratora
    Zatwierdź, kliknij OK. Jeśli okienko z właściwościami się nie zamknęło to je zamknij
    Kliknij prawym klawiszem myszy na uruchomiony proces TheSettlersOnline.exe i zamknij zadanie (pierwsza opcja bodajże)
    Wróć do strony TSO i kliknij w GRAJ ponownie.
    Zostaniesz zapytany/a o zgode na ewentualne wprowadzanie zniam na komputerze. Kliknij TAK

    Testowane na 3 różnych komputerach (win 8 i 10, obydwa 64bit). Windowsy są kompletnie legalne i maja wszystkie najświeższe aktualizacje.

    Bez prawa admina gra się nie uruchamiała. Po powyższych zmianch poszło jak z płatka. Nie podmieniam żadnych plików i nie tworzę żadnych folderów. Jeśli potrzeba to wrzuce filmik jak to zrobić.
    witaj a jak to zrobić win7 bo w managerze nic takiego nie mam

  6. #886
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowy klient pobierania FAQ

    W związku z nowym klientem pojawiło się sporo pytań. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze z z nich.


    Już pierwszego dnia klient "się zapycha". W połowie gry nie można było wysłać odkrywców/ otworzyć poczty. Dopiero reloog ponownie to umożliwił.
    To, że mamy teraz klienta, nie oznacza, że ​​należy zaniedbać normalną konserwację komputera. Po każde aktualizacji gry należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i pamięć podręczną DNS. Jeżeli pamięć się przepełnia, oczyszczanie należy przeprowadzić częściej. Obecnie tylko przypuszczam, że mogłeś(aś) o tym zapomnieć. Proszę ponownie opróżnić pamięć podręczną przeglądarki i pamięć podręczną DNS. To naprawdę działa. Nawet jeśli większość osadników w to nie wierzy :-). Dlaczego jest to takie ważne teraz, gdy nastąpiła zmiana? Ponieważ gra została przepisana, masz ciągle w pamięci cache stare pakiety danych flash a gra nie może ich ponownie pobrać. Jeśli usuniesz te stare dane, gra może zapisać nowe dane w przeglądarce. Resetowanie pamięci podręcznej DNS zwykle pomaga.

    Aby wrócić do gry, muszę odinstalować klienta i załadować go ponownie ... bez tej procedury okno ładowania otwiera się na 2 sekundy i ponownie znika ...
    Nie, nie musisz. Musiałbyś to zrobić za pierwszym razem, gdybyś miał wcześniej zainstalowanego klienta z serwera testowego lub SLIM. Po ściągnięciu nowego następuje deinstalacja starych wersji. Wystarczy załadować stronę startową, zalogować się do swojej gry, kliknąć na przycisk "Graj", i zaakceptować pojawiające się okienko.

    Mogę prosić o instrukcje dla Windows 7 64Bit? Nie jestem geniuszem komputerowym.

    Teoretycznie nie jest to trudne: uruchom grę jak zwykle, pobierz klienta, a następnie zainstaluj go, zaloguj się i spójrz na pasek stanu (zminimalizuj przeglądarkę), czy otworzyło się nowe okno. Jeśli tak, wszystko jest w porządku, jeśli nie, spójrz na komunikat o błędzie i poszukaj rozwiązania tutaj. Jeżeli go nie znajdziesz, zamieść zrzut ekranu i opis na forum.

    System Windows 7 został oficjalnie pozbawiony wsparcia przez firmę Microsoft i nie otrzymuje już żadnych aktualizacji zabezpieczeń od 2019 roku. Można go użyć, ale może tam brakować różnych ważnych plików. Na przyszłość lepiej przejść na Win10, w większości przypadków możesz nadal używać swojego klucza Win 7 dla Win 10.

    Wykonałem pobieranie i instalację na moim komputerze z systemem Windows 7, kliknąłem "graj" i ponownie pobrałem plik. Nie pojawia się żadne wyskakujące okienko. Nie pomogło też kilkakrotne odinstalowanie i ponowne zainstalowanie.

    - usuń(wyczyść) pamięć podręczną itp. we wszystkich używanych przeglądarkach,
    - wyloguj się i zaloguj ponownie,
    - kliknij "graj"
    - upewnij się, że masz wyłączony ADBlock i że zezwoliłeś na wyskakujące okienka

    Dlaczego użytkownicy Windowsa 32-bitowego zostali wykluczeni ze społeczności? - byłoby miło poznać odpowiedź.

    Systemy 32-bitowe po prostu nie mają już specjalnej aktualizacji zabezpieczeń. Windows 7 został już oficjalnie pozbawiony wsparcia przez Microsoft. Ogólnie obsługujemy tylko aktualne i oficjalnie „działające” systemy.

    Microsoft oficjalnie zaprzestał sprzedaży Windows XP i 7 (jeden od 2009, drugi od 2019) - wskazana jest więc zmiana na Windows 10. Jeśli więc korzystasz ze starszego systemu lub systemu, który nie jest już wspierany, obecnie możemy zaoferować tylko takie rozwiązanie. Brakuje aktualizacji zabezpieczeń, a komputery są narażone na różne niebezpieczeństwa. Użytkownicy systemu Windows 7 powinni mieć również możliwość używania kluczy systemu Windows 7 w systemie Windows 10.

    Niestety, nie możemy zapewnić możliwości gry na systemach operacyjnych, które po prostu nie mają odpowiednich aktualizacji zabezpieczeń. Wersja 32-bitowa systemu Windows nie otrzymała obecnie aktualizacji od firmy Microsoft, mimo że jest aktualna i dlatego brakuje nam plików. Nie spodziewaliśmy się tego. W styczniu otrzymasz specjalnego klienta (podobnie jak gracze na komputery Mac).

    Gra działa bardzo słabo na nowym kliencie. Excelsior zawiesza się i nie widać co jest wylosowane.

    Excelsior to obecnie temat dobrze znany, ale nie zmienia to stabilności klienta. Jeśli "zamarza i szarpie" musisz opróżnić pamięć podręczną przeglądarki i pamięć podręczną DNS. Konserwacja własnego komputera jest nadal zadaniem graczy i powinna być wykonywana regularnie (po każdej aktualizacji gry lub częściej, w zależności od potrzeb).

    Gra na Flashplayerze była znacznie lepsza. Pozwólcie nam zagrać ponownie przez Flashplayera.

    Nie ma takiej możliwości. Zrobienie kroku w tył na 3 dni nie ma sensu. Flash znika i dlatego gra będzie możliwa tylko przez klienta do czasu, aż nie przejdziemy na UNITY. Bardzo nam przykro z tego powodu.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 19:16

  7. #887
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtasek1970 Zobacz posta
    witaj a jak to zrobić win7 bo w managerze nic takiego nie mam
    Nie mam pojecia. Nie pamietam jak to jest w Win7. Na 10 przesiadłem się od razu gdy tylko pojawiła się (był okres darmowej przesiadki z wykorzystaniem klucza z 7) a to juz dobre kilka lat temu. Podejrzewam że powinno być podobnie.

  8. #888
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Nie mam pojecia. Nie pamietam jak to jest w Win7. Na 10 przesiadłem się od razu gdy tylko pojawiła się (był okres darmowej przesiadki z wykorzystaniem klucza z 7) a to juz dobre kilka lat temu. Podejrzewam że powinno być podobnie.
    mam 7 win 64 ze wszystkimi aktualizacjami wszystko zrobiłem jak w instrukcjach wyskoczyło tylko okienko o zatwierdzeniu strony lub clienta i nic lipa
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 20:28 Powód: korekta treści

  9. #889
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    najlepiej przestan graac bo caly system w kompie rozwalisz tak Ci DO doradzi

  10. #890
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ptak321 Zobacz posta
    najlepiej przestan graac bo caly system w kompie rozwalisz tak Ci DO doradzi
    NIe musisz nic robić, najwyżej sobie nie pograsz. Nie mój problem. Zwisa mi to. Staram się doradzić jak mogę sprawdzając to i owo na swojej skórze. Inni robią jeszcze więcej (tak, mówie o tobie z3nfist). A ty ptak231 co zrobiłeś poza psioczeniem i jęczeniem? Zasada jest taka, jak nie pomagasz to nie przeszkadzaj.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 89 z 106 PierwszyPierwszy ... 39 79 87 88 89 90 91 99 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.